PŘÍLOHA
k usnesení předsednictva Federálního shromáždění Československé socialistické
republiky č. 11/1986 Sb., o stanovení volebních obvodů pro volby
do Federálního shromáždění
Seznam volebních obvodů pro volby do Federálního shromáždění, které se budou konat ve dnech 23. a 24. května 1986.
A. Volební obvody pro volby do Sněmovny lidu Federálního shromáždění
ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
Volební obvod č. 1 P r a h a 1 a 2
(v městských obvodech městský obvod Praha l a západní část městského
Praha 1 a 2) obvodu Praha 2 ohraničená katastrální hranicí
Nového Města a katastrální území Vyšehrad
Volební obvod č. 2 P r a h a 2 a 4
(v městských obvodech část katastrálního území Vinohrady v Praze 2
Praha 2 a 4) a východní část katastrálního území Nusle
ohraničená třídou 5. května v Praze
Volební obvod č. 3 P r a h a 3
(v městském obvodu městský obvod Praha 3
Praha 3)
Volební obvod č. 4 P r a h a 4 - s e v e r
(v městském obvodu část katastrálního území Nusle západně od tří-
Praha 4) dy 5. května, katastrální území Podolí, Krč
a část katastrálního území Michle
Volební obvod č. 5 P r a h a 4 - s e v e r o v ý c h o d
(v městském obvodu sídlištní celky Spořilov a Jižní
Praha 4) město I, ohraničené na jihozápadě
dálnicí
Volební obvod č. 6 P r a h a 4 a 5
(v městských obvodech katastrální území Braník v Praze 4, katastrální
Praha 4 a 5) území Lipenice, Lochkov, Zbraslav, Radotín,
Malá Chuchle, Velká Chuchle, Slivenec, Řeporyje,
Holyně, Hlubočepy, Radlice a jižní část
katastrálního území Smíchov ohraničená ulicemi
Radlická, Plzeňská, Lidická
Volební obvod č. 7 P r a h a 5
(v městském obvodu část katastrálního území Motol katastrálního
Praha 5) území Košíře, Jinonice, Stodůlky Zličín, Třebonice,
Sobín a severní část katastrálního
území Smíchov ohraničená ulicemi Radlická,
Plzeňská, Lidická
Volební obvod č. 8 P r a h a 6 - j i h o z á p a d
(v městském obvodu katastrální území Břevnov, Střešovice, Ruzyně,
Praha 6) Liboc, Veleslavín, Nebušice, Přední Kopanina,
Řepy a část katastrálního území Motol
Volební obvod č. 9 P r a h a 6 - s e v e r o v ý c h o d
(v městském obvodu katastrální území Dejvice, Vokovice, Lysolaje,
Praha 6) Suchdol, Sedlec a část katastrálního území Bubeneč
Volební obvod č. 10 P r a h a 7 a 8
(v městském obvodu městský obvod Praha 7, katastrální území Kar-
Praha 7 a 8) lín, jižní část katastrálního území Libeň
ohraničená ulicemi Liberecká, Zvonařovská,
Davídkova, V Holešovičkách, Na Truhlářce v Praze 8
Volební obvod č. 11 P r a h a 8
(v městském obvodu severní část obvodu ohraničená na východě hra-
Praha 8) nicemi katastrálního území Čimice, Kobylisy,
na jihu ulicemi Liberecká, Zvonařovská, Davídkova, V Holešovičkách, Na Truhlářce
Volební obvod č. 12 P r a h a 8 a 9
(v městském obvodu katastrální území Březiněves, Dolní Chabry,
Praha 8 a 9) Ďáblice v Praze 8, katastrální území Prosek,
Letňany, Čakovice a část katastrálního území Střížkov v Praze 9
Volební obvod č. 13 P r a h a 9
(v městském obvodu jihovýchodní část městského obvodu Praha 9
Praha 9) ohraničená katastrálními hranicemi katastrálních
území Prosek, Letňany, Čakovice, Třeboradice
Volební obvod č. 14 P r a h a 4 - j i h
(v městském obvodu sídlištní celek Jižní Město II a katastrální
Praha 4) území Kunratice, Libuš, Modřany, Komořany,
Hodkovičky, Točná, Cholupice, Písnice, Šeberov a Újezd, Lhotka
Volební obvod č. 15 P r a h a 1 0 - z á p a d
(v městském obvodu části katastrálních území Hostivař, Záběhlice,
Praha 10) Vinohrady a katastrální území Vršovice
Volební obvod č. 16 P r a h a 1 0 - v ý c h o d
(v městském obvodu části katastrálních území Malešice, Strašnice
Praha 10) a katastrální území Štěrboholy, Dolní Měcholupy, Horní Měcholupy, Dubeč, Hájek, Královice,
Nedvězí, Křeslice, Uhříněves, Petrovice,
Kolovraty, Lipany, Benice, Pitkovice
STŘEDOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 17 B e n e š o v
(v okrese Benešov) východní část okresu Benešov ohraničená obcemi
Zvěstov, Veliš, Postupice, Struhařov, Benešov, Netvořice
Volební obvod č. 18 B e r o u n
( v okrese Beroun) okres Beroun vyjma severní části ohraničené ze
západní strany obcemi Hudlice, Hředle a z východní strany obcemi Stašov, Zdice, Svatá,
Otročiněves a Nový Jáchymov
Volební obvod č. 19 K l a d n o
(v okrese Kladno) město Kladno
Volební obvod č. 20 S l a n ý
(v okrese Kladno) celý okres Kladno vyjma města Kladna
Volební obvod č. 21 K o l í n
(v okrese Kolín) celý okres Kolín
Volební obvod č. 22 K u t n á H o r a
(v okrese Kutná Hora) celý okres Kutná Hora
Volební obvod č. 23 M ě l n í k
(v okrese Mělník) okres Mělník vyjma jihovýchodní části ohraničené obcemi Neratovice, Obříství, Mělník,
Střemy, Řepín a Chorušice
Volební obvod č. 24 M l a d á B o l e s l a v
(v okrese Mladá východní část okresu Mladá Boleslav ohraničena
Boleslav) obcemi Ledce, Semčice, Dobrovice, Nepřevázka, Mladá Boleslav, Kněžmost, Boseň, Žďár
Volební obvod č. 25 B e n á t k y n a d J i z e r o u
(v okresech Mladá západní část okresu Mladá Boleslav ohraničená
Boleslav a Mělník) obcemi Jabkenice, Kosořice, Němčice, Strašnov,
Krnsko, Bukovno, Hrdlořezy, Bakov nad Jizerou,
Mnichovo Hradiště, Březina a jihovýchodní část
okresu Mělník ohraničená obcemi Kostelec nad
Labem, Tišice, Kly, Velký Borek, Byšice - Liblice, Mělnické Vtelno
Volební obvod č․ 26 N y m b u r k
(v okrese Nymburk) okres Nymburk
Volební obvod č. 27 Ř í č a n y
(v okrese Praha - východ) okres Praha - východ
Volební obvod č. 28 H o s t i v i c e
(v okrese Praha - západ) okres Praha - západ
Volební obvod č. 29 P ř í b r a m
(v okrese Příbram) západní část okresu Příbram ohraničená obcemi
Buková u Příbramě, Suchdol, Drásov, Višňová,
Milín, Chraštice, Zalužany
Volební obvod č. 30 S e d l č a n y
(v okresech Příbram východní část okresu Příbram ohraničená obcemi
a Benešov) Klučenice, Pečice, Smolotely, Jablonná, Ouběnice, Obořiště,
Rosovice a západní část okresu
Benešov ohraničená obcemi Neveklov, Bystřice, Jankov
Volební obvod č. 31 R a k o v n í k
(v okrese Rakovník celý okres Rakovník a severní část okresu
a Beroun) Beroun ohraničená obcemi Nový Jáchymov,
Otročiněves, Hudlice, Svatá, Zdice, Stašov, Hřed
JIHOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 32 Č e s k é B u d ě j o v i c e - m ě s t o
(v okrese České město České Budějovice
Budějovice)
Volební obvod č. 33 Č e s k é B u d ě j o v i c e
(v okrese České okres České Budějovice
Budějovice) bez města České Budějovice
Volební obvod č. 34 Č e s k ý K r u m l o v
(v okrese Český okres český Krumlov
Krumlov)
Volební obvod č. 35 J i n d ř i c h ů v H r a d e c
(v okrese Jindřichův okres Jindřichův Hradec
Hradec)
Volební obvod č. 36 P e l h ř i m o v
(v okresech Pelhřimov okres Pelhřimov a východní část okresu Tábor
a Tábor) ohraničená na západě obcemi Dírná, Tučapy,
Choustník, Radenín, Nová Ves u Chýnova, Dolní
Hořice, Pohnání, Mladá Vožice
Volební obvod č. 37 P í s e k
(v okrese Písek) okres Písek
Volební obvod č. 38 P r a c h a t i c e
(v okresech Prachatice okres Prachatice a část okresu Strakonice
a Strakonice) ohraničená obcemi Volyně, Nihošovice, Hoštice,
Čepřovice
Volební obvod č. 39 S t r a k o n i c e
(v okrese Strakonice) část okresu Strakonice ohraničená na jihu
obcemi Bavorov, Paračov, Miloňovice, Radošovice, Sousedovice, Čestice, Kraselov
Volební obvod č. 40 T á b o r
(v okrese Tábor) část okresu ohraničená na východě obcemi
Chotoviny, Ratibořské Hory, Tábor, Sezimovo Ústí,
Planá nad Lužnicí, Skopytce, Košice, Přehořov,
Soběslav
ZÁPADOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 41 P l z e ň I
(v okrese Plzeň - město) městské obvody Plzeň 3 a Plzeň 4
Volební obvod č. 42 P l z e ň II
(v okrese Plzeň - město) městské obvody Plzeň 1 a Plzeň 2
Volební obvod č. 43 D o m a ž l i c e - K l a t o v y
(v okresech Domažlice okres Domažlice a severozápadní část okresu
a Klatovy) Klatovy ohraničená obcemi Švihov, Dolany,
Chudenice, Bezděkov, Janovice nad Úhlavou
Volební obvod č. 44 C h e b
(v okrese Cheb) okres Cheb
Volební obvod č. 45 K a r l o v y V a r y - S o k o l o v
(v okresech Karlovy město Karlovy Vary z okresu Karlovy Vary
a Sokolov) a obce Chodov a Vřesová z okresu Sokolov
Volební obvod č. 46 K a r l o v y V a r y
(v okrese Karlovy Vary) převážná část území okresu Karlovy Vary
ohraničená obcemi Stanovice, Kolová, Stružná,
Hradiště, Šemnice, Sadov, Nová Role
Volební obvod č. 47 K l a t o v y
(v okrese Klatovy) převážná část okresu Klatovy ohraničená
obcemi Nýrsko, Strážov, Vrhaveč, městem Klatovy,obcemi Předslav, Měčín
Volební obvod č. 48 P l z e ň - j i h
(v okrese Plzeň - jih) okres Plzeň - jih
Volební obvod č. 49 R o k y c a n y - P l z e ň - s e v e r
(v okresech Rokycany okres Rokycany a východní část okresu Plzeň -
a Plzeň - sever) sever ohraničená obcemi Třemošná, Ledce,
Žilov, Horní Bělá, Dolní Bělá, Hvozd, Plasy, Mladotice a Kralovice
Volební obvod č. 50 S o k o l o v
(v okrese Sokolov) okres Sokolov bez obcí Chodov a Vřesová
Volební obvod č. 51 T a c h o v - P l z e ň - s e v e r
(v okresech Tachov a okres Tachov a západní část okresu Plzeň -
- sever) ohraničená obcemi Žihle, Manětín, Nečtiny,
Nekmíř, Veruby, Město Touškov, Chotíkov
SEVEROČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 52 Ú s t í n a d L a b e m - s e v e r
(v okrese Ústí nad Labem) část okresu Ústí nad Labem ohraničená obcemi
Povrly a Chuderov a částí města Ústí nad Labem s městskými obvody 1 až 4
Volební obvod č. 53 Ú s t í n a d L a b e m - L i t o m ě ř i c e
(v okresech Ústí nad část okresu Ústí nad Labem ohraničená obcemi
a Litoměřice) Řehlovice, Dolní Zálezly, Velké Březno a části
města Ústí nad Labem a městskými obvody 5 a 6,
část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Prackovice nad Labem, Lovosice, Terezín,
Třebenice, Klapý, Slatina a Libochovice
Volební obvod č. 54 Č e s k á L í p a
(v okrese Česká Lípa) okres Česká Lípa mimo obcí Mařenice, Cvikov a Svor
Volební obvod č. 55 D ě č í n - j i h
(v okrese Děčín) část okresu Děčín ohraničená obcemi Hřensko,
Arnoltice, Děčín a Benšov nad Ploučnicí
Volební obvod č. 56 D ě č í n - s e v e r - Č e s k á L í p a
(v okresech Děčín) Česká Kamenice, Huntířov a Jetřichovice část
okresu Česká Lípa ohraničená obcemi Mařenice,
Cvikov a Svor
Volební obvod č. 57 C h o m u t o v
(v okrese Chomutov) část okresu ohraničená obcemi Úhošťany, Kadaň,
Místo, Málkov, Černovice, Chomutov a Březno
Volební obvod č. 58 J a b l o n e c n a d N i s o u
(v okrese Jablonec okres Jablonec nad Nisou
nad Nisou)
Volební obvod č. 59 L i b e r e c - j i h
(v okrese Liberec) část okresu Liberec ohraničená obcemi Křižany,
Světlá pod Ještědem a část města Liberec s
ohraničením ulicemi na Rozhraní, Strakonická,
Hynaisova, Volgogradská, Belojanisova, Vysoká,
Na Františku, železniční traťí Liberec -
Hrádek nad Nisou, Jungamnnova, Františkovský
potok, řeka Nisa, třída Lidových milicí,
Pastýřská, Tržní náměstí, Šamánkova, Leninova,
Ondříčkova, Fibichova, Lidové sady a mimo
části Liberec XXI - Rudolfov
Volební obvod č. 60 L i b e r e c - s e v e r
(v okrese Liberec) část okresu Liberec ohraničená obcemi Chrasta-
va, Rynoltuce a část města Liberec s ohraniče-
ním ulicemi Na rozhraní, Strakonická, Hynaiso-
va, Volgogradská, Belojanisova, Vysoká, Na
Františku, železniční tratí Liberec - Hrádek
nad Nisou, Jungmannova, Františkovský potok,
řeka Nisa, třída Lidových milicí, Pastýřská,
Tržní náměstí, Šamánkova, Leninova, Ondříčko-
va, Fibichova, Lidové sady, a částí Liberec XV
- Starý Harcov
Volební obvod č. 61 L i t o m ě ř i c e
(v okrese Litoměřice) část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Mšené
- lázně, Budyně nad Ohří, Brozany, Rochov,
Vrbičany, Siřejovice, Čížkovice, Brňany, Bohu-
šovice nad Ohří, Travčice, Křešice, Litoměřice,
Žalhostice, Velké Žernoseky a Libochovany
Volební obvod č. 62 L o u n y
(v okrese Louny) okres Louny
Volební obvod č. 63 M o s t - j i h
(v okrese Most) část okresu Most ohraničená obcemi Komořany,
Most, Mariánské Radčice, Louka u Litvínova a
Lom
Volební obvod č. 64 M o s t - C h o m u t o v
(v okresech Most část okresu Most ohraničená obcemi Český Jiře-
a Chomutov) tín, Meziboří, Litvínov, Horní Jiřetín a část
okresu Chomutov ohraničená obcemi Hrušovany,
Údlice, Droužkovice, Spořice, Otvice, Jirkov,
Blatno, Křimov, Výsluní, Vernéřov a Klášterec
nad Ohří
Volební obvod č. 65 T e p l i c e - v ý c h o d
(v okrese Teplice) část okresu Teplice ohraničená obcemi Krupka,
Teplice, Kladruby, Novosedlice a Proboštov
Volební obvod č. 66 T e p l i c e - z á p a d
(v okrese Teplice) část okresu Teplice ohraničená obcemi Dubí,
Újezdeček, Košťany, Jeníkov, Lahošť, Zabruša-
ny, Ohníč, Bžany, Bystřany, Srbice a Modlany
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 67 H r a d e c K r á l o v é - m ě s t o
(v okrese Hradec Králové) část města Hradec Králové zahrnující části
Březhrad, Hradec Králové, Kukleny, Malšova
Lhota, Malšovice, Moravské Předměstí, Nový
Hradec Králové, Piletice, Plačice, Pouchov,
Roudnička, Rusek, Slatina, Slezské Předměstí,
Svinary, Třebeš, Věkoše, část Pražského před-
městí ohraničeného ulicí Sladkovského, nám.
