PŘÍLOHA
k usnesení České národní rady č. 13/1986 Sb.,
o stanovení volebních obvodů pro volby
do České národní rady
Seznam volebních obvodů pro volby do České národní rady, které se budou konat ve dnech 23. a 24. května 1986.
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
Volební obvod č. 1 Praha 1
(v městském obvodu městský obvod Praha 1
Praha 1)
Volební obvod č. 2 Praha 2
(v městském obvodu západní část ohraničená Bezručovými
Praha 2) sady a ulicemi Slovenská, Francouzská,
Blanická, Vinohradská a Italská
Volební obvod č. 3 Praha 2 a 3
(v městských obvodech části obvodů ohraničené na jihu hranicí
Praha 2 a 3) městských obvodů Praha 3 a Praha 2
a dále ulicemi Francouzská, Blanická,
Vinohradská, Italská, Vozová, Slavíkova,
Ondříčkova, Žižkovo náměstí, Křišťanova,
Jičínská, Vinohradská
Volební obvod č. 4 Praha 3
(v městském obvodu městský obvod Praha 3 bez jihozápadní
Praha 3) části ohraničené ulicemi Ondříčkova,
Žižkovo náměstí, Křišťanova, Jičínská,
Vinohradská
Volební obvod č. 5 Praha 4 - sever
(v městském obvodu) část katastrálního území Nusle
a severní část katastrálního území
Podolí ohraničená ulicemi U podolského
hřbitova, Nad cementárnou a severní
hranicí plaveckého stadiónu
Volební obvod č. 6 Praha 4 - střed
(v městském obvodu katastrální území Krč a část katastrálního
Praha 4) území Michle
Volební obvod č. 7 Praha 4 - západ
(v městském obvodu katastrální území Braník, Hodkovičky,
Praha 4) Lhotka a jižní část katastrálního
území Podolí ohraničená ulicemi
U podolského hřbitova, Nad cementárnou
a severní hranicí plaveckého stadiónu
Volební obvod č. 8 Praha 4 a 5
(v městských obvodech sídlištní celek Jižní Město II a katastrální
Praha 4 a 5) území Modřany, Libuš, Komořany, Cholupice,
Písnice, Točná, Kunratice v Praze 4
a katastrální území Zbraslav, Lipence
v Praze 5
Volební obvod č. 9 Praha 4 - východ
(v městském obvodu sídlištní celek Spořilov a Jižní Město I
Praha 4) bez katastrálního území Háje
Volební obvod č. 10 Praha 5 - jih
(v městském obvodu část zahrnující katastrální území
Praha 5) Lahovice, Radotín, Lochkov, Velká
Chuchle, Slivenec, Holyně, Hlubočepy,
Radlice, Košíře a jižní část
katastrálního území Smíchov
ohraničená ulicemi Plzeňská a Lidická
Volební obvod č. 11 Praha 5 - severozápad
(v městském obvodu část městského obvodu zahrnující
Praha 5) území Zadní Kopanina, Řeporyje,
Jinonice, Stodůlky, Třebonice, Sobín,
Zličín, část katastrálního území
Motol a severní část katastrálního
území Smíchov ohraničená ulicemi
Plzeňská a Lidická
Volební obvod č. 12 Praha 6 - jih
(v městském obvodu katastrální území Břevnov, Střešovice,
Praha 6) Veleslavín, Řepy a část katastrálního
území Hradčany ohraničená ulicí
U Prašného mostu
Volební obvod č. 13 Praha 6 - severozápad
(v městském obvodu katastrální území Ruzyně, Liboc,
Praha 6) Vokovice, Přední Kopanina, Nebušice
a část katastrálního území Dejvice
jižně od hřebenu Šárky
Volební obvod č. 14 Praha 6 a 8
(v městském obvodu katastrální území Lysolaje, Suchdol,
Praha 6 a 8) Sedlec a část katastrálního území
Dejvice severně od hřebenu Šárky
v Praze 6, část katastrálního území
Bubeneč v Praze 6, katastrální území
Bohnice a část katastrálního území
Troja v Praze 8
Volební obvod č. 15 Praha 7
(v městském obvodu městský obvod Praha 7
Praha 7)
Volební obvod č. 16 Praha 8
(v městské obvodu katastrální území Karlín, části
Praha 8) katastrálních území Libeň a Kobylisy
bez sídlištního celku Ďáblice
Volební obvod č․ 17 Praha 4 a 10
(v městských obvodech katastrální území Petrovice a část
Praha 4 a 10) katastrálního území Hostivař v Praze 10
Volební obvod č. 18 Praha 8 a 9
(v městských obvodech katastrální území Čimice, Dolní Chabry,
Praha 8 a 9) Březiněves, Ďáblice, sídlištní celek
Ďáblice v Praze 8, katastrální území
Čakovice, Třeboradice, Letňany, Miškovice
v Praze 9
Volební obvod č. 19 Praha 9 - západ
(v městském obvodu katastrální území Prosek a části
Praha 9) katastrálních území Libeň, Střížkov,
Vysočany
Volební obvod č. 20 Praha 9 - východ
(v městském obvodu katastrální území Vinoř, Satalice,
Praha 9) Horní Počernice, Klánovice, Újezd
nad Lesy, Koloděje, Dolní Počernice,
Běchovice, Kyje, Kbely a části
katastrálních území Hrdlořezy a Hloubětín
Volební obvod č. 21 Praha 10 - východ
(v městském obvodu východní část ohraničená ulicí
Praha 10) Černokosteleckou a západními hranicemi
katastrálních území Malešice, Štěrboholy,
Dolní Měcholupy, Horní Měcholupy, Uhříněves, Křeslice
Volební obvod č. 22 Praha 10 - střed
(v městském obvodu část katastrálního území Záběhlice
Praha 10) a část katastrálního území Strašnice na jih od ulice Černokostelecká
Volební obvod č. 23 Praha 10 - západ
(v městském obvodu katastrální území Vršovice a části
