Beck-online POCTIVÝ SYSTÉM
Vyplňte prosím kontaktní údaje a zanechte svůj vzkaz. Ozveme se Vám.

Aktuálnost a přesnost

Internet je moderní medium, které umožňuje nabídnout všechny informace ihned po jejich zpracování. Právníci v C. H. Beck pro Vás denně zpracovávají aktuálně vycházející předpisy ze Sbírky zákonů, proto je v Beck-online správně zařazené naleznete ihned po jejich oficiálním uveřejnění.

Komplexní informace

Díky své bohaté databázi literatury, spolupráci s předními odborníky na všechny oblasti práva a téměř dvacetiletému působení na českém trhu může Nakladatelství C. H. Beck nabídnout opravdu komplexní informaci k hledanému tématu. Vedle kvalitně zpracovaných předpisů a judikatury mají uživatelé k dispozici plné texty stěžejních komentářů, kompletní archivy předních právnických periodik, praktické příručky i vzory.

Rychlá orientace v řešené problematice

Nezáleží na tom, jakým způsobem přistupujete k řešené problematice. Nejprve vyhledáte konkrétní předpis? Otevřete si judikát citovaný v odborném článku? „Listujete“ v publikaci? Všechny informace jsou logicky propojené a Beck-online Vám souvislosti automaticky nabídne k dispozici. Na jedné obrazovce tak máte přehledně srovnané předpisy s komentářem a souvisejícími předpisy.

Rychlé nalezení požadované informace

Statisíce dokumentů, které Beck-online nabízí, je potřeba rychle a jednoduše prohledat. Aplikace pracuje systémem, který velmi dobře znáte z internetových vyhledávačů. Do jednoho řádku můžete zadat kombinovaný dotaz a systém Vám nabídne relevantní výsledky. Pro komplikovanější dotazy lze samozřejmě využívat klasickou vyhledávací masku s konkrétními vyhledávacími poli.

Nejvýhodnější cenové podmínky předpisů a judikatury

Modul beck-online PRO je základ, který by měl mít k dispozici každý právník. Za cenu 9 990 Kč jde o špičkový nástroj, na který je spolehnutí.