J. Fučíka, ulicí Puškinovou, nám. 28. října,
ulicemi Dukelskou, Resslovou, Průmyslovou a
Labskou směrem k pravému břehu řeky Labe a
obec Vysoká nad Labem
Volební obvod č. 68 H r a d e c K r á l o v é - v e n k o v
(v okrese Hradec okres Hradec Králové bez obce Vysoká nad La-
Králové) bem, část města Hradec Králové zahrnující čás-
ti Plácky, Plotiště nad Labem, Svobodné Dvory,
a část Pražského Předměstí od pravého břehu
řeky Labe ohraničenou ulicemi Labskou, Průmys-
lovou, Resslovou, Dukelskou, nám. 28. října,
ulicí Puškinovou, nám. J. Fučíka, ulicí Sladkovského
Volební obvod č. 69 H a v l í č k ů v B r o d
(v okrese Havlíčkův Brod) jihozápadní část okresu Havlíčkův Brod
ohraničená obcemi Ledeč nad Sázavou Kozlov, Hradec,
Pavlov, Vlkanov, Světlá nad Sázavou, Druhanov,
Příseka u Světlé, Malčín, Tis, Kámen,Čachotín,
Rozsochatec, Kojetín, Česká Bělá, Žižkovo
Pole, Modlíkov
Volební obvod č. 70 C h o t ě b o ř
(v okresech Havlíčkův severní část okresu Havlíčkův Brod ohraničená
Brod a Chrudim) obcemi Havlíčkova Borová, Oudoleň, Počátky,
Chotěboř, Vepříkov, Habry, Sázavky, Ovesná
Lhota, Prosíčka, Číhošť a severfozápadní část
okresu Chrudim ohraničená obcemi Načešice,
Míčov - Sušice, Prachovice, Vápený Podol, Bo-
janov, Krásné, Libkov, České L hotice, Na-
savrky, Miřetice, Včelákov, Holetín, Hlinsko,
Vítanov
Volební obvod č. 71 C h r u d i m
(v okrese Chrudim) severovýchodní část okresu Chrudim ohraničená
obcemi Studnice, Hamry, Vortová, Kameničky,
Dědová, Kladno, Vojtěchov, Raná, Prosetín,
Tisovec, Vrbatův Kostelec, Horka, Žumberk,
Podlíšťany - Vížky, Lukavice - Výsonín, Svíd-
nice, Liboměřice, Mladoňovice, Morašice, Kos-
telec u Heřmanova Městce, Heřmanův Městec
Volební obvod č. 72 J i č í n
(v okrese Jičín) okres Jičín
Volební obvod č. 73 N á c h o d
(v okrese Náchod) severovýchodní část okresu Náchod ohraničená
obcemi Nové Město nad Metují, Přibyslav, Náchod,
Studnice, Červený Kostelec
Volební obvod č. 74 P a r d u b i c e - m ě s t o
(v okrese Pardubice) část města Pardubice zahrnující části Bílé
Předměstí, Cihelna, Černá za Bory, Drozdice,
Dražkovice, Mnětice, Nemošice, Pardubičky, Stu-
dánka, zelené Předměstí a část Nových Jesenčan
a Polabin ohraničená ulicemi Chrudimskou, kpt.
Nálepky, žel. tratí Chrudim - Rosice, ulicemi
Říjnové revoluce, Okrajovou, Jiřího Potůčka,
Karla Šipka směrem na ulici Hradeckou
Volební obvod č. 75 P a r d u b i c e - v e n k o v
(v okrese Pardubice) okres Pardubice a západní část města Pardubice
ohraničeně ulicemi Karla Šipka, Jiřího Ptoůčka,
Okrajovou, Říjnové revoluce, žel.tratí Rosice -
Chrudim, ulicemi kpt. Nálepky, Chrudimskou
Volební obvod č. 76 R y c h n o v n a d K n ě ž n o u
(v okrese Rychnov okres Rychnov nad Kněžnou
nad Kněžnou)
Volební obvod č. 77 S e m i l y
(v okrese Semily) okres Semily
Volební obvod č. 78 S v i t a v y
(v okrese Svitavy) jihovýchodní část okresu Svitavy, ohraničená
obcemi Lubná, Sebranice, Polička, Květná, Vendolí, Svitavy, Mikuleč, Opatov
Volební obvod č. 79 T r u t n o v
(v okrese Trutnov) severní část okresu Trutnov ohraničená
obcemi Maršov u Úpice, Trutnov,
Mladé Buky, Rudník, Prosečné,
Klášterská Lhota, Dolní Kalná
Volební obvod č. 80 D v ů r K r á l o v é n a d L a b e m
(v okrese Trutnov jižní část okresu Trutnov ohraničená obcemi
Ždírnice, Horní Olešnice, Hostinné, Čermná,
Vlčice, Pilníkov, Staré Buky, Hajnice a jihozá-
padní část okresu Náchod ohraničená obcemi Sla-
tina nad Úpou, Žernov, Česká Skalice, Provodov
- Šonov, Nahořany, Čenčice, Vršovka
Volební obvod č. 81 Ú s t í n a d O r l i c í
(v okresech Ústí nad západní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená
Orlicí) obcemi Sopotnice, České Libchavy, Libchavy,
Ústí nad Orlicí, Knapovec, Řetová, Sloupnice a
severozápadní část okresu Svitavy ohraničená
obcemi Janov, Čistá, Trstěnice, Dolní Újezd,
Budislav
Volební obvod č. 82 Č e s k á T ř e b o v á
(v okrese Ústí nad východní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená
Orlicí) obcemi Němčice, Vlčkov, Přívrat, Česká Třebová,
Dolní Doubrouč, Hnátnice, Žampach, Hejnice,
Česká Rybná
JIHOMORAVSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 83 B r n o - m ě s t o - j i h o z á p a d
(v okrese Brno - město) městský obvod Brno I
Volební obvod č. 84 B r n o - m ě s t o - s e v e r o z á p a d
(v okrese Brno-město) městský obvod Brno II bez městských čtvrtí
Žabovřesky a Komín
Volební obvod č. 85 B r n o - m ě s t o - s e v e r
(v okrese Brno - město) městský obvod Brno V a městská část Lesná
z městského obvodu Brno III a městské čtvrti
Žabovřesky a Komín z městského obvodu Brno II
Volební obvod č. 86 B r n o - m ě s t o - s e v e r o v ý c h o d
(v okrese Brno - město) městský obvod Brno III bez městské části Lesná
a bez části ohraničené ulicemi sady aosvobození,
Koliště, tř. Říjnové revoluce, Bratislavská,
Tkalcovská a Podnásepní a z městského obvodu
Brno IV části městských čtvrtí Černovice a
Ko márov ohraničené ulicemi Černovické nábřeží,
Hodonínská, Kšírova, Mariánské náměstí a Poříčí
a městská čtvrť Trnitá
Volební obvod č. 87 B r n o - m ě s t o - j i h o v ý c h o d
(v okrese Brno - město) měststký obvod Brno IV bez části měststkých
částí Černovice a Komárov ohraničená ulicemi
Černovické nábřeží, Hodonínská, Kšírova,
Mariánské náměstí a Poříčí a městské části
Trnitá a z městského obvodu Brno III část ohra-
ničená ulicemi sady Osvobození, Koliště, tř.