Praha 10) katastrálních území Michle a Vinohrady v Praze 10
STŘEDOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 24 Benešov
(v okrese Benešov) severní část okresu Benešov ohraničená
obcemi Ostředek, Čakov, Teplýšovice, Struhařov,
Postupice, Bystřice, Maršovice, Křečovice
Volební obvod č. 25 Vlašim
(v okrese Benešov) jižní část okresu Benešov ohraničená obcemi
obcemi Vrchotovy Janovice, Olbramovice, Votice,
Jankov, Veliš, Chotýšany, Takonín, Divišov, Český Štenberk
Volební obvod č. 26 Beroun
(v okrese Beroun) západní část okresu Beroun ohraničená obcemi
Nový Jáchymov, Otročiněves, Hudlice, Trubská,
Beroun, Tetín, Koněprusy, Zdice, Stašov, Lochovice
Volební obvod č. 27 Kladno
(v okrese Kladno) město Kladno bez částí Švermov a Vrapice
Volební obvod č. 28 Slaný
(v okrese Kladno) severní část okresu Kladno ohraničená obcemi
Zákolany, Koleč, Třebusice, Brandýsek, Pchery,
Jemníky, Hrdlív, Slaný, Řisuty, Ledce, Hradečno, Stochov
Volební obvod č. 29 Libušín
(v okrese Kladno) jižní část okresu Kladno ohraničená obcemi
Tuchlovice, Kačice, Smečno, Přelíc,
Třebichovice, Vinařice, Kladno, Cvrčovice,
Stehelčeves, Dřetovice
Volební obvod č. 30 Kolín
(v okrese Kolín) východní část okresu Kolín ohraničená obcemi
Starý Kolín, Kolín, Nová Ves I, Velim, Břežany I, Cerhenice
Volební obvod č. 31 Český Brod
(v okrese Kolín) západní část okresu Kolín ohraničená obcemi
Dobřichov, Plaňany, Svojšice, Libodřice,
Křečhoř, Radovesnice I, Ratboř, Polepy,
Nebovidy, Libenice
Volební obvod č. 32 Kutná Hora
(v okrese Kutná Hora) severozápadní část okresu Kutná Hora
ohraničená obcemi Kutná Hora, Miskovice, Vidice,
Nepoměřice, Chlístovice, Čestín, Kácov
Volební obvod č. 33 Čáslav
(v okrese Kutná Hora) jihovýchodní část okresu Kutná Hora ohraničená
obcemi Chabeřice, Řendějov, Zbraslavice, Černíny
Malešov, Křesetice, Kluky, Církvice,Nové Dvory
Volební obvod č. 34 Mělník
(v okrese Mělník) severní část okresu Mělník ohraničená obcemi
Kostelec nad Labem, Tišice, Kly, Mělník,
Hořín, Lužec nad Vltavou, Vraňany, Nová Ves
Volební obvod č. 35 Kralupy nad Vltavou
(v okrese Mělník) jižní část okresu Mělník ohraničená obcemi
Nelahozeves, Veltrusy, Všestudy, Vojkovice,
Zálezlice, Obříství, Neratovice
Volební obvod č. 36 Mladá Boleslav
(v okrese Mladá severozápadní část okresu Mladá Boleslav
Boleslav) ohraničená obcemi Bělá pod Bezdězem, Hrdlořezy,
Mladá Boleslav, Bukovno, Krásná Ves, Katusice
Volební obvod č. 37 Benátky nad Jizerou
(v okrese Mladá jihovýchodní část okresu Mladá Boleslav
Boleslav) ohraničená obcemi Skalsko, Strenice, Krnsko,
Nepřevázka, Dobrovice, Řepov, Plazy,
Kněžmost, Bakov nad JIzerou, Bítouchov,
Horní Bukovina, Dolní Krupá
Volební obvod č. 38 Nymburk
(v okrese Nymburk) západní část okresu Nymburk ohraničená
obcemi Loučeň, Krchleby, Všechlapy,
Nymburk, Budiměřice, Kovanice, Písková
Lhota, Kostelní Lhota, Milčice, Třebestovice,
Hradištko, Chrást
Volební obvod č. 39 Poděbrady
(v okrese Nymburk) východní část okresu Nymburk ohraničená
obcemi Poříčany, Tatce, Pečky, Vrbová
Lhota, Poděbrady, Křečkov, Úmyslovice,
Vestec, Oskořínek, Bobnice, Jíkev, Mcely
Volební obvod č. 40 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
(v okrese Praha - severní část okresu Praha - východ
východ) ohraničená obcemi Horoušany, Nehvizdy,
Čelákovice, Toušeň, Brandýs nad Labem -
Stará Boleslav, Brázdim, Sluhy, Měšice,
Hovorčovice
Volební obvod č. 41 Říčany
(v okrese Praha - jižní část okresu Praha - východ ohraničená
východ) obcemi Veleň, Přezletice, Podolanka,
Dřevčice, Zeleneč, Jirny, Úvaly
Volební obvod č. 42 Jílové u Prahy
(v okrese Praha - jižní část okresu Praha - západ ohraničená
západ) obcemi Chotěč, Dobříč, Zbuzany
Volební obvod č. 43 Hostivice
(v okrese Praha - severní část okresu Praha - západ ohraničená
západ a Beroun) obcemi Jinočany, Nučice, Tachlovice,
a východní část okresu Beroun ohraničená
obcemi Hostomice, Neumětely, Libomyšl,
Suchomasty, Tmaň, Měňany, Srbsko,
Bubovice, Loděnice, Vráž, Chýňava,
Hýskov, Nižbor
Volební obvod č. 44 Příbram
(v okrese Příbram) západní část okresu Příbram ohraničená obcemi
Voznice, Dobříš, Svaté Pole,Obořiště, Drásov,
Višňová, Příbram, Bohutín, Obecnice, Brdy
Volební obvod č. 45 Sedlčany
(v okrese Příbram) východní část okresu Příbram ohraničená
obcemi Věšín, Rožmitál pod Třemšínem,
Vranovice, Láz, Vysoká u Příbramě,
Třebsko, Milín, Jablonná, Dolní Hbity,
Obory, Nečín, Ouběnice, Daleké Dušníky,
Rybníky, Stará Huť, Mokrá Vrata,
Nová Ves pod Pleší
Volební obvod č. 46 Rakovník
(v okrese Rakovník) okres Rakovník
JIHOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 47 České Budějovice - město
(v okrese České město České Budějovice 2 a České
Budějovice) Budějovice 7
Volební obvod č. 48 České Budějovice - jih
