Seznam
povrchových vod, na kterých se zakazuje plavba motorových plavidel
____________________________________________________
1. Název nádrže nebo úseku Tok Kraj
toku
____________________________________________________
Hostivař Botič 00
Džbán Litoviský potok hl. m. Praha
Láz Litavka 01
Pilská Pilský potok Středočeský
Obecnice Obecnický potok
Záskalská Červený potok
Suchomastská Schomastský potok
Vrané nad Vltavou Vltava
Štechovice Vltava
Slapy Vltava
Kamýk na Vltavou Vltava
Orlík Vltava
Orlík Vltava 02
Lipno Vltava Jihočeský
Jordán Košínský potok
Karhof Studenský potok
Mariánské Lázně Úšovický potok 03
Březová Teplá Západočeský
Čeké údolí Radbuza
Skalka Ohře
Jesenice Ondrava
Klabava Klabava
Lesík Nejdecký potok
(Rodišovka)
Tatrovice Chodovský potok
Dřínovská nádrž Bílina 04
Jezeří Vesnický potok Severočeský
Jiřetínská nádrž Jiřetínský potok
Kamenička Kamenička
Otvická nádrž
Hamry Chrudimka 05
Seč I Chrudimka Východočeský
Křížanovice Chrudimka
Seč II Padrty Chrudimka
Pastviny Divoká Orlice
Albrechtice - ústí do Labe Spojená Orlice
Nemešice - ústí do Labe Chrudimka
Rozkoš Rozkošský potok
Mostiště Oslava 06
Pístov Koželužský potok Jihomoravský
Plumlov Hloučela
Vranov Dyje
Znojmo Dyje
Luhačovice Luhačovický potok
Oleksovice Skalička
Brněnská Svratka
Jevišovice Jevišovka
Ostrožská Nová Ves (štěrkoviště)
Kvasice (stěrkoviště)
Horní Bečva Rožnovská Bečva 07
Baška Baštice Severomoravský
Olešná Olešná
Těrlicko Stonávka
Žermanice Lučina
Bystřička Bystřička
Mohelnice (štěrkoviště)
Bušínov Jahodný potok
____________________________________________________
2. Vodní toky úsek
____________________________________________________
Labe Labská - Hradec Králové
Jizera Příšovice - Benátky nad Jizerou
Vltava pramen - České Budějovice
Ohře
Otava
Nežárka (včetně Kameničky
a Žírovničky)
Lužnice pramen - Bechyně
Blanice (přítok Otavy)
Berounka Plzeň - jez v Berouně
Sázava Soběšín - ústí do Vltavy
3. Rybníky
a) rybníky, na nichž je prováděno řádné rybářské hospodaření,
b) dále tyto rybníky:
____________________________________________________
Název Kraj Okres
____________________________________________________
Olšanský rybník 00
Šeberák hl. m. Praha
Jarkovický 01 Benešov
Konopišťský Středočeský Benešov
Libohošťský Benešov
Papírník Benešov
Pilský (Jetřichovice) Benešov
Svárov Benešov
Monstranský Beroun
Prostřední Beroun
Cukrovarský Klobuku Kladno
Turyňský Kladno
Velký (Nový) rybník Bilichov Kladno
Jevanský Kolín
Mlýnský Kolín
Podviňák Kolín
Strašík Kolín
Tři Dvory Kolín
Vyžlovák Kolín
Katlov Kutná Hora
Starý Kutná Hora
Velký Kutná Hora
Vidlák Kutná Hora
Zbýšovský Kutná Hora
Drhlenský Mladá Boleslav
Havránek Mladá Boleslav
Komárovský Mladá Boleslav
Obora mlýnský Mladá Boleslav
Jivák Nymburk
Štiřín Praha-východ
Břevský Praha-západ
Markvart Praha-západ
Nový Příbram
Papež Příbram
Sadonický Příbram
Vysokopecký Příbram
Velký rybník jesenice Rakovník
Bezdrev O2 České Budějovice
Dehtář Jihočeský České Budějovice
Linda České Budějovice
Spolský České Budějovice
Štílec České Budějovice
Cikán Český Krumlov
Kleňský velký Český Krumlov
Kremžský Český Krumlov
Záhorovický Český Krumlov
Hejtman Jindřichův Hradec
Komorník Jindřichův Hradec
Mutina Jindřichův Hradec
Nový Lipnický Jindřichův Hradec
Osika Jindřichův Hradec
Otínský Jindřichův Hradec
Pěněnský Jindřichův Hradec
Ratmírovský Jindřichův Hradec
Staňkovský Jindřichův Hradec
Svět Jindřichův Hradec
Zvůle velká 02 Jindřichův Hradec
Žipažský horní Jihočeský Jindřichův Hradec
Budín Pelhřimov
Hejlovský Pelhřimov Pelhřimov Ježkov Pelhřimov
Kalich Pelhřimov
Samson Pelhřimov
Stráž Pelhřimov
Tuksa Pelhřimov
Velký Hrbovský Prachatice
Horní zástava Strakonice
Mílava Strakonice
Velkoholský Strakonice
Kázák Tábor
Rytíř Tábor
Sudoměřický Tábor
Táborský Tábor
Babylonský 03 Domažlice
Černý Západočeský Domažlice
Velký knížecí Cheb
Betlém Karlovy Vary
Děpoltovický Karlovy Vary
Novorolský Karlovy Vary
Sladový Karlovy Vary
Velký Karlovy Vary
Valcha Klatovy
Velký (Bolevecký) Plzeň-město
Kostelský (Vrtišský) Plzeň-jih
Labuť (Žinkovský) Plzeň-jih
Merklínský Plzeň-jih
Vísecký (Hamr) Plzeň-sever
Borecký Rokycany
Holoubkovský Rokycany
Dlouhý (Bonětický) Tachov
Labuť (Novomlýnský) Tachov
Regent Tachov
Sycherák (Jistý) Tachov
Víchovský Tachov
Hamerský 04 Česká Lípa
Holanský Severočeský Česká Lípa
Koňský Česká Lípa
Máchovo jezero Česká Lípa
Nohavice Velká Česká Lípa
Chmelař Litoměřice
Kamencové jezero Chomutov
Januš 05 Havlíčkův Brod
Řeka Východočeský Havlíčkův Brod
Jinolický Jičín
Brodský Náchod
Špinka Náchod
Buňkov Pardubice
Věžický Semily
Olšovec 06 Blansko
Jihomoravský
U Muchovy boudy Brno-město
Apollo (Mlýnský) Břeclav
Černý Jihlava
Hamerský Jihlava
Maršovcký Jihlava
Pávovský Jihlava
Velký Pařezitý Jihlava
Medlov Žďár nad Sázavou
Velké Dářsko Žďár nad Sázavou
Podhradský Prostějov
Petrův 07 Bruntál
Severomoravský
Pískovna Karviná
Nezmar Opava
Stříbrné jezero Opava
Štěpán Opava