Říjnové revoluce, Bratislavská a Tkalcovská
Volební obvod č. 88 B l a n s k o
(v okrese Blansko) severní část okresu Blansko ohraničená obcemi
Lipovec, Ostrov u Macochy, Vavřinec a Ráječko
a částí města Blanska Dolní Lhota, západní částí Blansko ohraničená ulicemi Pražská, Petra
Bezruče, nám.Svobody, Leninova, Sadová, Žižkova
a Husova, dále částmi města Blanska Klepačov
a Olešná
Volební obvod č. 89 B r n o - v e n k o v
(v okrese Brno - jihozápadní část okresu Brno - venkov ohraničená
venkov) obcemi Lukovany, Zakřany, Zbýšov, Ivančice,
Moravské Bránice, Silůvky, Prštice, Radostice,
Střelice, Omice a Popůvky a dále obcí Sokolnice
Volební obvod č. 90 B r n o - v e n k o v - B l a n s k o
(v okresech Brno - severozápadní část okresu Blansko ohraničená na
venkov a Blansko) severu obcí Vranov a dále obcemi Ostrovačice,
Rosice, Hlína, Neslovice, Kratochvilka, Příbram
a Vysoké Popovice a východní část okresu Blansko
ohraničená obcí Olomoučany, dále částí města
Blanska Těchov a východní částí části Blansko
ohraničená ulicemi Pražská, Petra Bezruče,
náměstí Svobody, Leninova, Sadová, Žižkova a
Husova a částí města Blanska Horní Lhota, Obůrka,
Lažánky a obcemi Vilémovice, Krasová a
Kotvrdovice
Volební obvod č. 91 B ř e c l a v
(v okres Břeclav) jižní část okresu Břeclav ohraničená obcemi
Drholec, Brod nad Dyjí, Dolní Dunajovice, Horní
Věstonice, Pavlov, Šakvice, Zaječí, Velké
Pavlovice a Velké Bílovice
Volební obvod č. 92 Gottwaldov I
(v okrese Gottwaldov) západní část okresu Gottwaldov ohraničená obcí
Racková, částmi města Gottwaldova Mladcová,
Zlínské Paseky, Zlín, Malenovice a obcí Otrokovice
Volební obvod č. 93 G o t t w a l d o v I I
(v okrese Gottwaldov) jihovýchodní část okresu Gottwaldov ohraničená
obcí Šarovy, částmi města Gottwaldova Lhota,
Karlovice, Salaš, obcí Bohuslavice u Gottwaldova,
dále částmi města Gottwaldova Březnice, Kudlov,
Jaroslavice, obcemi Březůvky, Provodov, Horní
Lhota, Slopné, Loučka, Újezd, Vysoké Pole a Drnovice
Volební obvod č. 94 H o d o n í n
(v okrese Hodonín) jižní část okresu Hodonín ohraničená obcemi
Terezín, Hovorany, Karlín, Šardice, Svatobořice -
Mistřín, Dubňany, Ratíškovice, Vacenovice
a Hodonín bez části obce Rohatec
Volební obvod č. 95 H o d o n í n - B ř e c l a v
(v okrese Hodonín severovýchodní část okresu Hodonín ohraničená
a Břeclav) obcemi Moravský Písek, Bzenec, Vnorovy, Vracov,
Skoronice, Milotice, Kyjov, Sobůlky, Strážovice,
Stavěšice, Nenkovice, Násedlovice a východní
část okresu Břeclav ohraničená obcemi Vrbice,
Bořetice, Němčičky, Horní Bojanovice, Starovičky,
Hustopeče, Starovice, Velké Němčice a Nosislav
Volební obvod č. 96 H o d o n í n - U h e r s k é H r a d i š t ě
(v okrese Hodonín jihovýchodní část okresu Hodonín ohraničená částí
Uherské Hradiště) města Hodonín Rohatec, obcemi Petrov, Strážnice,
Kněždub, Žeraviny, Veselí nad Moravou a jihozá-
padní část okresu Uherské Hradiště ohraničená
obcemi Osvětimany, Medlovice, Stříbrnice, Boršice
u Buchlovic, Kostelany nad Moravou, Ostrožská
Nová Ves a Hluk
Volební obvod č. 97 J i h l a v a
(v okrese Jihlava) západní část okresu Jihlava ohraničená obcemi
Jihlava, Třešť, Nevcehle, Stará Říše a Sedlatice
Volební obvod č. 98 K r o m ě ř í ž
(v okrese Kroměříž) jihozápadní část okresu Kroměříž ohraničená
obcemi Holešov, Němčice, Břest, Chropyně a severový-
chodní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi
Bratřejov, Vizovice, Zádveřice - Raková a částmi
města Gottwaldova Lípa, Želechovice nad Dřevnicí,
Příluky, Kostelec a obcí Fryšták
Volební obvod č. 100 P r o s t ě j o v
(v okrese Prostějov) severovýchodní část okresu Prostějov ohraničená
obcemi Klopotovice, Biskupice, Kralice na Hané,
Prostějov, Ohrozim, Zdětín, Hluchov, Přemyslovice,
Stražisko, Suchdol, Konice, Dzbel a Šubířov
Volební obvod č. 101 T ř e b í č
(v okrese Třebíč) severovýchodní část okresu Třebíč ohraničená
obcemi Radkovice u Hrotovic, Krhov, Račice, Záru-
bice, Odunec, Valeč, Třebenice, Čímeř, Vladislav,
Třebíč, Hvězdoňovice, Heraltice, Štěmechy a Předín
Volební obvod č. 102 U h e r s k é H r a d i š t ě
(v okrese Uherské východní část okresu Uherské Hradiště ohraničená
Hradiště) obcemi Boršice u Blatnice, Dolní Němčí, Vlčnov,
Veletiny, Hradčovice, Mistřice, Kněžpole
Volební obvod č. 103 U h e r s k é H r a d i š t ě - Gottwaldov
(v okresech Uherské severní část okresu Uherské Hradiště ohraničená
Hradiště a Gottwaldov) obcemi Babice, Huštěnovice, Uherské Hradiště,
Popicem Podolí, Zlechov, Tupesy, Buchlovice a
Stupava a jihozápadní část okresu Gottwaldov
ohraničená obcemi Žlutava a Napajedla
Volební obvod č. 104 V y š k o v - P r o s t ě j o v
(v okresech Vyškov severní část okresu Vyškov ohraničená obcemi Švá-
a Prostějov) benice, Hvězdlice, Bohdalice - Kozlany, Bohaté
Málkovice, Kučerov, Vyškov a obec Březina a jiho-
západní část okresu Prostějov ohraničená obcemi
Brodek u Knice, Lipová, Ptení, Vícov, Plumlov,
Krumsín, Určice, Výšovice, Bedihošť, Čehovice,
Hrubčice a Ivaň
Volební obvod č. 105 V y š k o v - B r n o - v e n k o v
(v okresech Vyškov jihozápadní část okresu Vyškov ohraničená obcemi
a Brno - venkov) Nové Sady, Studnice, Krásensko - Podomí, Ježkovice,
Drnovice, Luječ, Nemojany, Tučapy, Komořany -
Podbřežice, Dražovice, Letonice, Bučovice, Milo-
nice - Uhřice, Chvalkovice, Nemochovice a severo-
východní část okresu Brno-venkov ohraničená na
jihu obcí Šlapanice a na severu obcí Bílovice nad
Svitavou
Volební obvod č. 106 Z n o j m o - B ř e c l a v
(v okresech Znojmo severovýchodní část okresu Znojmo ohraničená
a Břeclav) obcemi Hnanice, Havraníky, Chvalovice, Vrbovec,
Strachotice, Tasovice, Těšetice, Kyjovice, Tvoři-
hráz, Únanov, Hluboké Mašůvky, Kravsko, Žerůtky,
Bojanovice, Boskovštejn, Střelice a Rozkoš a se-
verovýchodní část okresu Břeclav ohraničená obcemi
Vranovice, Uherčice, Popice, Strachotín,
Pouzdřany, Pasohlávky a Vlasatice
Volební obvod č. 107 Z n o j m o - T ř e b í č
(v okresech Znojmo jihozápadní část okresu Znojmo ohraničená obcemi
a Třebíč) Hostim, Prokopov, Grešlové Mýto, Pavlovice,
Olbramkostel, Milíčovice, Citonice, Znojmo a Podmolí a
jižní část okresu Třebíč ohraničená
obcemi Želetava, Lesná, Cidlina, Římov, Rokytnice
nad Rokytnou, Chlístov, Markvartice, Čechočovice,
Stařeč, Mastník, Mikulovice, Výčapy a Petrůvky,
Klučov, Slavičky,
Dolní Vilémovice, Lipník, Myslibořice
a Jaroměřice nad Rokytnou
Volební obvod č. 108 Ž ď á r n a d S á z a v o u
(v okrese Ždár nad severovýchodní část okresu Žďár nad
Sázavou) Sázavou ohraničená obcemi Blahoňov,
Kuřimská Nová Ves, Lubné, Rojetín,
Vratislávka, Strážek, Moravec,
Bobrůvka, Bohdalec, Ostrov nad
Oslavou, Žďár nad Sázavou a Radostín
Volební obvod č. 109 Ž ď á r n a d S á z a v o u - J i h l a v a
(v okresech Ždár nad jihozápadní část okresu Ždár nad
Sázavou a Jihlava) Sázavou ohraničená obcemi
Vepřová, Velké Losenice, Sázava,
Matějov, Budeč, Nové Veselí, Březí
nad Oslavou, Kotlasy, Radostín nad Oslavou,
Kněževes, Rousměrov, Sklené nad Oslavou,
Radenice, Jívoví, Kudratice, Horní
Libochová, Dolní Libochová, Nová Ves,
Radňoves, Vidonín, Rozseč, Borovník
a Velká Bíteš a severovýchodní část
okresu Jihlava ohraničená obcemi
Hladov, Dlouhá Brtnice, Pavlov, Otín,
Suchá, Vílanec, Puklice,Velký
Beranov, Měšín a Střítěž
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 110 O s t r a v a I
(v okrese Ostrava městský obvod Ostrava 1
město)
Volební obvod č. 111 O s t r a v a I I
(v okrese Ostrava městský obvod Ostrava 2 a městské
město) části Vítkovice, Hrabůvka, Hrabová,
Nová Bělá a Dubina městského obvodu
Ostrava 3
Volební obvod č. 112 O s t r a v a I I I
(v okresech Ostrava městské části Zábřeh, Výškovice, Stará Bělá
město) a Proskovice městského obvodu Ostrava 3
a městské části Třebovice, Svinov,
Polanka a východní část městské části
Poruba ohraničená ulicemi Gottwaldovou,
Stratilovou, Sabinovou, Polskou
a Zápotockého a jižní část
městské čtvrti Poruba ohraničená
ulicí dr. Slabihoudka, lesem Březí
a ulicemi Vřesinskou a Záhumenní
městského obvodu Ostrava 4
Volební obvod č. 113 O s t r a v a I V
(v okres Ostrava městský obvod Ostrava bez měststkých
město) částí Třebovice, Svinov, Polanka
a bez východní části městské
čtvrti Poruba ohraničené ulicemi
Gottwaldovou, Stratilovou, Sabinovou,
Polskou a Zápotockého a bez jižní
části městské čtvrti Poruba
ohraničené ulicí dr. Slabihoudka,
lesem Březí a ulicemi Vřesinskou
a Záhumenní
Volební obvod č. 114 B r u n t á l
(v okresech Bruntál jižní část okresu Bruntál ohraničená
a Opava) obcemi Rýmařov, Břidličná, městem
Bruntál a obcemi Lichnov a Brantice
a jihozápadní část okresu Opava
zahrnující obce Vítkov, Budišov
nad Budišovkou,
Melš, Otice, Březová, Hradec
nad Moravicí
Volební obvod č. 115 K r n o v
(v okresech Bruntál severní část okresu Bruntál
a Opava) ohraničená obcemi Krnov,
Hošťálkovy, Krasov Zátor,
Široká Niva, Světlá Hora,
Václavov u Bruntálu, Dolní
Moravice, Malá Morávka a severozápadní
část okresu Opava zahnující obce
Broumovice, Holasovice, Stěbořice,
Slavkov, Litultovice, Jakartovice,
Velké Heraltice
Volební obvod č. 116 F r ý d e k - M í s t e k
(v okrese Frýdek - část okresu Frýdek - Místek zahrnující
Místek) město Frýdek - Místek a obce Horní
Bludovice, Lučina, Dobrá a Baška
Volební obvod č. 117 F r ý d l a n t n a d O s t r a v i c í
(v okrese Frýdek - západní část okresu Frýdek - Místek
Místek) (bez města Frýdek - Místek
a obcí Baška, Dobrá, Lučina, Horní Bludovice),
ohraničená na východě obcemi Hnojník,
Morávka, částí Dolní Lomná obce
Jablunkov a obcí Mosty
u Jablunkova a částí Písek
obce Jablunkov
Volební obvod č. 118 T ř i n e c
(v okresech Frýdek - město Třinec, části Jablunkov, Návsí,
Místek a Karvina) Bocanovice, Písečná, Hrádek obce
Jablunkov a obec Bystřice v okrese
Frýdek - Místek a obec Český
Těšín z okresu Karviná
Volební obvod č. 119 K a r v i n á
(v okrese Karviná) město Karviná a obce Stonava, Albrechtice,
Těrlicko
Volební obvod č. 120 O r l o v á
(v okrese Karviná) obce Orlová, Bohumín, Petřvald,
Rychvald, Dolní Lutyně, Dětmarovice,
Petrovice u Karviné
Volební obvod č. 121 H a v í ř o v
(v okrese Karviná) město Havířov
Volební obvod č. 122 N o v ý J i č í n
(v okrese Nový Jičín) jižní část okresu Nový Jičín