(v okrese České jižní část okresu České Budějovice
Budějovice) ohraničená na severu obcemi Žabovřesky,
Čejkovice, Dubné, Litvínovice, částí
České Budějovice 7 z města České Budějovice,
obcemi Staré Hodějovice, Srubec, Ledenice,
Rudolfov, Hrdějovice, Borek, Lišov
Volební obvod č. 49 České Budějovice - sever
(v okrese České severní část okrsu České Budějovice
Budějovice a ohraničená na jihu obcemi Ševětín, Hosín,
Strakonice) částí České Budějovice 2 z města České
Budějovice , obcemi Hluboká nad Vltavou,
Zliv, Sedlec a východní část okresu
Strakonice ohraničená na západě obcemi
Drahonice a Bílsko
Volební obvod č. 50 Český Krumlov
(v okrese Český okres Český Krumlov
Krumlov)
Volební obvod č. 51 Jindřichův Hradec - východ
(v okrese Jindřichův východní část okresu Jindřichův Hradec
Hradec) ohraničená na západě obcemi Číměř, Horní
Pěna, Hospříž, Blažejov, Rodvínov,
Jarošov nad Nežárkou, Horní Radouň,
Deštná, Pluhův Žďár, Kardašova
Řečice
Volební obvod č. 52 Jindřichův Hradec - západ
(v okrese Jindřichův západní část okresu Jindřichův Hradec
Hradec) ohraničená na východě obcemi Hatín,
Lodhéřov, Jindřichův Hradec, Lásenice,
Stráž nad Nežárkou
Volební obvod č. 53 Pelhřimov
(v okrese Pelhřimov) jižní část okresu Pelhřimov ohraničená
na severu obcemi Kamenice nad Lipou,
Těmice, Božejov, Pelhřimov
Volební obvod č. 54 Humpolec
(v okrese Pelhřimov) severní část okresu Pelhřimov ohraničená
na jihu obcemi Mladé Bříště, Kletečná,
Sedlice, Želiv, Červená Řečice, Útěchovice,
Nová Cerekev, Lidmaň, Černovice, Mnich
Volební obvod č. 55 Písek
(v okrese Písek) část okresu ohraničená na východě obcemi
Božetice, Preštěnice, Milevsko, Kostelec
nad Vltavou, Smetanova Lhota, Ostrovec,
Vráž, Čížová, Písek, Tálín, Protivín
Volební obvod č. 56 Prachatice
(v okrese okres Prachatice
Prachatice)
Volební obvod č. 57 Strakonice
(v okrese část okresu Strakonice ohraničená na východě
Strakonice) obcemi Čejetice, Cehnice, Paračov,
Čepřovice
Volební obvod č. 58 Tábor
(v okrese Tábor) severní část okresu Tábor ohraničená na jihu
obcemi Vodice, Pohnání, Ratibořské Hory,
Tábor, Sezimovo Ústí, Radimovice u Želče,
Dražice, Jistebnice
Volební obvod č. 59 Soběslav
(v okresech Tábor jižní část okresu Tábor ohraničená na severu
a Písek) obcemi Opařany, Malšice, Planá nad Lužnicí,
Nová Ves u Chýnova, Chýnov, Dolní Hořice
a východní část okresu Písek ohraničená
na západě obcemi Albrechtice nad Vltavou,
Kluky, Záhoří, Vrcovice, Oslov, Kučeř,
Branice, Sepekov
ZÁPADOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 60 Plzeň I
(v okrese Plzeň - část městského obvodu Plzeň 3 ohraničená
město) od mostu Ant. Zápotockého Třídou 1. máje,
ulicemi Plachého, Koperníkovou, Hálkovou,
U trati, k železničnímu mostu tratě
Plzeň - Cheb proti toku řeky Radbuzy
Volební obvod č. 61 Plzeň II
(v okrese Plzeň - městský obvod Plzeň 2 a západní část
město) městského obvodu Plzeň 4 ohraničená
sportovní střelnicí v Lobzích a ulicemi
Jiřinovou, K Špitálskému lesu, Na dlouhých,
Mohylovou, Leningradskou, Zábělskou,
Na rybníčku, Potoční, ke kostelu sv. Jiří a řece Berounce
Volební obvod č. 62 Plzeň III
(v okrese Plzeň - městský obvod Plzeň 1 a východní část
město) městského obvodu Plzeň 4 ohraničená
řekou Berounkou a kostelem sv. Jiří,
ulicemi Potoční, Na rybníčku, Zábělskou,
Leningradskou, Mohylovou, Na dlouhých,
K Špitálskému lesu, Jiřinovou po
zahrádkářskou kolonii Švábiny a část
městského obvodu Plzeň 3 ohraničená řekou
Berounkou, dále směrem k viaduktu pod
železniční tratí Plzeň - Praha a ulicemi
U Prazdroje, Švihovskou, Kolejní, Šumavskou,
železnišní tratí Plzeň - Cheb a ulicemi
U trati, Hálkovou, Koperníkovou, Plachého,
Třídou 1. máje k mostu Ant. Zápotockého
Volební obvod č. 63 Domažlice
(v okrese Domažlice) okres Domažlice
Volební obvod č. 64 Cheb
(v okrese Cheb) severozápadní část okresu Cheb ohraničená
obcí Nebanice a městem Cheb
Volební obvod č. 65 Mariánské Lázně
(v okresech Cheb jižní část okresu Cheb ohraničená obcemi
a Karlovy Vary) Lipová a Dolní Žandov a jihovýchodní část
okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi
Stanovice, Kolová, Stružná a Hradiště
Volební obvod č. 66 Karlovy Vary
(v okrese Karlovy město Karlovy Vary
Vary)
Volební obvod č. 67 Ostrov
(v okrese Karlovy severní část okresu Karlovy Vary
Vary) ohraničená obcemi Stráž nad Ohří,
Vojkovice, Velichov, Kyselka, Šemnice,
Sadov Nová Role
Volební obvod č. 68 Klatovy
(v okrese Klatovy) západní část okresu Klatovy ohraničená obcemi
Plánice, Mochtín, městem Klatovy, obcemi
Janovice nad Úhlavou, Strážov, Dešenice
a Železná Ruda
Volební obvod č. 69 Sušice - Horažďovice
(v okrese Klatovy) východní část okresu Klatovy ohrničená obcemi
Dobrá Voda, Čachrov, Běšiny, Vrhaveč,
Kolinec, Zavlekov, Nalažovské Hory a Myslív