ohraničená obcemi Starý Jičín,
Nový Jičín, Bartošovice, Sedlnice,
Kopřivnice
Volební obvod č. 123 B í l o v e c
(v okrese Nový Jičín) severní část okresu Nový Jičín
ohraničená obcemi Příbor, Studénka,
Fulnek, Suchdol nad Odrou, Odry,
Jeseník na Odrou
Volební obvod č. 124 O l o m o u c
(v okrese Olomouc) západní část města Olomouc zahrnující části Olomouc, Neředín,
Nová Ulice, Nové Sady, Povel,
Chomutov, Černovír, Lazce, Klášterní Hradisko
Volební obvod č. 125 Š t e n b e r k
(v okrese Olomouc) východní část okresu Olomouc
ohraničená obcemi Dub nad Moravou,
Grygov, částmi Holice, Nový Svět,
Hodolany, Bělidla, Pavlovičky,
Chválkovice a Týneček města
Olomouc a obcemi Bohuňovice,
Štěpánov, Hnojice, Újezd a Dlouhá
Loučka
Volební obvod č. 126 L i t o v e l
(v okrese Olomouc) západní část okresu Olomouc
ohraničená obcemi Šumvald, Uničov,
Litovel, Žerotín - Strukov, Náklo,
Horka nad Moravou, částmi Řepčín,
Hejčín, Topolany města Olomouc,
obcí Hněvotín, částmi Slavonín,
Nemilany města Olomouc a obcí Kožušany
Volební obvod č. 127 O p a v a
(v okrese Opava) město Opava, obce Velké Hoštice
a Kravaře
Volební obvod č. 128 H l u č í n
(v okrese Opava) východní část okresu Opava
ohraničená obcemi Skřipov,
Vršovice, Raduň, Pustá Polom,
Štítina, Mokré Lazce,
Háj ve Slezsku, Dolní Benešov,
Bolatice, Štěpánkovice, Oldřišov
Volební obvod č. 129 P ř e r o v
(v okrese Přerov) jihozápadní část okresu Přerov
ohraničená městem Přerov a obcí Troubky
Volební obvod č. 130 H r a n i c e
(v okrese Přerov) severovýchodní část okresu
Přerov ohraničená obcemi Bochoř,
Horní Moštěnice, Beňov, Želatovice,
Radslavice, Buk, Prosenice
Volební obvod č. 131 Š u m p e r k
(v okrese Šumperk) jižní část okresu šumperk
ohraničená obcemi Zábřeh, Rájec,
Zvole, Dibicko, Rohle, Dlouhomilov,
městem Šumperk a obcí Oskava
Volební obvod č. 132 J e s e n í k
(v okrese Šumperk) severní část okresu šumperk
ohraničená obcemi Sobotín,
Velké Losiny, Hanušovice,
Bohdíkov, Ruda nad Moravou, Bludov,
Sudkov, Brníčko, Lesnice, Leština,
Postřelmov, Rovensko, Svébohov, Jedlí,
Štíty
Volební obvod č. 133 V s e t í n
(v okrese Vsetín) jihovýchodní část okresu ohraničená
obcí Liptál, městem Vsetín, obcemi
Malá Bystřice, Valašská Bystřice,
Hutinsko - Solanec, Vigantice
a Dolní Bečva
Volební obvod č. 134 V a l a š s k é M e z i ř í č í
(v okrese Vsetín) severozápadní část okresu Vsetín
ohraničená obcemi Rožnov pod Radhoštěm,
Vidče, Velká Lhota, Bystřička,
Růžďka, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková
SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÍ MĚSTO
SLOVENSKÉ SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY
BRATISLAVA
Volební obvod č. 135 S t a r é M e s t o
(v městském obvodu území městského obvodu Bratislava I
Bratislava I a část městského obvodu Bratislava II
a Bratislava II) ohraničená ulicemi: Steinerova,
Trnavská cesta, Tomášikova, Drieňova,
Solivarská, Karola Šmidkeho,
Záhradnícka, Miletičova, Košická
Volební obvod č. 136 R u ž i n o v
(v městském obvodu území městského obvodu Bratislava II
Bratislava II) na západě ohraničené hranicí
volebního obvodu č. 135
Volební obvod č. 137 N o v é M e s t o
(v městském obvodu území městského obvodu
Bratislava III) Bratislava III
Volební obvod č. 138 K a r l o v a V e s
(v městském obvodu území městského obvodu Bratislava IV
Bratislva IV a část území městského obvodu
a Bratislava V) Bratislava V ohraničená západní hranicí
sadu Janka Kráľa a ulicami Sofijská,
Makarenkova, Viedenská, Rusovská,
Chorvátske rameno Dunaja,
Mičurinova, Kalininova, Kossúthova,
katastrální hranicí městské části
Jarovce a státní hranicí s Rakouskou
republikou
Volební obvod č. 139 P e t r ž a l k a
(v městském obvodu území městského obvodu Bratislava V
Bratislava V) na západě ohraničené hranicí
volebního obvodu č. 138
ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 140 P e z i n o k
(v okrese Bratislava východní část okresu Bratislava-venkov
venkov) ohraničená obcemi Most
pri Bratislave, Malinovo, Tomášov,
Vlky, Tureň, Senec, Šenkvice,
Pezinok, Limbach a Modra
Volební obvod č. 141 S t u p a v a
(v okrese Bratislava západní část okresu Bratislava-venkov
venkov) ohraničená obcemi Kuchyňa,Pernek,
Jablonové, Lozorno, Jur pri Bratislave,
Slovenský Grob, Viničné, Veľký Biel,
Nová Dedinka, Bernolákovo a Ivanka pri Dunaji
Volební obvod č. 142 D u n a j s k á S t r e d a
(v okrese Dunajská severozápadní část okresu
Streda) Dunajská Streda ohraničená obcemi
Dunajská Streda, Vrakúň a Gabčíkovo
Volební obvod č. 143 Č a l o v o
(v okresech Komárno západní část okresu Komárno ohraničená
a Dunajská Streda) obcemi Nesvady, Imeľ,
Vrbová nad Váhom, Kameničná, Čalovec
a Zlatná na Ostrove a jihovýchodní
část okresu Dunajská Streda ohraničená
obcemi Palkovičovo, Topoľovec, Baloň,
pastúchy, Padáň, Dolný Bar, Kútniky,
Dvorníky na Ostrove a Jahodná
Volební obvod č. 144 G a l a n t a
(v okrese Galanta) východní část okresu Galanta
ohraničená obcemi Trstice, Kráľov Brod,
Dolné Saliby, Diakovce, Galanta,
Váhovce a Šoporňa
Volební obvod č. 145 S e r e ď
(v okrese Galanta) západní část okresu Galanta ohraničená obcemi Pata, Šintava,
Sereď, Gáň, Veľká Mača, Sládovičovo,
Košúty, Čierny Brod, Mostová,
Horné Saliby a Tomáškovo
Volební obvod č. 146 K o m á r n o
(v okrese Komárno) východní část okresu Komárno ohraničená
obcemi Komárno, Martovce, Hurbanovo a Bajč
Volební obvod č. 147 L e v i c e
(v okresech Levice severní část okresu Levice ohraničená
a Nitra) obcemi Bátovce, Drženice, Levice,
Krškany, Podlužany, Hronské Kosihy,
Rybník a Kozárovce a severovýchodní část
okresu Nitra ohraničená obcemi
Nemčiňany, Volkovice, čierne Kľačany,
Zlaté Moravce, Sľažany, Neverice,
Jelenec a Kostoľany pro Tribečom
Volební obvod č. 148 Ž e l i e z o v c e
(v okrese Levice) jižní část okresu Lveice ohraničená
obcemi Tlmače, Starý Tekov, Hronské
Kľačany, Horná Seč, Dolná Seč, Vyšné
nad Hronom, Starý Hrádok, Mýtne Ludany,
Santovka, Bory, Brhlovice a Žamberovce
Volební obvod č. 149 N i t r a
(v okrese Nitra) město Nitra
Volební obvod č. 150 Z b e h y
(v okrese Nitra) západní, jižní a jihovýchodní část
okresu Nitra ohraničená obcemi
Lefantovce, Podhorany, Žirany,
Kolíňany, Beladice, Choča, Tesárske
Mlyňany a Nové Vozokany a hranicí
volebního obvodu č. 149
Volební obvod č. 151 D v o r y n a d Ž i t a v o u
(v okrese Nové Zámky) jihovýchodní část okresu Nové Zámky
ohraničená východní částí města
Nové zámky ulicemi Nitrianska cesta,
začátek Turecké, Štúrova, Hurbanova,
Pod Kalváriou, Vojanského, konec
Turské, Gogoľova, I. P. Pavlova,
dále hranici tvoří řeka Nitra od
bývalého mýtného mostu až po Berek,
dále obcemi Bešeňov, Veľké Lovce,
Dedinka
Volební obvod č. 152 N o v é Z á m k y
(v okrese Nové Zámky) severozápadní část okresu Nové Zámky
ohraničená obcemi Bardoňovo, Pozba,
Podhájska, Radava, Hul, Dolný Ohaj,
Bánov a západní částí města
Nové Zámky ohraničenou hranicí
volebního obvodu č. 151
Volební obvod č. 153 S e n i c a
(v okrese Senica) východní část okresu Senica
ohraničená obcemi Studienka,
Lakšárska Nová Ves, Borský Mikuláš,
Hlboké, Senica, Rovensko, Častkov,
Oreské, Lopašov a Chvojnica
Volební obvod č. 154 Š a š t í n - S t r á ž e
(v okrese Senica) západní část okresu Senica ohraničená
obcemi Chropov, Radošovce, Koválov,
Smrdákov, Rohovské Rybky, Dojč,
Šajdíkove Humence, Štefanov,
Šaštín - Stráže, Borský Jur, Závod
a Podhradie
Volební obvod č. 155 P a r t i z á n s k e
(v okrese Topoľčany) severní část okresu Topoľčany
ohraničená obcemi Veľké Uherce,
Kolačno, Partizánske, Chynorany,
Nadlice, Šišov, Tvrdomestice,
Prašice, Velušovce, Závada
a Podhradie
Volební obvod č. 156 T o p o ľ č a n y
(v okrese Topoľčany) jižní část okresu Topoľčany,
ohraničená obcemi Bojná, Tesáre,
Topoľčany, Norovce, Rajčany,
Bošany, Nedanovce, Klátova Nová
Ves a Veľký Klíž
Volební obvod č. 157 N o v é M e s t o n a d V á h o m
(v okrese Trenčín) jižní část okresu Trenčín
ohraničená obcemi Nová Bošáca,
Melčice - Lieskové, Adamovské
Kochanovce, Veľké Bierovce,
Opatovce, Trenčianská Turná,
Soblahov, Neporádza a Svinná
Volební obvod č. 158 T r e n č í n
(v okrese Trenčín) severní část okresu Trenčín ohraničená
obcemi Horňany, Bobot, Motešice,
Peťovka, Trenčín, Kostolná -
Záriečie a Chocholná Velčice
Volební obvod č. 159 J a s l o v s k é B o h u n i c e
(v okrese Trnava) západní část okresu Trnava
ohraničená obcemi Ostrov,
Krakovany, Trebatice, Borovce,
Rakovice, Veselé, Dubovany,
veľké Kostoľany, Pečeňady,
Žlkovice, Trakovice, Bučany,
Malženice, Špačince, Bohdanovce
nad Trnavou, Suchá nad Parnou,
Ružindol, Cífer, Zelenč,
Dudváh a Zavar
Volební obvod č. 160 P i e š ť a n y
(v okrese Trnava) východní část okresu Trnava
ohraničená obcemi Šúrovce,
Brestovany, Hlohovec, Červeník,
Madunice, Drahovce a Piešťany
Volební obvod č. 161 T r n a v a
(v okrese Trnava) město Trnava
STŘEDOSLOVENSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 162 B a n s k á B y s t r i c a
(v okrese Banská západní část okresu Banská
Bystrica) Bystrica ohraničená obcemi
Podkonice, Priechod, Selce, Banská
Bystrica, Poniky a Hrochoť
Volební obvod č. 163 B r e z n o
(v okrese Banská východní část okresu Banská Bystrica) Bystrica ohraničená obcemi
Valaská, Hronec, Ľubietová,
Strelníky, Povrazník, Slovenská
Ľupča a Moštenica
Volební obvod č. 164 Č a d c a
(v okrese Čadca) severozápadní část okresu Čadca
ohraničená obcemi Čierne, čadca,
Ochodnica, Zákopčie a Dlhá nad
Kysucou
Volební obvod č. 165 K y s u c k é N o v é M e s t o
(v okrese Čadca) jihovýchodní část okresu čadca
ohraničená obcemi Rudinská,
Nesluša, Kysucké Nové Mesto,
Kysucký Lieskovec, Dunajov,
Krásno nad Kysucou, Oščadnica
a Skalité
Volební obvod č. 166 T v r d o š í n
(v okrese Dolný Kubín) severní část okresu Dolný Kubín
ohraničená obcemi Chlebnice,
Pribiš, Pucov, Medzibrodie nad
Oravou, Oravský Podzámok,
Hruštín, Lomná a Oravská Lesná
Volební obvod č. 167 L i p t o v s k ý M i k u l á š
(v okrese Liptovský východní část okresu Liptovský
Mikuláš) Mikuláš ohraničená obcemi
Lazisko, Svätý Kríž, Götovany,
Vlachy, Bobrovník a Liptovská Anna
Volební obvod č. 168 R u ž o m b e r o k
(v okre Liptovský západní část okresu Liptovský Mikuláš