Volební obvod č. 70 Dobřany - Nýřany
(v okrese Plzeň - jih západní část okresu Plzeň - jih ohraničená
a Plzeň - sever) obcemi Losiná, Čižice, Netunice, Útušice,
Chlumčany, Dnešice, Soběkury, Lužany
a jižní část okresu Plzeň - sever
ohrničená obcemi Blatnice, Nýřany, Tlučná,
Vejprnice
Volební obvod č. 71 Přeštice
(v okrese Plzeň - východní část okresu Plzeň -jih ohraničená
jih) obcemi Příchovice, Přeštice, Dolní Lukavice,
Řenče, Střížovice, Chválenice, Šťáhlavy
a Starý PLzenec
Volební obvod č. 72 Plasy
(v okrese Plzeň - území okresu Plzeň - sever bez obcí
sever) Blatnice, Heřmanova Huť, Líně, Nýřany,
Přehýšov, Tlučná, Úherce, Vejprnice, Zbůch
Volební obvod č. 73 Rokycany
(v okrese Rokycany) okres Rokycany
Volební obvod č. 74 Sokolov
(v okrese Sokolov) jižní část okresu Sokolov ohraničená
obcemi Kynšperk nad Ohří, Libavské
Údolí, Citice, městem Sokolov, obcemi
Staré Sedlo, Loket
Volební obvod č. 75 Chodov
(v okrese Sokolov) severní část okresu Sokolov ohraničená
obcemi Nové Sedlo, Královské Poříčí,
Lomnice, Krajková, Habartov, Bukovany,
Dasnice, Chlum nad Ohří, Kaceřov
Volební obvod č. 76 Tachov
(v okrese Tachov) okres Tachov
SEVEROČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 77 Ústí nad Labem - sever
(v okrese část okresu Ústí nad Labem ohraničená
Ústí nad Labem) obcemi Povrly a Chuderov a část města
Ústí nad Labem s městskými obvody 1 a 3
Volební obvod č. 78 Ústí nad Labem - jih
(v okrese část okresu Ústí nad Labem ohraničená
Ústí nad Labem) obcemi Řehlovice, Dolní Zálezly a částí
města Ústí nad Labem a městskými
obvody 4 až 6 a obcí Velké Březno
Volební obvod č. 79 Česká Lípa - sever
(v okrese česká Lípa) část okresu česká Lípa s obcemi Česká
Lípa, Nový Bor, Nový Oldřichov a Kamenický Šenov
Volební obvo č. 80 Česká Lípa - jih
(v okrese Česká Lípa) okres Česká Lípa mimo obcí Česká Lípa,
Nový Bor, Kamenický Šenov a Nový Oldřichov
Volební obvod č. 81 Děčín - město
(v okrese Děčín) město Děčín bez částí Děčín VII -
Chrochvice, Děčín XII - Vilsnice,
Děčín XXIV - Krásný Studenec,
Děčín XXV - Chmelnice, Děčín XXXI -
Křešice, Děčín XXXII - Boletice,
Děčín XXXIII Nebočady,
Děčín XXXIV - Těchlovice,
Děčín XXXV - Lesná, Děčín XXVI -
Bachlejovice, Děčín XXVII - Březiny
a obce Hřensko a Arnoltice
Volební obvod č. 82 Děčín
(v okrese Děčín) část okresu Děčín ohraničená obcí
Jílové, částmi města Děčín XXIV -
Krásný Studence, Děčín VII - Chrochvice,
Děčín XXXI - Křešice, Děčín XXVI -
Bachlejovice, Děčín XXVII - Březiny,
dále obcemi Huntířov, Česká Kamenice,
Jetřichovice, Krásná Lípa, Chřibská
Dolní Podluží
Volební obvod č. 83 Děčín - sever
(v okrese Děčín) část okresu Děčín ohraničená obcemi
Varnsdorf, Rumburk, Staré Křačany
Volební obvod č. 84 Chomutov - okres
(v okrese Chomutov) město Chomutov
Volební obvod č. 85 Chomutov - okres
(v okrese Chomutov) okres Chomutov bez města Chomutov
Volební obvod č. 86 Jablonec nad Nisou - město
(v okrese město Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou)
Volební obvod č. 87 Jablonec nad Nisou - okres
(v okrese okres Jablonec nad Nisou bez města
Jablonec nad Nisou) Jablonec nad Nisou
Volební obvod č. 88 Liberec - město - střed
(v okrese Liberec) část města Liberec ohraničená ulicemi
Hejnická, Kateřinská, Hlávkova, Na cvičišti,
Sokolovská, Květnové revoluce,
Ruprechtická, Staškova, Hostivítova, Horská,
Rudolfovská, Nastoupilova, Jizerská,
Na zhořelci, Pekárkova, Svobody, Cidlinská,
Vrbenského, Ve slatinách, Kunratická,
Jablonecká, Vratislavická, Poštovní nám.,
Doubská, Nákladní, Žitavská, Londýnská,
Polní, Letná, Oblouková, Svárovská, Pod strání,
Stříbrný kopec, Londýnská, Stará a částí
Liberec XXXIV - Bedřichovka
Volební obvod č. 89 Liberec - jih
(v okrese Liberec) část okresu LIberec ohraničená obcemi
Křižany, Světlá pod Ještědem, částmi
Liberec XXXIII - Machnín a Liberec XXXIV -
Bedřichovka a ulicemi Stará, Londýnská,
Stříbrný kopec, Pod strání, Svárovská,
Oblouková, Letná, Polní, Londýnská,
Žitavská, Nákladní, Doubská, Poštovní nám.,
Vratislavická, Jablonecká, Kunratická,
Ve slatinách, Vrbenského, Cidlinská,
Svobody, Pekárkova, Na zhořelci, Jizerská
a Nastoupilova
Volební obvod č. 90 Liberec - sever
(v okrese Liberec) část města ohraničená ulicemi Bedřichovská,
Jizerská, Rudolfovská, Horská, Hostivítova,
Staškova, Ruprechtická, Květnové revoluce,
Sokolovská, Na cvičišti, Hlávkova,
Kateřinská a Hejnická a část okresu
Liberec ohraničená obcemi Chrastava
a Rynoltice
Volební obvod č. 91 Litoměřice - sever
(v okrese Litoměřice) část okresu Litoměřice ohraničená
obcemi Úštěk, Liběšice, Ploskovice,
Litoměřice, Terezín, Lovosice a Velemín
Volební obvod č. 92 Litoměřice - jih
(v okrese Litoměřice) část okresu Litoměřice ohraničená obcemi