Mikuláš a Dolný ohraničená obcemi Kalameny,
Kubín) Liptovská Teplá, Bešeňová, Potok,
Liptovský Michal, partizánska Ľupča,
Malatíny, Ľubeľa a Dúbrava
a jihovýchodní část okresu
Dolný Kubín ohraničená obcemi
Zázrivá, Dolný Kubín, Pokrývač
a Malatiná
Volební obvod č. 169 L u č e n e c
(v okresech Lučenec východní část okresu Lučenec ohraničená
a Rimavská Sobota) obcemi Čekanovce, Ratka, Trebeľovce,
Lučenec, Veľká Ves, Kalinovo, Cinobaňa
a Látky a severní část okresu Rimavská
Sobota ohraničená obcemi Tisovec
a Hnúsťa
Volební obvod č. 170 M a r t i n
(v okrese Martin) severní část okresu Martin ohraničená
obcemi Turčianske Jaseno, Horný Kalník,
Dražkovce, Martin a Bystrička
Volební obvod č. 171 T u r č i an s k e T e p l i c e
(v okresech Martin jižní část okresu Martin ohraničená
a Prievidza) obcemi Trebostovo, Turčiansky Peter,
Košťany nad Turcom, Žabokreky
a Belá - Dulice a východní část
okresu Prievidza ohraničená obcemi
Handlová, Chrenovec, Veľká Čausa,
Nedoýžery - Brezany, Lazany, Kanianka,
Poruba, Chvojnica, Nitrianske Pravno a Tužina
Volební obvod č. 172 P o v á ž s k á B y s t r i c a
(v okrese Povážská severovýchodní část okresu Povážská
Bystrica) Bystrica ohraničená obcemi Pružina, Mojtín,
Beluša, Púchov, Dolná Mariková a Horná
Mariková
Volební obvod č. 173 I l a v a
(v okrese Povážská jihozápadní část okresu Povážská
Bystrica) Bystrica ohraničená obcemi Lazy
pod Mokytou, Lúky, Dohňany, Breznica,
Lednické Rovne, Horovce, Ladce,
Košecké Podhradie a Zliechov
Volební obvod č. 174 P r i e v i d z a
(v okrese Prievidza) západní část okresu Prievidza ohraničená
obcemi Valaská Belá, Čavoj, Nevidzany,
Seč, Dlžín, Šutovce, Bojnice, Prievidza,
Cigeľ, Lehota pod Vtáčnikom, Podhradie,
Nováky, Nitrianske Sučany a Nitrica
Volební obvod č. 175 R i m a v s k á S o b o t a
(v okrese Rimavská okres Rimavská Sobota, vyjma obcí
Sobota) Klenovec, Hnúšťa a Tisovec
Volební obvod č. 176 V e ľ k ý K r t í š
(v okresech Veľký okres Veľký Krtíš a západní část
Krtíš a Lučenec) okresu Lučenec ohraničená obcemi
Dobročská Lehota, Lovinobaňa,
Uderiná, Točnica, Tomášovce,
Stará Halič, Halič, Panické Dravce,
Rapovce, Mučín a Pleš
Volební obvod č. 177 Z v o l e n
(v okrese Zvolen) východní část okresu Zvolen
ohraničená obcemi Dolný Tisovník,
Horný Tisovník, Stará Huta,
Vígľašská Huta - Kalinka,
Zvolen, Kováčová, Sliač a Sielnica
Volební obvod č. 178 B a n s k á Š t i a v n i c a
(v okresech Žiar nad východní část okresu Žiar na Hronom
Hronom a Zvolen) ohraničená obcemi Vysoká, Hodruša - Hámre,
Banská Štiavnica, Podhorie, Močiar,
Trnavá Hora, Jastrabá, Bartošova
Lehôtka, Kopernica a Kunešov a
jihozápadní část okresu Zvolen ohraničená
obcemi železná Breznica, Trnie, Turová,
Budča, Ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok,
Michalková, Dobrá Niva, Sása, Zaježová
a Lešť
Volební obvod č. 179 Ž i a r n a H r o n o m
(v okrese Žiar jihozápadní část okresu Žiar na Hronom
nad Hronom a Zvolen) ohraničená obcemi Slaská, Žiar nad
Hronom, Stará Kremnička, Pitelová,
SklenéTeplice, Vyhne, Žarovnica
a Voznica a jižní část okresu
Prievidza ohraničená obcemi Bystričany,
Zemianske Kostoľany a Kamenec nad
Vtáčnikom
Volební obvod č. 180 B y t č a
(v okrese Žilina) všechny obce okresu mimo města Žiliny
Volební obvod č. 181 Ž i l i n a
(v okrese Žilina) město Žilina
VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 182 B a r d e j o v
(v okrese Bardejov) okres Bardejov
Volební obvod č. 183 H u m e n n é
(v okrese Humenné) jihovýchodní část okresu Humenné
ohraničená obcemi Hrubov, vyšné
Ladičkovce, Nižné Ladičkovce,
Ľubiša, Veľopolie, Vyšný hrušov,
Adidovce, Zubné, Pichne, Čukalovce,
Parihuzovce a Stakčín
Volební obvod č. 184 K o š i c e I V
(v okrese Košice - jižní část okresu Košice - město
město) ohraničená městskými obvody
Košice IV a V
Volební obvod č. 185 K o š i c e I I
(v okrese Košice - západní část okresu Košice - město
město) ohraničená městským obvodem
Košice II a ulicemi Ménešiho,
Žriedlova z městského obvodu
Košice I
Volební obvod č. 186 K o š i c e I
(v okrese Košice - severní část okresu Košice - město
město) ohraničená městskými obvody
Košice I a Košice III
Volební obvod č. 187 M o l d a v a n a d B o d v o u
(v okrese Košice - západní část okresu Košice - venkov
ohraničená obcemi Košická Belá,
Kokšov - Bakša, Gača, Čaňa, Žadaňa
a Skároš
Volební obvod č. 188 B o h d a n o v c e
(v okrese Košice - východní část okresu Košice - venkov
venkov a Trebišov) ohraničená obcemi Slanská Huta,
Slance, Rákoš, Vyšná Myšľa, Nižná
Myšľa, Veľka Lodina, Malá Lodina
a západní část okresu Trebišov ohraničená
obcemi Vojčice, Milhostov, Nový Ruskov,
Plechotice, Čelovice, Zemplínská Nová
Ves, Kuzmice, Brezina, Kazimír a
Michaľany
Volební obvod č. 189 M i c h a l o v c e
(v okrese Michalovce) východní část okresu Michalovce
ohraničená obcemi Bracovce, Hatalov,
Žbince, Laškovce, Pozdišovce,
Michalovce a Vinné
Volební obvod č. 190 K e ž m a r o k
(v okrese Poprad) severní část okresu Poprad ohraničená
obcemi Abrahámovce, Vlková, Žakovce,
Veľká Lomnica, Mlynica, Veľký Slavkov,
Starý Smokovec, Gerlachov,
Batizovce, Mengusovce a Štrbské Pleso
Volební obvod č. 191 P o p r a d
(v okrese Poprad) jižní část okresu Poprad ohraničená
obcemi Štrba, Lučivná, Svit,
Poprad, Švábovce, Hörka a Jánovce
Volební obvod č. 192 P r e š o v I
(v okrese Prešov) střední část okresu Prešov ohraničená
obcemi Ruská Nová Ves, Prešov,
Kojatice, Svinia, Lažany,
Medzany, Veľký Šariš, Vyšná
Šebastová, Okružná a Podhradík
Volební obvod č. 193 P r e š o v I I
(v okrese Prešov) jižní a severovýchodní část okresu
Prešov ohraničená obcemi Lačnov,
Renčišov, Uzovské Pekľany, Uzovský
Šalgov, Ražňany, Sabinov, Jakubovany,
Šarišské Sokolovce, Bodovce a Hradisko
vyjma obcí patřících do volebního
obvodu č. 192
Volební obvod č. 194 R o ž ň a v a
(v okrese Rožňava) okres Rožňava
Volební obvod č. 195 K r o m p a c h y
(v okrese Spišská jihovýchodní část okresu Spišská Nová Ves
Nová Ves) ohraničená obcemi Mlynky, Hnilec,
Hmilčík, Markušovce, Lieskovany,
Odorín, Danišovce, Domaňovce,
Spišský hrušov, Hincovce, Bystrany,
Spišské Vlachy, Žehra, Granč - Petrovce,
Beharovce, Olšavka, Slatvina a Vojkovce
Volební obvod č. 196 S p i š sk á N o v á V e s
(v okrese Spišská severozápadní část okresu Spišská
Nová Ves) Nová Ves ohraničená obcemi
Spišská Nová Ves, Teplička, Dúbrava,
Harakovce, Poľanovce, Pongrácovce,
Bijacovce, Spišské Pohradie, Katúň,
Baldovce, Buglovce, Klčov,
Spišský Hrhov, Levoča a Harichovce
Volební obvod č. 197 S t a r á Ľ u b o v ň a
(v okresech Stará okres Stará Ľubovňa a severozápadní
Ľubovňa a Prešov) část okresu Prešov ohraničená
obcemi Olejníkov, Drienice, Červená Voda,
Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa,
Rožkovany, Dubovica a Nižný Slavkov
Volební obvod č. 198 S v i d n í k
(v okresech Svidník okres Svidník a severozápadní část
a Humenné) okresu Humenné ohraničená obcemi
Hostovice, Nechválova Polianka,
Papín, Jabloň, Dedačov, Hankovce,
Koškovce, Hrabovec nad Laborcom
a Radvaň nad Laborcom
Volební obvod č. 199 T r e b i š o v
(v okrese Trebišov) jihovýchodní část okresu Trebišov
ohraničená obcemi Luhyňa, Veľaty,
Lastovce, Zemplínsky Branč, Kožuchov,
Zemplínske Hradiště a Trebišov
Volební obvod č. 200 V r a n o v n a d T o p ľ o u
(v okresech Vranov okres Vranov na Topľou a západní
nad Topľou a část okresu Michalovce ohraničená
Michalovce) obcemi Trnava pri Laborci, Zbudza,
Petrovce nad Laborcom, Suché,
Rakovec nad Ondavou, Moravyna,
Trhoviště, Bánovce nad Ondavou a Ložín
B. Volební obvody pro volby do Sněmovny národů Federálního shromáždění
ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
Volební obvod č. 1 P r a h a 1, 7 a 2
(v městských městské obvody Praha 1 až 7, západní
obvodech část městského obvodu Praha 2
Praha 1, 7, a 2) ohraničená katastrální hranicí Nového
Města a katastrální území Vyšehrad
Volební obvod č. 2 P r a h a 4 - s e v e r
(v městském obvodu katastrální území Braník, Krč, Podolí
Praha 4) a části katastrálních území Michle a Nusle
Volební obvod č. 3 P r a h a 3 a 1 0
(v městských městský obvod Praha 3 a části
obvodech katastrálních území Malešice a Strašnice
Praha 3 a 10) v Praze 10
Volební obvod č. 4 P r a h a 4 - j i h
(v městském sídlištní celky Spořilov,
obvodu Praha 4) Jižní Město I a II
a katastrální území Lhotka,
Libuš, Kunratice, Šeberov,
Kunratice, Šeberov, Újezd,
Písnice, Cholupice a Točná
Volební obvod č. 5 P r a h a 5 a 4
(v městském obvodu městský obvod Praha 5 a
Praha 5 a 4) katastrální území Modřany,
Hodkovičky a Komořany v Praze 4
Volební obvod č. 6 P r a h a 6
(v městském obvodu městský obvod Praha 6
Praha 6)
Volební obvod č. 7 P r a h a 8
(v městském obvodu městský obvod Praha 8
Praha 8)
Volební obvod č. 8 P r a h a 9
(v městském obvodu městský obvod Praha 9
Praha 9)
Volební obvod č. 9 P r a h a 2 a 1 0
(v měststkých část katastrálního území
obvodech Praha 2 Vinohrady v Praze 2
a 10) a městský obvod Praha 10
bez částí katastrálních území
Malešice a Strašnice
STŘEDOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 10 B e n e š o v
(v okrese Benešov okres Kutná Hora a východní část okresu
a Kutná Hora) Benešov ohraničená obcemi Zvěsto,
Veliš, Postupice, Bystřice, Maršovice,
Křečovice
Volební obvod č. 11 B e r o u n
(v okresech Beroun okresy Beroun a Rakovník
a Rakovník)
Volební obvod č. 12 K l a d n o
(v okrese Kladno) okres Kladno
Volební obvod č. 13 K o l í n
(v okresech Kolín okres Kolín a jihovýchodní část
a Nymburk) část okresu Nymburk ohraničená
obcemi Poříčany, Hradištko, Sadská,
Písty, Nymburk, Kamenné Zboží,
Budiměřice, Úmyslovice, Činěves,
Dymokury, Chotěšice
Volební obvod č. 14 M ě l n í k
(v okresech Mělník okres Mladá Boleslav a severní
a Praha - východ) část okresu Praha - východ
ohraničená obcemi Sluhy, Měšice,
Hovorčovice
Volební obvod č. 15 M l a d á B o l e s l a v
(v okresech Mladá okres Mladá Boleslav a severní
Boleslav a Nymburk) část okresu Nymburk ohraničená
obcemi Rožďalovice, Křinec,
Vestec, Oskořínek, Bobnice,
Všechlapy, Dvory, Kostomlaty
nad Labem, Ostrá, Chrást, Semice
Volební obvod č. 16 B r a n d ý s n a d L a b e m - Stará Boleslav (v okresech Praha - okres Praha - západ a jižní část