Třebenice, Čížkovice, Siřejovice,
Vrbičany, Rochov, Brozany, Brňany,
Bohušovice nad Ohří, Travčice, Křešice,
Polepy, Hošťka a Snědovice
Volební obvod č. 93 Louny - východ
(v okrese Louny) část okresu Louny ohraničená obcemi
Ročov, Louny, Postoloprty, Výškov
a Žiželice
Volební obvod č. 94 Louny - západ
(v okrese Louny) část okresu Louny ohraničená obcemi
Nové Sedlo, Žatec, Tuchořice, Hřivice a Domoušice
Volební obvod č. 95 Most - město
(v okrese Most) město Most mimo části ohraničené
ulicí Vl. Vančury, třídou ČSA a ulicí Žateckou
Volební obvod č. 96 Most - okres
(v okrese Most) území okresu Most a části města Most
ohraničené ulicí Vl. Vančury, třídou ČSA a ulicí Žateckou
Volební obvod č. 97 Teplice - město
(v okrese Teplice) město Teplice a obec Kladruby
Volební obvod č. 98 Teplice - sever
(v okrese Teplice) část okresu ohraničená obcemi Krupka,
částí města Teplice - Sobědruhy a obcemi
Proboštov, Novosedlice, Dubí,
Újezdeček, Košťany, Jeníkov,
Háj u Duchcova a Osek
Volební obvod č. 99 Teplice - jih
(v okrese Teplice) část okresu Teplice ohraničená
obcemi Bílina, Duchcov, Lahošť,
Zabrušany, Ohníč, Bžany, Srbice a Modlany
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 100 Hradec Králové
(v okrese Hradec část města Hradec Králové zahrnující
Králové) části Březhrad, Kukleny, Piletice,
Plačice, Pouchov, Rusek, Třebeš,
Věkoše, část Pražského Předměstí
ohraničenou ulicí Sladkovského,
nám. J. Fučíka, ulicí Puškinovou,
nám. 28. října, ulicemi Dukelskou,
Resslovou, Průmyslovou, Labskou k pravému
břehu Labe, část Hradce Králové od
železniční tratě Hradec Králové - Týniště
nad orlicí směrem ke Gočárovu okruhu,
ulicí Buzulucku, Hradební, k sadům
Vít. Nováka, část Moravského Předměstí
ohraničenou ulicí Malšovickou,
Brněnskou, Mrštíkovou, Na Občinách,
Na Brně, Dimitrovovou, jižně na ulici
Blodkovu a západním směrem k levému
břehu řeky Labe
Volební obvod č. 101 Nový Bydžov
(v okrese Hradec západní část okresu Hradec Králové
Králové) ohraničená obcemi Hořiněves, Sendražice,
Čístěves, Všestary, městem Hradec
Králové - částmi Plácky, Plotiště nad Labem,
Svobodné Dvory, částí Pražského Předměstí
od pravého břehu řeky Labe jižně ulicí
Labskou, Průmyslovu, Resslovou, Dukelskou,
nám. 28. října, ulicí Puškinovou, nám.
J. Fučíka, ulicí Sladkovského a obcemi
Stěžery, Praskačka
Volební obvod č. 102 Třebechovice po Orebem
(v okrese Hradec východní část okresu Hradec Králové
Králové) ohraničená obcemi Vysoká nad Labem,
městem Hradec Králové - částmi
Malšova Lhota, Malšovice,
Nový Hradec Králové, Roudnička, Slatina,
Svinary, částí Moravského Předměstí od
ulice Blodkovy směrem na ulici Dimitrovovu,
ulicemi Brněnskou, Na Brně, Na Občinách,
Mrštíkovou, částí Slezského Předměstí
od sadů Vít. Nováka, ulicemi Hradební,
Buzuluckou směrem na Gočárův okruh,
k žel.trati Hradec Králové - Týniště
nad Orlicí a obcemi Černilov, Skalice,
Předměřice nad Labem,
Lochenice, Smiřice, Habřina
Volební obvod č. 103 Havlíčkův Brod
(v okrese Havlíčkův jižní část okresu Havlíčkův Brod
Brod) ohraničená obcemi Lipnice nad Sázavou,
Krásná Hora, Okrouhlice, Příseka
u Světlé, Malčín, Tis, Kámen, Čachotín,
Rozsochatec, Kojetín, Česká Bělá,
Žižkovo Pole, Modlíkov
Volební obvod č. 104 Chotěboř
(v okrese Chrudim) severozápadní část okresu Havlíčkův
Brod ohraničená obcemi Havlíčkova Borová,
Oudoleň, Počátky, Chtěboř, Vepříkov,
Habry, Sázavka, Světlá nad Sázavou,
Nová Ves u Světlé, Dolní Město
Volební obvod č. 105 Hlinsko
(v okrese Chrudim) jihovýchodní část okresu Chrudim ohraničená
obcemi Trhová Kamenice, České Lhotice,
Libkov, Nasavrky, Miřetice, Horka,
Zaječice, Honbice, Trojovice,Přestavlky,
Rosice, Jenišovice - Zalažany
Volební obvod č. 106 Chrudim
(v okrese Chrudim) severozápadní část okresu Chrudim ohraničená
obcemi Vinary, Chroustovice, Holešovice,
Čankovice, Hrochův Týnec, Nabočany,
Kočí - Topol, Orel, Lukavice Výsonín,
Žumberk, Podlíšťany - Vížky, Svídnice,
Liboměřice, Bojanov, Krásné, Horní Bradlo
Volební obvod č. 107 Hořice
(v okrese Jičín) východní část okresu Jičín ohraničená
obcemi Žlunice, Češov, Slatiny,
Nemyčeves, Vitiněves, Žeretice, Třtenice,
Podhorní Újezd, Mlázovice, Nová Paka,
Stará Paka
Volební obvod č. 108 Jičín
(v okrese Jičín) západní část okresu Jičín ohraničená
obcemi Úbislavice, Lužany, Konecchlumí,
Tuř, Jičín, Podhradí, Jičíněves, Vršce, Kopidlno
Volební obvod č. 109 Jaroměř
(v okrese Náchod) jihozápadní část okresu Náchod ohraničená
obcemi Červený Kostelec, Žernov,
Česká Skalice, Provodov - Šonov,
Přibyslav, Náchod
Volební obvod č. 110 Náchod
(v okrese Náchod) severozápadní část okresu Náchod
ohraničená obcemi Náchod, Studnice,
Kramolna, Zábrodí, Horní Radechová, Hronov, Stárkov
Volební obvod č. 111 Holice