západ a Praha východ) okresu Praha - východ ohraničená
obcemi Veleň, Brázdim, Polerady
Volební obvod č. 17 P ř í b r a m
(v okresech Příbram okres Příbram a jižní část
a Benešov) okresu Benešov ohraničená
obcemi Vrchotovy Janovice,
Olbramovice, Votice, Jankov
JIHOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 18 Č e s k é B u d ě j o v i c e
(v okrese České okres České Budějovice
Budějovice)
Volební obvod č. 19 Č e s k ý K r u m l o v
(v okresech Český okresy Český Krumlov a
Krumlov a Prachatice) Prachatice
Volební obvod č. 20 J i n d ř i c h ů v H r a d e c
(v okresech okresy Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec a a Pelhřimov
Pelhřimov)
Volební obvod č. 21 S t r a k o n i c e
(v okresech okres Strakonice a část okresu
Strakonice a Písek) Písek ohraničená na východě
obcemi Božetice, Přeštěnice,
Milevsko, Kostelec nad Vltavou,
Smetanova Lhota, Ostrovec,
Vráž, Čížová, Písek, Tálín, Protivín
Volební obvod č. 22 T á b o r
(v okresech Tábor okres Tábor a část okresu Písek
a Písek) ohraničená na západě obcemi
Albrechtice nad Vltavou, Kluky,
Záhoří, Vrcovice, Oslov, Kučeř, Branice, Sepekov
Volební obvod č. 23 P l z e ň
(v okrese Plzeň - část města Plzně sestávající
město) z městských obvodů Plzeň 1,
Plzeň 3 a Plzeň 4
Volební obvod č. 24 D o m a ž l i c e - K l a t o v y
(v okresech okresy Domažlice a Klatovy
Domažlice a Klatovy)
Volební obvod č. 25 K a r l o v y V a r y
(v okrese okres Karlovy Vary
Karlovy Vary)
Volební obvod č. 26 P l z e ň - j i h - P l z e ň - m ě s t o
(v okresech Plzeň - jih
a Plzeň - město)
Volební obvod č. 27 P l z e ň - s e v e r - R o k y c a n y
(v okresech Plzeň okresy Plzeň - sever
sever a Rokycany) a Rokycany
Volební obvod č. 28 S o k o l o v - C h e b
(v okresech Sokolov okres Sokolov a jihovýchodní
a Cheb) část okresu Cheb ohraničená
obcí Mnichov a městem Mariánské Lázně
Volební obvod č. 29 T a c h o v - C h e b
(v okresech Tachov okres Tachov a část okresu Cheb
a Cheb) ohraničená obcemi Lázně Kynžvart,
Tři Sekery, Drmoul, Trstěnice
SEVEROČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 30 Ú s t í n a d L a b e m - L i t o m ě ř i c e
(v okresech Ústí nad okres Ústí nad Labem a část
Labem a Litoměřice) okresu Litoměřice s obcemi
Prackovice nad Labem, Lovosice,
Terezín a Velemín
Volební obvod č. 31 D ě č í n
(v okrese Děčín) okres Děčín
Volební obvod č. 32 C h o m u t o v - L o u n y
(v okresech Chomutov okres Chomutov a část okresu Louny
a Louny) ohraničená obcemi Nové Sedlo,
Žatec, Podbořany a Blšany
Volební obvod č. 33 J a b l o n e c n a d N i s o u - L i b e r e c (v okresech Jablonec okres Jablonec nad Nisou a část
nad Nisou a Liberec) okresu Liberec ohraničená obcemi
Křižany, Světlá pod Ještědem,
Český Dub, Bílá a Hodkovice nad
Mohelkou a část okresu Liberec
ohraničená obcemi Hejnice, Raspenava
a Frýdlant
Volební obvod č. 34 L i b e r e c - Č e s k á L í p a
(v okresech Liberec část okresu Liberec ohraničená
a Česká Lípa) obcemi Chrastava, Mníšek, Liberec,
Rynoltice a část okresu Česká Lípa
ohraničená obcemi Jablonné
v Podještědí, Stráž pod Ralskem,
Brniště, Cvikov, Nový Bor a
Nový Oldřichov
Volební obvod č. 35 L i t o m ě ř i c e - Č e s k á L í p a
(v okresech okres Litoměřice bez obcí
Litoměřice a Velemín, Prackovice nad Labem,
Česká Lípa) Terezín a Lovosice a část okresu
Česká Lípa ohraničená obcemi
Volfartice, Česká Lípa, Zákupy,
Mimoň a Ralsko
Volební obvod č. 36 M o s t - L o u n y
(v okresech Most okres Most a část okresu Louny
a Louny) ohraničená obcemi Měcholupy,
Tuchořice, Postoloprty, Výškov a
Žíželice
Volební obvod č. 37 T e p l i c e
(v okrese Teplice) okres Teplice
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 38 H r a d e c K r á l o v é
(v okrese Hradec okres Hradec Králové
Králové)
Volební obvod č. 39 H a v l í č k ů v B r o d
(v okresech okres Havlíčkův Brod a jižní
Havlíčkův Brod a část okresu Chrudim, ohraničená
Chrudim) obcemi Podbořany u Ronova,
Hošťalovice, Načešice,
Míčov - Sušice, Prachovice,
Vápenný Podol, Bojan, Krásné,
Libkov, České Lhotice,
Nasavrky, Ctětín, Miřetice,
Včelákov, Holetín, Hlinsko, Vítanov
Volební obvod č. 40 C h r u d i m
(v okresech Chrudim část okresu Chrudim na jihu
a Pardubice) ohraničená obcemi Studnice, Hamry,
Vortová, Kameničky, Dědová, Kladno,
Vojtěchov, Raná, Prosetín, Tisovec,
Vrbatův Kostelec, Horka, Žumberk,
Podlíšťany - Vížky, Lukavice - Výsonín,
Svídnice, Liboměřice, Mladoňovice,
Morašice, Heřmanův Městec, Kostelec
u Heřmanova Městce a jižní část okresu
Pardubice, ohraničená obcemi Kladruby
nad Labem, Újezd, Přepychy, Vápno, Žáravice,
Sopřeč, Břehy, Přelouč, Valy, Bezděkov,
Barchov, Starý Mateřov, Staré Jesenčany,
Mikulovice, Ostřešany, Hostovice, Dašice,
Dolní Roveň, Trusov, Radhošť
Volební obvod č. 41 J i č í n
(v okresech Jičín okres Jičín a Semily
a Semily)
Volební obvod č. 42 N á c h o d
(v okresech Náchod okres Náchod a severozápadní část
a Rychnov nad okresu Rychnov nad Kněžnou
Kněžnou) ohraničená obcemi Sedloňov, Dobřany,
Kounov, Dobré, Osečnice, Skuhrov nad
Bělou, Rychnov nad Kněžnou, Častolovice
Olešnice, Lípa, Týniště nad Orlicí
Volební obvod č. 43 P a r d u b i c e
(v okrese Pardubice) severní část okresu Pardubice ohraničená
obcemi Týnišťko, Jaroslav, Ostřetín,
Holice, Horní Ředice, Dolní Ředice,
Choteč, Sezemice, Pardubice, Živanice,
Přelovice, Vlčí Habřina, Vyšehněvice,
Voleč, Chýšť
Volební obvod č. 44 S v i t a v y
(v okresech Svitavy okres Svitavy a jižní část okresu
a Ústí nad Orlicí) Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi
Němčice, Vlčkov, Přívrat, Česká Třebová,
Třebovice
Volební obvod č. 45 T r u t n o v
(v okrese Trutnov) okres Trutnov
Volební obvod č. 46 Ú s t í n a d O r l i c í
(v okresech Ústí nad okres Ústí nad Orlicí bez jižní části
Orlicí a Rychnov nad ohraničené obcemi Damníkov, Rudoltice,
Kněžnou) Ostrov, Dolní Dobrouč, Knapovec, Ústí
nad Orlicí, Řetová, Sloupnice a jihovýchodní
část okresu Rychnov nad Kněžnou ohraničená
obcemi Žďár nad Orlicí, Čestice, Kostelec
nad Orlicí, Vamberk, Rybná nad Zdobnicí,
Slatina nad Zdobnicí, Javornice, Liberk,
Deštné v Orlických horách
JIHOMORAVSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 47 B r n o - m ě s t o I
(v okresech Brno městský obvod Brno V, část městského obvodu
město a Brno venkov) Brno II s městskými částmi Bystrc, Jundrov,
Kníničky, Komín, Žabovřesky, Žebětín a část
městského obvodu Brno III s městskými částmi
Černá Pole a Zábrdovice a západní část okresu
Brno - venkov ohraničená obcemi Nelepeč,
Úsuší, Deblín, Braníškov, Lažánky,
Veverská Bítýška, Chudčice, Čebín,
Ostrovačice, Rosice, Hlína, Neslovice
a Oslavany
Volební obvod č. 48 B r n o - m ě s t o I I
(v okresech Brno Městský obvod Brno I a část městského
město a Brno venkov) obvodu Brno II s městskými částmi Stránice
a Veveří a jihozápadní část okresu Brno -
venkov ohraničená obcemi Moravany, Ořechov,
Mělčany, Dolní Kounice, Trboušany, Ivančice,
Moravské Bránice, Silůvky, Prštice, Radostice,
Střelice, Omice a Popůvky
Volební obvod č. 49 B r n o - m ě s t o I I I
(v okresech Brno městský obvod Brno IV a část městského obvodu
město a Brno venkov) Brno III s městskými částmi Husovice,
Lesná, Maloměřice, Obřany a Soběšice
a jižní část okresu Brno - venkov ohraničená
obcemi Rajhradice, Opatovice, Blučina,
Kupařovice, Pravlov, Němčičky, Bratčice,
Syrovice, Hajany, Želešice a Modřice
Volební obvod č. 50 Blansko
(v okresech Blansko okres Blansko a severozápadní část okresu
a Brno - venkov) Brno - venkov ohraničená obcemi Skalička,
Všechovice,Drásov, Tišnov a Sentice
Volební obvod č. 51 B ř e c l a v
(v okrese Břeclav) okres Břeclav
Volební obvod č. 52 G o t t w a l d o v
(v okrese Gottwaldov) jižní část okresu Gottwaldov ohraničená obcí
Racková, částmi města Gottwaldova Mladcová,
Zlínské Paseky, Zlín, Jaroslavice, Kudlov,
Březnice a dále obcemi Březůvky, Provodov,
Horní Lhota, Slopné, Loučka, Újezd,
Vysoké Pole a Drnovice
Volební obvod č. 53 H o d o n í n
(v okrese Hodonín) okres Hodonín
Volební obvod č. 54 J i h l a v a
(v okresech Jihlava okres Jihlava a z okresu Žďár nad Sázavou
a Žďár nad Sázavou) obec Blízkov, Černá, Horní Radslavice,
Chlumek, Kyjov, Měřín, Netín, Otín,
Pavlínov a Stránecká Zhoř
Volební obvod č. 55 K r o m ě ř í ž - G o t t w a l d o v
(v okresech okres Kroměříž a severní část okresu
Kroměříž a Gottwaldov ohraničená obcemi Bratřejov,
Gottwaldov) Vizovice, Zádveřice - Raková, částmi
města Gottwaldova Lípa, Želechovice nad
Dřevnicí, Příluky, Kostelec a obcí
Fryšták
Volební obvod č. 56 P r o s t ě j o v
(v okrese Prostějov) okres Prostějov
Volební obvod č. 57 T ř e b í č
(v okrese Třebíč) okres Třebíč
Volební obvod č. 58 U h e r s k é H r a d i š t ě
(v okrese Uherské okres Uherské Hradiště
Hradiště)
Volební obvod č. 59 V y š k o v - B r n o - v e n k o v
(v okresech Vyškov okres Vyškov a severovýchodní část okresu
a Brno - venkov) Brno - venkov, ohraničená obcemi Měnín,
Telnice, Sokolnice, Kuřim a Malhostovice
Volební obvod č. 60 Z n o j m o
(v okrese Znojmo) okres Znojmo
Volební obvod č. 61 Ž ď á r n a d S á z a v o u
(v okrese Žďár nad okres Žďár nad Sázavou mimo obce
Sázavou) Blízkov, Černá, Horní Radslavice,
Chlumek, Kyjov, Měřín, Netín, Otín,
Pavlínov a Stránecká Zhoř
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 62 O s t r a v a I
(v okrese Ostrava městský obvod Ostrava 4 a městký obvod
městě) Ostrava 1 bez městských částí
Hošťálkovice, Lhotka, Petřkovice
a severní okraje městské části Přívoz
ohraničeného na jihu ulicemi Horovou
a Osvoboditelů, železniční tratí
Přerov - Bohumín a ulicemi
Mariánskohorskou, Dusíkárenskou
a Chemickou
Volební obvod č. 63 O s t r a v a I I
(v okrese Ostrava městský obvod Ostrava 2, městský obvod
město) Ostrava 3 a městské části Hošťálkovice
Lhotka, Petřkovice a severní okraj
městské části Přívoz ohraničený na jihu
ulicemi Horovou a Osvoboditelů, železniční
tratí Přerov - Bohumín a ulicemi
Mariánskohorskou, Dusíkárenskou
a Chemickou městského obvodu Ostrava 1
Volební obvod č. 64 B r u n t á l
(v okresech Bruntál okres Bruntál a západní část okresu
a Opava) Opava ohraničená obcemi Holasovice,
Stěbořice, Slavkov, Litultovice,