(v okrese Pardubice) východní část okresu Pardubice ohraničená
městem Pardubice - částmi Mnětice,
Nemošice, Dražkovice, ulicemi
Chrudimskou, Pod břízkami,
řekou Chrudimkou, ulicemi Okružní,
Na drážce, severním směrem k řece Labi,
obcemi Staré Hradiště, Srch, Dolany, Rohoznice
Volební obvod č. 112 Pardubice
(v okrese Pardubice) střed města Pardubic ohraničený na jihu
ulicemi Pod břízkami, kpt. Nálepky,
na západě žel. tratí Chrudim - Rosice,
ulicemi Říjnové revoluce, Okrajovou,
Jiřího Potůčka, Karla Šipka, severně
na Poděbradskou, na severu řekou Labe,
na východě ulicí Na drážce, Okružní
a řekou Chrudimkou
Volební obvod č. 113 Přelouč
(v okrese Pardubice) západní část okresu ohraničená obcemi
Kasalice, Lázně Bohdaneč, městem
Pardubice - částmi Doubravice,
Ohrazenice, Trnová, ulicemi Karla Šipka,
Jiřího Potůčka, Okrajovou, Říjnové
revoluce, žel tratí Rosice - Chrudim,
ulicemi kpt. Nálepky, Chrudimskou
a obcemi Staré Jesenčany, Mikulovice, Ostřešany
Volební obvod č. 114 Rychnov nad Kněžnou
(v okrese Rychnov severozápadní část okresu Rychnov
nad Kněžnou) nad Kněžnou ohraničená obcemi Sedloňov
Dobřany, Kounov, Dobré, Osečnice,
Skuhrov nad Bělou, Rychnov nad Kněžnou,
Častolovice, Olešnice, Lípa, Týniště nad Orlicí
Volební obvod č. 115 Vamberk
(v okresech Rychnov jihovýchodní část okresu Rychnov nad
nad Kněžnou a Ústí Kněžnou ohraničená obcemi Žďár nad
nad Orlicí) Orlicí, Čestice, Kostelec nad Orlicí,
Vamberk, Rybná nad Zdobnicí, Slatina nad
Zdobnicí, Javornice, Liberk, Deštné
v Orlických horách a severní část
okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi
České Petrovice, Pastviny, Nekoř, Letohrad,
Písečná, Žampach, Hejnice, Česká Rybná
Volební obvod č. 116 Semily
(v okrese Semily a severovýchodní část okresu Semily
Trutnov) ohraničená obcemi Horní Branná, Jilemnice,
Víchová nad Jizerou, Roprachtice, Příkrý,
Benešov u Semil, Semily a severozápadní část
okresu Trutnov ohraničená obcemi
Špindlerův Mlýn, Strážné, Dolní Dvůr,
Lánov, Vrchlabí
Volební obvod č. 117 Turnov
(v okrese Semily) jihozápadní část okresu Semily ohraničená
obcemi Záhoří, Chuchelna, Slaná, Košťálov,
Bystrá nad Jizerou, Peřimov, Mříčná,
Roztoky u Jilemnice, Studenec, Čistá
Volební obvod č. 118 Polička
(v okrese Svitavy) západní část okresu Svitavy ohraničená
obcemi Janov, Čistá, Trstěnice, Květná,
Pomezí, Radiměř, Lavičné, Brněnec, Pohledy, Rudná
Volební obvod č. 119 Svitavy
(v okrese Svitavy) východní část okresu Svitavy ohraničená obcemi
Slatina, Březina, Křenov, Dlouhá Loučka,
Moravská Třebová, Sklené, Svitavy,
Vendolí, Mikuleč, Opatov
Volební obvod č. 120 Trutnov
(v okrese Trutnov) severozápadní část okresu Trutnov
ohraničená obcemi Maršov u Úpice, Libňatov,
Havlovice, Rtyně v Podkrkonoší, Batňovice,
Velké Svatoňovice, Trutnov, Mladé Buky,
Janské Lázně, Pec pod Sněžkou
Volební obvod č. 121 Dvůr Králové nad Labem
(v okrese Trutnov) jižní část okresu Trutnov ohraničená
obcemi Dolní Branná, Kunčice, Dolní
Lánov, Černý Důl, Rudník, Vlčice,
Pilníkov, Staré Buky, Hajnice, Úpice
Volební obvod č. 122 Ústí nad Orlicí
(v okrese Ústí nad západní část okresu Ústí nad Orlicí
Orlicí) ohraničená obcemi Sopotnice, České
Libchavy, Ústí nad Orlicí Knapovec,
Řetová, Sloupnice
Volební obvod č. 123 Česká Třebová
(v okrese Ústí nad východní část okresu Ústí nad Orlicí
Orlicí) ohraničená obcemi Němčice, Vlčkov,
Přívrat, Česká Třebová, Dolní Dobrouč,
Hnátnice, Petrovice, Verměřovice,
Mistrovice, Jablonné nad Orlicí,
Studené, Mladkov
JIHOMORAVSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 124 Brno - město - jihozápad
(v okrese Brno - městský obvod Brno I bez městské
město) části Brno - město
Volební obvod č. 125 Brno - město - severozápad
(v okrese Brno - městský obvod Brno II bez městských
město) částí Veveří, Žabovřesky, Komín
Volební obvod č. 126 Brno - město - sever
(v okrese Brno - městský obvod Brno V bez městských
město) částí Ivanovice, Medlánky, Řečkovice
a městské části Žabovřesky, Komín
z městského obvodu Brno II
Volební obvod č. 127 Brno - město - severovýchod
(v okrese Brno - městský obvod Brno III bez městské části
město) Černá Pole ohraničené ulicemi Lidická,
Drobného, nám. 28. října, tř. Říjnové
revoluce, sady Osvobození, Lesnická,
Trávníky, Jugoslávská, Merhautova
a bez městské čtvrti Zábrdovice,
z městského obvodu Brno V městské
čtvrti Ivanovice, Medlánky, Řečkovice
Volební obvod č. 128 Brno - město - střed
(v okrese Brno - městská čtvrť Veveří z městského obvodu
město) Brno II, z městského obvodu Brno III
část měststké části Černá Pole ohraničená
ulicemi Drobného, Lesnická, Trávníky,
Jugoslávská, Merhautova, tř. Říjnové
revoluce, nám. 28. října a část městské
čvtrti Zábrdovice ohraničené ulicemi
Příkop, Bratislavská, Gottwaldova,