Budišov nad Budišovkou a Vítkov
Volební obvod č. 65 F r ý d e k - M í s t e k
(v okrese Frýdek - severní část okresu Frýdek - Místek na
Místek) jihu ohraničená obcemi Hnojník, Dobrá,
Baška, městem Frýdek - Místek a obcí Brušperk
Volební obvod č. 66 T ř i n e c
(v okrese Frýdek - jižní část okresu Frýdek - Místek
Místek) na severu ohraničená obcemi Fryčovice,
Palkovice, Frýdlant nad Ostravicí,
Morávka a městem Třinec
Volební obvod č. 67 K a r v i n á
(v okrese Karviná) město Karviná a obce Petrovice u Karviné,
Dětmarovice, Dolní Lutyně, Bohumín a Český Těšín
Volební obvod č. 68 H a v í ř o v
(v okrese Karviná) město Havířov a obce Orlová, Petřvald,
Rychvald, Stonava, Albrechtice a Těrlicko
Volební obvod č. 69 N o v ý J i č í n
(v okrese Nový Jičín) okres Nový Jičín
Volební obvod č. 70 O l o m o u c
(v okrese Olomouc) město Olomouc a obce Kožušany, Bystročice,
Hněvotín a Těštěnice
Volební obvod č. 71 Š t e n b e r k
(v okrese Olomouc) okres Olomouc bez města Olomouc a obcí
Kožušany, Bystročice, Hněvotín a Těšetice
Volební obvod č. 72 O p a v a
(v okrese Opava) východní část okresu Opava
ohraničená obcemi Březová, Melč, Otice
a městem Opava
Volební obvod č. 73 P ř e r o v
(v okrese Přerov) okres Přerov
Volební obvod č. 74 Š u m p e r k
(v okrese Šumperk) okres Šumperk
Volební obvod č. 75 V s e t í n
(v okrese Vsetín) okres Vsetín
SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÍ MĚSTO SLOVENSKÉ
SLOVENSKÉ SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY
BRATISLAVA
Volební obvod č. 76 S t a r é M e s t o
(v městském obvodu zahrnuje území městského obvodu
Bratislava I Bratislava I a část městského obvodu
a Bratislava II) Bratislava II ohraničenou ulice:
Steinerova, Trnavská cesta, Tomášikova,
Drieňová, Solivarská, Karola Šmidkeho,
Záhradnícka, Miletičova, Košická
Volební obvod č. 77 R u ž i n o v
(v městském obvodu severovýchodní část městského obvodu
Bratislava II) Bratislava II vymezená hranicemi
volebního obvodu č. 76, městského obvodu
Bratislava III a okresu Bratislava -
venkov a hranicí městské čtvrti Podunajské
Biskupice a Vrakuňa
Volební obvod č. 78 N o v é M e s t o
(v městském obvodu městský obvod Bratislava III
Bratislava III)
Volební obvod č. 79 K a r l o v a V e s
(v městském obvodu městský obvod Bratislava IV
Bratislava IV)
Volební obvod č. 80 P e t r ž a l k a - P r i e v o z
(v městském obvodu východní část území Petržalky a západní
Bratislava V část městského obvodu Bratislava II
a Bratislava II) ohraničená ulicemi: Sverdlovova,
Kalininova, Togliattiho, Chorvátske
rameno Dunaja, Rusovská Cesta,
Čes. interbrigadistov, Krasovského,
most ČA a hranicemi volebních obvodů č. 76, 77
a hranicemi městské čtvrti Jarovce
Volební obvod č. 81 P e t r ž a l k a
(v městském obvodu území městského obvodu Bratislava V
Bratislava V) ohraničené volebním obvodem č. 80
ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 82 M a l a c k y
( v okrese severozápadní část okresu Bratislava - venkov
Bratislava - venkov) ohraničená obcemi Kuchyňa, Pernek, Jablonové,
Lozorno, Jur pri Bratislave, Slovenský
Grob, Viničné, Veľký Biel, Nová Dedinka,
Bernolákovo a Ivanka pri Dunaji
Volební obvod č. 83 S e n e c
(v okrese severovýchodní část okresu Bratislava - venkov
Bratislava - venkov) ohraničená obcemi Most pri Bratislave,
Malinovo, Tomášov, Vlky, Tureň, Senec,
Šenkvice, Pezinok, Limbech a Modra
Volební obvod č. 84 D u n a j s k á S t r e d a
(v okrese Dunajská severozápadní část okresu Dunajská
Streda) Streda ohraničená obcemi Dunajská Streda,
Vrakúň a Gabčíkovo
Volební obvod č. 85 G a l a n t a
(v okrese Galanta) západní část okresu Galanta ohraničená
obcemi Hoste, Veľká Mača, Gáň, Váhovce,
Galanta, Topoľnica, Horné Saliby
a Tomášikovo
Volební obvod č. 86 S e r e ď
(v okrese Trnava jihovýchodní část okresu Trnava ohraničená
a Galanta) obcemi Cífer, Zeleneč, Dudváh, Zavar,
Brestovany, Siladice, Zelenice, Bojničky,
Sasinkovo, Kľačany, Pastuchov, Dolné Trhoviště
a Horné Otrokovce a severní část okresu
Galanta ohraničená obcemi Pata, Šintava a Sereď
Volební obvod č. 87 Š a ľ a
(v okrese Galanta) východní část okresu Galanta ohraničená
obcemi Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby,
Diakovce, Kráľová nad Váhom, Kajal a Šaporňa
Volební obvod č. 88 K o l á r o v o
(v okresech Komárno západní část okresu Komárno ohraničená
a Dunajská Streda) obcemi Nesvady, Imeľ, Vrbová nad Váhom,
Kameničná, Čalovec a Zlatná na Ostrove
a jihovýchodní část okresu Dunajská Streda
ohraničená obcemi Palkovičovo, Topoľovec,
Baloň, Pastúchy, Padáň, Dolný Bar,
Kútniky, Dvorníky na Ostrove a Jahodná
Volební obvod č. 89 K o m á r n o
(v okrese Komárno) východní část okresu Komárno
ohraničená obcemi Komárno, Martovce,
Hurabanovo a Bajč
Volební obvod č. 90 L e v i c e
(v okrese Levice) severní část okresu Levice ohraničená
obcemi Bátovce, Drženice, Levice,
Krškany, Hronské Kľačany, Starý Tekov,
Kalná nad Hronom, Tekovský Hrádok,
Bajka, Lok, Iňa, Tehla a Lula
Volební obvod č. 91 Ž e l i e z o v c e
(v okrese Levice) jižní část okresu Levica ohraničená obcemi
Beša, Horný Pial, Dolný Pial, Ondrejovce,
Turá, Vyšné nad Hronom, Dolná Seč, Horná Seč,
Starý Hrádok, Mýtne Ludany, Santovka,
Bory, Brhlovce a Žemberovce
Volební obvod č. 92 N i t r a
(v okrese Nitra) jihovýchodní část města Nitra ohraničená
hranicí volebního obvodu č. 93 a hranicemi města
Volební obvod č. 93 Z b e h y
(v okrese Nitra) západní část okresu Nitra ohraničená obcemi
Lefantovce, Podhorany, Jelšovce, Čakajovce,
Zbehy, západní částí města Nitra
ohraničenou pravou stranou Štŕové ulice
včetně částí Lužianky, Mlynárce a Kynek
a dále obcemi Lehota, Jarok, Cabaj - Čápor,
Mojmírovce a Branč
Volební obvod č. 94 Z l a t é M o r a v c e
(v okrese Nitra) východní část okresu Nitra ohraničená
obcemi Veľký Cetín, Nitrany, Golianovo,
Lapáš, Pohranice, Kolíňany, Žirany,
Jelenec a Kostoľany po Tribečom
Volební obvod č. 95 D v o r y n a d Ž i t a v o u
(v okrese Nové Zámky) jihovýchodní část okresu Nové Zámky
ohraničená východní částí města
Nové Zámky ulicemi Nitrianska cesta,
začátek Turecké, Štúrova, Hurbanova,
Pod Kalváriou, Vojanského, konec
Turecké, Gogoľova, I.P.Pavlova,
dále hranici tvoří řeka Nitra od
bývalého mýtného mostu až po Berek,
dále obcemi Bešeňov, Veľké Lovce a Dedinka
Volební obvod č. 96 N o v é Z á m k y
(v okrese Nové Zámky) severozápadní část okresu Nové Zámky
ohraničená obcemi Bardoňovo, Pozba, Podhájska,
Radava, Hul, Dolný Ohaj, Bánov a západní
část města Nové Z8mky ohraničená hranicí
volebního obvodu č. 95
Volební obvod č. 97 S e n i c a
(v okrese Senica) jihovýchodní část okresu Senica ohraničená
obcemi Studienka, Lakšárska Nová Ves,
Borský Mikuláš, Hlboké, Senica, Rovensko,
Častkov, Oreské, Lopašov a Chvojnica
Volební obvod č. 98 Š a š t í n - S t r á ž e
(v okrese Senica) severozápadní část okresu Senica ohraničená
obcemi Chropov, Radošovce, Snrdáky,
Rohovské Rybky, Koválov, Dojč, Šajdíkove
Humence, Štefanov, Šaštín - Stráže,
Borský Jur, Závod a Veľké Leváre
Volební obvod č. 99 P a r t i z á n s k e
(v okrese Topoľčany) severovýchodní část okrsu Topoľčany ohraničená
obcemi Solčany, Krnča, Bošany, Rajčany,
Norovce, Prašice, Velušovce, Závada,
Podradie, Cimenná, Malé Hoste, Veľké Hoste,
Šišov, Rybany, Pravotice, Brezolupy,
Miezgovce, Vysočany a Hradiště
Volební obvod č. 100 T o p o ľ č a n y
(v okrese Topoľčany) jihozápadní část okresu Topoľčany
ohraničená obcemi Tesáre, Topoľčany
a Nitrianska Streda
Volební obvod č. 101 N o v é M e s t o n a d V á h o m
(v okrese Trenčín) jihozápadní část okresu Trenčín
ohraničená obcemi Nová Bošáca,
Melčice - Lieskové, Adamovské Kochanovce,
Krivosúd - Bodovka, Beckov a Kálnica
Volební obvod č. 102 T r e n č i a n s k é T e p l i c e
(v okresech severní část okresu Topoľčany ohraničená
Topoľčany a Trenčín) obcemi Uhrovec, Horné Naštice, Bánovce
nad Bebravou, Dolné Naštice, Pečeňany,
Haláčovce a Veľké Držkovce a severovýchodní
část okresu Trenčín ohraničená obcemi Seleč,
Trenčianske Stankovce, Veľke Bierovce,
Opatovce, Trenčianska Turá, Soblahov,
Neporadza, Peťovka, Petrova Lehota,
Trenčianske Teplice a Trenčianska Teplá
Volební obvod č. 103 T r e n č í n
(v okrese Trenčín) severozápadní část okresu Trenčín ohraničená
obcemi Nemšová, Skalka nad Váhom, Trenčín,
Kostolná - Záriečie a Chocholná - Velčice
Volební obvod č. 104 J a s l o v s k é B o h u n i c e
(v okrese Trnava) severozápadní část okresu Trnava
ohraničená obcemi Ostrov, Krakovany,
Trebatice, Borovce, Rakovice, Veselé,
Dubovany, Veľké Kostoľany, Pečeňady,
Žlkovce, Trakovice, Bučany, Malženice,
Špačince, Bohdanovce na Trnavou,
Suchá nad Parnou a Ružindol
Volební obvod č. 105 P i e š ť a n y
(v okrese Trnava) severovýchodní část okresu Trnava
ohraničená obcemi Jalšové, Koplotovce,
Hlovovec, Červeník, Madunice, Drahovce
a Piešťany
Volební obvod č. 106 T r n a v a
(v okrese Trnava) město Trnava
STŘEDOSLOVENSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 107 B a n s k á B y s t r i c a
(v okrese Banská západní část okresu Banská Bystrice
Bystrica) ohraničená obcemi Podkonice,
Slovenská Ľupča, Banská Bystrica a Horné Pršany
Volební obvod č. 108 B r e z n o
(v okrese Banská východní část okresu Banská Bystrica
Bystrica) ohraničená obcemi Hronec, Ľubietová,
Strelníky, Povrazník, Lučatín a Moštěnica
Volební obvod č. 109 Č a d c a
(v okrese Čadca) severozápadní část okresu Čadca
ohraničená obcemi Čierne, Čadca,
Zákopčie a Dlhá nad Kysucou
Volební obvod č. 110 K y s u c k é N o v é M e s t o
(v okrese Čadca) jihovýchodní část okresu Čadca
ohraničená obcemi Rudinská, Nesluša,
Ochodnica, Dunajov, Krásno nad Kysucou,
Oščadnica a Skalité
Volební obvod č. 111 D o l n ý K u b í n
(v okrese Dolný jižní část okresu Dolný Kubín
Kubín a Martin) ohraničená obcemi Zázrivá, Dolný
Kubín, Oravský Podzámok, Horná Lehota,
Sedliacka Dubová, Dlhá nad Oravou,
Podbiel, Nižná, Tvrdošín, štefanov
nad Oravaou, Habovka a Zuberec
a severní část okresu Martin ohraničená
obcemi Sklabinský Podzámok, Sklabiňa,
Záborie, Sučany, Turčianské Kľačany a Lipovec
Volební obvod č. 112 N á m e s t o v o
(v okrese Dolný Kubín) severní část okresu Dolný Kubín ohraničená
obcemi Vitanová, Brezovica, Zábiedovo,
Trstená, Vavrečka, Ťapešovo, Lokca, Babín,
Hruškotín, Lomná a Oravská Lesná
Volební obvod č. 113 L i p t o v s k ý M i k u l á š
(v okrese Liptovský východná část okresu Liptovský Mikuláš
Mikuláš) ohraničená obcemi Lazisko, Svätý Kríž,
Gôtovany, Vlachy, Bobrovník a Liptovská Anna
Volební obvod č. 114 Ružomberok
(v okrese Liptovský západní část okresu Liptovský Mikuláš
Mikuláš) ohraničená obcemi Kalameny, Liptovská Teplá,
Bešeňová, Potok, Liptovský Michal,
Partizánska Ľupča, Malatíny, Ľubela a Dúbrava
Volební obvod č. 115 L u č e n e c
(v okrese Lučenec) střední část okresu Lučenec z východní
strany ohraničená obcemi Poltár,
Kalinovo, Pinciná, Boľkovice, Lučenec,
Trebeľovce a Pleš a ze západní strany
ohraničená obcemi Veľká na Ipľom,
Jelšovec, Panické Dravce, Lučenec,
Tomášovce, Podrečany, Lovinobaňa, Cinobaňa a Látky
Volební obvod č. 116 M a r t i n
(v okrese Martin) střední část okresu Martin ze severní
strany ohraničená obcemi Martin,
Dražkovce, Diaková, Dolný Kalník
a Turčianske Jaseno a z jižní strany
obcemi Mošovce, Borcová, Jazernica,
Abramová, Polerieka a Vrícko
Volební obvod č. 117 P o v a ž s k á B y s t r i c a
(v okrese Považská severovýchodní část okresu Považská
Bystrica) Bystrica ohraničená obcemi Pružina,
Mojtín, Beluša, Púchov, Dolná Mariková
a Horná Mariková
Volební obvod č. 118 I l a v a
(v okrese Považská jihozápadní část okresu Považská
Bystrica) Bystrica ohraničená obcemi Lazy pod
Makytou, Lúky, Dohňany, Breznica, Lednické
Rovne, Horovce, Ladce, Košecké Podhradie a Zliechov
Volební obvod č. 119 P r i e v i d z a
(v okresech Prievidza severní část okresu Prievidza ohraničená
a Nartin) obcemi Nitrianske Pravno, Malinová,
Chvojnice, Nevidzany a Liešťany a města
Bojnice a Prievidza a jižní část okresu
Martin ohraničená obcemi Brieštie,
Slovenské Pravno, Ivančiná, Bodorová,
Turčianske Teplice, Rakša a Čremošné
Volební obvod č. 120 H a n d l o v á
(v okrese Prievidza) jižní část okresu Prievidza ohraničená
obcemi Rudnianska Lehota, Nitrianske
Rudno, Kostolná Ves, Seč, Poruba, Lazany,
Poluvsie a Pravenec vyjma míst Bojnice a Prievidza
Volební obvod č. 121 R i m a v s k á S o b o t a
(v okrese Rimavská severní část okresu Rimavská Sobota
Sobota) ohraničená obcemi Gemerská Panica,
Gemer, Otročok, Žiar, Kaloša, Uzovská
Panica, Rimavská Sobota a Ožďany
Volební obvod č. 122 J e s e n s k é
(v okresech Rimavská jižní část okrese Rimavská Sobota ohraničená
Sobota a Lučenec) obcemi Husiná, Dolné Zahorany, Hodejov,
Gemerček, Rimavské Janovce, Sútor, Tomášovce,
Bátka, barca, Figa, Stránska a Šafárikovo
a jihovýchodní část okresu Lučenec
ohraničená obcemi Čakanovce, Ratka,
Fiľakovské Kováče, Holiša, Nitra nad Ipľom,
Buzitka a Nové Hony
Volební obvod č. 123 V e ľ k ý K r t í š
(v okresech Veľký okres Veľký Krtíš a západní část okresu
Krtíš a Lučenec) Lučenec ohraničená obcemi Dobročská Lehota,
Dobroč, Mýtna, Divín, Ružiná, Tuhár,
Stará Halič, Halič a Ľuboreč
Volební obvod č. 124 Z v o l e n I
(v okresech Zvolen západní část okresu Zvolen ohraničená
a Žiar nad Hronom) obcemi Sampor, Veľká Lúka, Sliač,
severozápadní část města Zvolen ohraničená
ulicí Československé armády, Strakonickou
cestou, Pustým Hradom a dále obcemi
Budča, ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok,
Michalková, Dobrá Niva, Sása, Zaježová
a Lešť a východní část okresu Žiar nad
Hronom ohraničená obcemi Počúvadlo,
Banská Štiavnica, Podhorie, Močiar,
Trnová Hora, Pitelová, Stará Kremnička
Bartošova Lehôtka, Dolná Ves, Nevoľné a Ihráč
Volební obvod č. 125 Z v o l e n I I
(v okresech Zvolen východní část okresu Zvolen ohraničená
a Banská Bystrica) obcemi Dolný Tisovník, Horný Tisovník,
Stará Huta, Vígľašská Huta - Kalinka,
jihovýchodní část města Zvolen
ohraničená volebním obvodem č. 124 a jižní
část okresu Banská Bystrica ohraničená obcemi
Dolná Mičiná, Horná Mičiná, Môlča, Poniky,
Hrochoť a obec Badín
Volební obvod č. 126 Ž i a r n a d H r o n o m
(v okrese Žiar západní část okresu Žiar nad Hronom
nad Hronom) ohraničená obcemi Kremnica, Kopernica,
Žiar na Hronom, Sklené Teplice, Vyhne,
Hodruša Hámre, Štiavnické Bane a Dekýš
Volební obvod č. 127 Ž i l i n a I
(v okrese Žilina) historické jádro, jihozápadní část města
ohraničená sídlišti Hliny a Solinky,
jihovýchodní část města ohraničená
sídlišti Vlčince a části Závodie,
Strážov a Žilinská Lehota
Volební obvod č. 128 Ž i l i n a I I
(v okrese Žilina) východní část okresu žilina ohraničená
obcemi Žilina, Brezany, Peklina,
Paština Závada, Hričovské Pohradie,
Dolný Hričov a Horný Hričov vyjma
volebního obvodu č. 127
Volební obvod č. 129 B y t č a
(v okrese Žilina) západní část okresu žilina ohraničená obcemi
Divinka, Svederník, Kotešová, Bytča,
Súľov - Hradná, Podhorie, Lietava,
Lietavská Svinná, Poluvsie a Stránske
VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 130 B a r d e j o v
(v okrese Bardejov) jihozápadní část okresu Bardejov
ohraničená obcemi Vyšný Tvarožec,
Nižný Tvarožec, Zlaté, bardejov, Lukavica,
Vyšná Voľa, Nižná Voľa, Oľšavce,
Tročany, Abrahámovice, Koprivnica,
Kuková, Kalniště, Lužany pri Topli
a Giraltovce
Volební obvod č. 131 H u m e n n é
(v okresech Humenné jihovýchodní část okresu Humenné ohraničená
a Vranov nad Topľou) obcemi Hrubov, Vyšné Ladičkovce, Hankovce,
Ľubiša, Veľopolie, Udavské, Rovné, Dlhé
nad Cirochou a severozápadní část okresu
Vranov nad Topľou ohraničená obcemi
Štefanovce, Ondavské Matiašovce,
Malá Domaša, Slovenská Kajňa a Kvakovce
Volební obvod č. 132 S n i n a
(v okrese Humenné) severovýchodní část okresu Humenné
ohraničená obcemi Snina, Zemplínske Hámre,
Belá nad Cirochou, Adidovce, Vyšný Hrušov,
Dedačov, Koškovce, Hrabovec nad Laborcom
Volební obvod č. 133 K o š i c e I V
(v okrese Košice - jižní část okresu Košice - město
město) ohraničená městskými obvody Košice IV,
Košice V a ulicemi Prešovská cesta,
Pod Furčou, Vo výmoli, Bielocerkevská,
Vyšná úvrať, Kijevská z městského obvodu Košice III
Volební obvod č. 134 K o š i c e I
(v okrese Košice - severní část okresu Košice - město
ohraničená městským obvodem Košice I
a ulicemi Kurská, Lidické námestie,
Benadova, kpt. Jaroša, Postupimská
z městského obvodu Košice III
Volební obvod č. 135 B o h d a n o v c e
(v okrese Košice - severní a jihovýchodní část okresu
vidiek) Košice - venkov ohraničená obcemi
Nižný Klátov, Vyšný Klátov, Opátka,
Veľká Ida, Paňovce, Čečejovce,
rešica, Janík, Péder, Drienovec,
Turnianske Podhradie a Hačava
Volební obvod č. 136 M o l d a v a n a d B o d v o u
(v okresech Košice - západní část okresu Košice - venkov ohraničená
vidiek a Košice - územním obvodem Košice II a obcemi Zlatá
město) Idka, Hýľov, Bukovec, Šemša, Hodkovce,
Novačany, Rudník, Debraď, Moldava nad
Bodvou, Medzev a Štós
Volební obvod č. 137 M i c h a l o v c e
(v okresech západní část okresu Michalovce
Michalovce a Vranov ohraničená obcemi Oreské, Staré,
nad Topľou) Zbudza, Michalovce, Krásnovce,
Podzdišovce, Laškovce, Bánovce nad
Ondavou, Ložín, Bracovce a východní
část okresu Vranov nad Topľou
ohraničená obcemi Nižný hrušov, Dlhé
Klčovo, Nižný Hrabovec, Kučín a Kladzany
Volební obvod č. 138 S o b r a n c e
(v okrese Michalovce) východní část okresu Michalovce ohraničená
obcemi Falkušovce, Dúbravka, Hatalov, Žbince,
Vrbnica, Šamudovce, Lastomír, Zemplínska
Široká, Zalužice, Vinné a Trnava pri Laborci
Volební obvod č. 139 K e ž m a r o k
(v okrese Poprad) severní část okresu Poprad ohraničená obcemi
Abrahámovice, Vlková, Žakovce, Veľká Lomnica,
Mlynica, Veľký Slavkov, Starý Smokovec,
Gerlachov, Batizovce, Mengusovce
a Štrbské Pleso
Volební obvod č. 140 P o p r a d
(v okrese Poprad) jižní část okresu Poprad ohraničená
obcemi Štrba, Lučivná, Svit, Poprad,
Švábovce, Hôrka a Jánovce
Volební obvod č. 141 P r e š o v I
(v okrese Prešov) střední část okresu Prešov ohraničená
obcemi Ruská Ves, Prešov, Veľký Šariš,
Medzany a Teriakovce
Volební obvod č. 142 P r e š o v I I
(v okrese Prešov) jižní a severovýchodní část okresu Prešov
ohraničená obcemi Lačnov, Renčišov,
Uzovské Pekľany, Uzovský Šalgov,
Ražňany, Sabinov, Jakubovany, Šarišské
Sokolovce, Bodovce a Hradisko vyjma obcí
patřících do volebního obvodu č. 141
Volební obvod č. 143 R o ž ň a v a
(v okrese Rožňava) jižní část okresu Rožňava ohraničená
obcemi Muránska Zdychava, Čierna Lehota,
Slavošovce, Hanková, Brdárka, Slavoška,
Koceľovce, Petrovo, Nižná Slaná a Gemerská Poloma
Volební obvod č. 144 K r o m p a c h y
(v okrese Spišská východní část okresu Spišská Nová Ves
ohraničená obcemi Mlynky, Hnilčík,
Markušovce, Liskovany, Odorín,
Danišovce, Domaňovce, Spišský Hrhov,
Doľany, Klčov, Jablonov, Lúčka,
Spišské Podhradie, Studenec a Oľšavica
Volební obvod č. 145 S p i š s k á N o v á V e s
(v okresech Spišská západní část okresu Spišská Nová Ves
Nová Ves a Rožnava) ohraničená obcemi Nižné Repaše, Pavľany,
Vyšné Repaše, Uloža, Levoča, Harichovce,
Spišská Nová Ves, Teplička a severní část
okresu Rožnava ohraničená obcemi Gočovo,
Kobeliarovo, Vyšná Slaná a Rejdová
Volební obvod č. 146 S t a r á Ľ u b o v ň a
(v okresech Stará okres Stará Ľubovňa a severozápadní
Ľubovňa a Prešov) část okresu Prešov ohraničená obcemi
Olejníkov, Drienica, Červená Voda,
Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa,
Rožkovany, Dubovnice a Nižný Slavkov
Volební obvod č. 147 S v i d n í k
(v okrese Svidník okres Svidník a východní část okresu
a Bardejov) Bardejov ohraničená obcemi Brezov,
Lascov, Marhaň, Vyšný kručov, Harhaj,
Kochanovce, Hankovce, Poliakovce,
Hrabovec, Komárov, Beloveža, Andrejová,
Zborov a Stebník
Volební obvod č. 148 K r á ľ o v s k ý C h l m e c
(v okrese Trebišov) východní část okresu Trebišov ohraničená
obcemi Borša, Bara, Černochov, Viničky,
Ladmovce, Zemplín, Bodrog, Oborín,
Brehov a Sirník
Volební obvod č. 149 T r e b i š o v
(v okrese Trebišov) západní část okresu Trebišov ohraničená obcemi
Hraň, Zemplínske Jastrabie, Cejkov, Trňa
a Slovenské Nové Mesto
Volební obvod č. 150 V r a n o v n a d T o p ľ o u
(v okrese Vranov západní část okresu Vranov nad Topľou
nad Topľou) ohraničená obcemi Detrik, Michalok,
Merník, Ruský kazimír, Benkovce, Sedliská,
Tovarné, Tovarnianska Polianka, Vranov
nad Topľou, Sačurov a Sevočská Polianka