Tkalcovská, tř. Říjnové revoluce
Volební obvod č. 129 Brno - město - východ
(v okrese Brno - severní část městského obvodu Brno IV
město) s městskými částmi Líšeň, Slatina, Židenice
Volební obvod č. 130 Brno - město - jihovýchod
(v okrese Brno - jižní část městského obvodu Brno IV
město) s městkými částmi Brněnské Ivanovice,
Černovice, Dolní Heršpice, Dvorska,
Holásky, Horní Heršpice, Chrlice,
Komárov, Přízřenice, Trnitá, Tuřany,
městská čtvrť Brno - město
z městského obvodu Brno I a část městské
čtvrti Zábrdovice z městského obvodu
Brno III ohraničená ulicemi tř. Říjnové
revoluce, Příkop, Bratislavská, Gottwaldova,
Tkalcovská a železniční tratí
Brno - Česká Třebová
Volební obvod č. 131 Blansko
(v okrese Blansko) jižní část okresu Blansko ohraničená
obcemi Rozhozec, Bukovice, Zhoř,
Brťov - Jeneč, Žernovník, Černá Hora,
Bořitov, Doubravice nad Svitavou,
Kuničky, Žďár, Sloup a Vysočany
Volební obvod č. 132 Boskovice
(v okrese Blansko) severní část okresu Blansko ohraničená
obcemi Žďárná, Boskovice, Obora, Krhov,
Lysice, Býkovice, Dlouhá Lhota,
Kunčina Ves a rašov
Volební obvod č. 133 Tišnov
(v okrese Brno - severozápadní část okresu Brno - venkov
venkov) ohraničená na severu obcí vranov a dále
obcemi Ostrovačice, Rosice, Hlína,
Neslovice, Kratochvilka, Příbram a Vysoké Popovice
Volební obvod č. 134 Ivančice
(v okrese Brno - jihozápadní část okresu Brno - venkov
venkov) ohraničená obcemi Lukovany, Zakřany,
Zbýšov, Oslavany, Ivančice, Moravské
Bránice, Silůvky, Prštice, Radostice,
Střelice, Omice, Popůvky a na jihu
obcemi Rajhradice, Opatovice, Rajhrad,
Holasice, Sobotovice, Ledce, Bratčice,
Mělčany, Dolní Kounice a Trboušany
Volební obvod č. 135 Šlapanice
(v okrese Brno - východní část okresu Brno - venkov
venkov) ohraničená obcemi Kupařovice, Pravlov,
Němčičky, Medlov, Hrušovany u Brna,
Židlochovice, Blučina, Měnín, Telnice,
Sokolnice a na severu obcí Bílovice nad Svitavou
Volební obvod č. 136 Břeclav
(v okrese Břeclav) jižní část okresu Břeclav ohraničená
obcemi Břeclav, Podivín a Hrušky
Volební obvod č. 137 Mikulov
(v okrese Břeclav) jihozápadní část okresu Břeclav
ohraničená obcemi Vranovice, Uherčice,
Popice, Strachotín, Šakvice, Zaječí,
Pavlov, Milovice, Bulhary, Sedlec, Hlhovec a Valtice
Volební obvod č. 138 Hustopeče
(v okrese Břeclav) severovýchodní část okresu Břeclav
ohraničená obcemi Moravský Žižkov,
Velké Bílovice, Rakvice, Lednice,
Přítluky, Velké Pavlovice, Starovičky,
Hustopeče, Starovice, Velké Němčice a Nosislav
Volební obvod č. 139 Gottwaldov I
(v okrese Gottwaldov) střední část okresu Gottwaldov ohraničená
obcí Racková a částmi města Gottwaldova
Mladcová, Zlínské Paseky, Zlín bez
sídliště Jižní svahy, Jaroslavice,
Kudlov, Březnice, Salaš, Lhota, Karlovice,
Louky a Prštné
Volební obvod č. 140 Gottwaldov II
(v okrese Gottwaldov) jihozápadní část okresu Gottwaldov
ohraničená obcemi Mysločovice,
Hostišová, částmi města Gottwaldova
Lhotka, Chlum, Tečovice, Malenovice a obcí Napajedla
Volební obvod č. 141 Slavičín
(v okrese Gottwaldov) jihovýchodní část okresu Gottwaldov
ohraničená obcemi Šarovy,
Bohuslavice u Gottwaldova, Doubravy,
Březůvky, Provodov, Horní Lhota,Slopné,
Loučka, Újezd, Vysoké Pole a Drnovice
Volební obvod č. 142 Vizovice
(v okrese Gottwaldov) severovýchodní část okresu Gottwaldov
ohraničená obcemi Bratřejov, Vizovice,
Zádveřice - Raková, částmi města
Gottwaldova Lípa, Želechovice nad
Dřevnicí, Příluky, z městské čtvrti
Zlín města Gottwaldova sídliště Jižní svahy,
částí města Gottwaldova Kostelec
a dále obcí Fryšták
Volební obvod č. 143 Hodonín
(v okrese Hodonín) jižní část okresu Hodonín ohraničená
obcemi Ježov, Vracov, Ratíškovice,
Hodonín bez částí Rohatec a Lužice,
Dubňany, Milotice, Skoronice, Vlkoš, Jostelec a Čeložnice
Volební obvod č. 144 Kyjov
(v okrese Hodonín) severozápadní část okresu Hodonín
ohraničená obcemi Kyjov, Svatobořice Mistřín,
Hovorany, Mutěnice a Dolní Bojanovice
a část Lužice z města Hodonína
Volební obvod č. 145 Bzenec
(v okrese Hodonín) východní část okresu Hodonín ohraničená
částí města Hodonín a Rohatec a dále
obcemi Petrov, Strážnice, Bzenec, Těmice a Žeravice
Volební obvod č. 146 Jihlava
(v okrese Jihlava) severovýchodní část okresu Jihlava
ohraničená obcemi Meziříčko, Nadějov,
Věžnice, Rybné, Kozlov, Velký Beranov
a částmi města Jihlavy Kosov,
Sasov, Rančířov, Vysoká Popice, Pístov
a ulicemi Brněnská, nám. Míru, Obránců
Míru, Obránců míru, Telečská, Leninova,
U koželuhů, U větrníku, Nad plovárnou,
Evžena Rošického, Erbenova, Leoše
Janáčka, Vrchlického, Dvořákova a dále
částmi Staré Hory, Hybrálec a Smrčná
Volební obvod č. 147 Třešť
(v okrese Jihlava) jihozápadní část okresu Jihlava ohraničená
obcemi Zbirohy, Větrný Jeníkov, Bílý
Kámen, Plandry a částí města Jihlavy
Horní Kosov ulicemi Brněnská, nám.Míru
Obránců míru, Telečská, Leninova,
U koželuhů, U větrníku, Nad plovárnou,
Evžena Rošického, Erbenova, Leoše Janáčka,
Vrchlického a Dvořákova, dále částí Hosov
a obcemi Kostelec, Třešť, Vílanec, Puklice,
Luka nad Jihlavou, Vysoké Studnice,
Kamenice, Řehořov a Kamenička
Volební obvod č. 148 Kroměříž
(v okrese Kroměříž) jihozápadní část okresu Kroměříž ohraničená
obcemi Bezměrov, Kroměříž a Střížovice
Volební obvod č. 149 Holešov
(v okrese Kroměříž) severovýchodní část okresu Kroměříž
ohraničená obcemi Hulín, Břest a Chropyně
Volební obvod č. 150 Prostějov
(v okrese Prostějov) východní část okresu Prostějov ohraničená
obcemi Klopotovice, Biskupice, Kralice
na Hané, Prostějov a Hrdibořice
Volební obvod č. 151 Plumlov
(v okrese Prostějov) západní část okresu Prostějov ohraničená
obcemi Vrbátky, Smržice, Kostelec na Hané,
Bílovice - Lutotín, Lešany, Ohrozim,
Plumlov, Krumsín, Určice, Výšovice,
Bedihošť, Čehovice, Hrubčice a Ivaň
Volební obvod č. 152 Třebíč
(v okrese Třebíč) severní část okresu Třebíč ohraničená obcemi
Nový Telečkov, Vlčatín, Rudíkov, Trnava,
Vladislav, Smrk, Čímeř, Třebíč, Hvězdoňovice,
Heraltice, Štěměchy a Předín
Volební obvod č. 153 Náměšť nad Oslavou
(v okrese Třebíč) jižní část okresu Třebíč ohraničená obcemi
obcemi Želetava, Lesná, Cidlina, Římov,
Rokytnice na Rokytnou, Chlístov, Markvartice,
Výčapy, Petrůvky, Klučov, Slavičky, Dolní
Vilémovice, Třebenice, Koněšín, Studenec,
Pozďatín, Budišov, Nárameč, Hodov a Rohy
Volební obvod č. 154 Uherské Hradiště I
(v okrese Uherské severní část okresu Uherské Hradiště
Hradiště) ohraničená obcemi Pašovice, Prakšice,
Nedachlebice, Mistřice, Popovice, Podolí
a částmi města Uherské Hradiště Míkovice,
Kunovice, Vésky, Mařatice a na západě
plavebním kanálem až po silniční most
přes řeku Moravu, tř. Obránců míru,
tř. maršála Malinovského až po železniční
podjezd na trati Brno - Vlára a částí
Staré Město a dále obcemi Zlechov,
Tupesy, Buchlovice a Stupava
Volební obvod č. 155 Uherské Hradiště II
(v okrese Uherské jihozápadní část okresu Uherské Hradiště
Hradiště) ohraničená obcemi Osvětimany, Medlovice,
Stříbrnice, Boršice u Buchlovic,
Kostelany nad Moravou a částí Uherské
Hradiště města Uherské Hradiště, dále
železniční tratí Staré Město - Kunovice
až po silniční přejezd na Průmyslové
ulici, Průmyslovou ulicí, tř. maršála
Malinovského až po silniční podjezd
železnice brno - Vlára, dále částí Sady
a obcemi Ostržská Nová Ves, Hluk,
Dolní Němčí, Slavkov, Horní Němčí,
Korytná, Suchá Loz, Březová a Lopeník
Volební obvod č. 156 Uherský Brod
(v okrese Uherské jihovýchodní část okresu Uherské
Hradiště) Hradiště ohraničená obcemi Vyškovec,
Vápenice, Bojkovice, Bystřice pod
Lopeníkem, Bánov, Nivnice, Vlčnov,
Veletiny, Hradčovice, Drslavice a Uherský Brod
Volební obvod č. 157 Vyškov
(v okrese Vyškov) severozápadní část okresu Vyškov
ohraničená obcemi Březina, Vyškov,
Dražovice, Rousínov, Velešovice -
Holubice, Křenovice, Hrušky,
Šaratice, Milešovice, Bošovice
Volební obvod č. 158 Bučovice
(v okrese Vyškov) jihovýchodní část okresu Vyškov
ohraničená obcemi Slavkov u Brna,
Němčany, Letonice, Kučerov, Hlubočany,
Prusy - Boškůvky, Ivanovice na Hané,
Pustiměř, Radslavice, Zelená Hora a Drysice
Volební obvod č. 159 Znojmo
(v okrese Znojmo) západní část okresu Znojmo ohraničená
obcemi Horní Kounice, Čermákovice,
Medlice, Křepice, Mikulovice, Horní
Dunajovice, Želetice, Žerotice,
Tvořihráz, Znojmo a Podmolí
Volební obvod č. 160 Moravský Krumlov
(v okrese Znojmo) východní část okresu Znojmo ohraničená
obcemi Hnanice, Havraníky, Chvalovice,
Vrbovec, Strachotice, Tasovice,
Těšetice, Kyjovice, Prosiměřice,
Vítonice, Hostěradice, Morašice,
Trstěnice, Višňové, Džbánice, Vémyslice,
Tulešice a Rešice
Volební obvod č. 161 Žďár nad Sázavou
(v okrese Žďár nad severní část okresu Žďár nad Sázavou
Sázavou) ohraničená obcemi Věstín, Vír, Dalečín,
Strachujov, Věcov, Kuklík, Kadov,
Fryšava, Žďár nad Sázavou, Obyčtov,
Hodíškov, Řečice, Ostrov nad Oslavou
a Radostín
Volební obvod č. 162 Nové Město na Moravě
(v okrese Žďár nad severovýchodní část okresu Žďár nad
Sázavou) Sázavou ohraničená obcemi Blahoňov,
Kuřimská Nová Ves, lubné, Rojetín,
Vratislávka, Strážek, Moravec,
Bobrůvka, Bohdalec, Podolí, Radešínská,
Svratka, Nové Město na Moravě, Lísek,
Bystřice pod Perštejnem, Koroužné a Prosetín
Volební obvod č. 163 Velké Meziříčí
(v okrese Žďár nad jihozápadní část okresu Žďár nad Sázavou
Sázavou) ohraničená obcemi Vepřová, Velká
Losenice, Sázava, Matějov, Budeč,
Nové Veselí, Březí nad Oslavou, Kotlasy,
Radostín nad Oslavou, Radenice, Jívoví,
Kudratice, Horní Libochová,
Dolní Libochodá, Nová Ves, Radňoves,
Vidonín, Rozseč, Borovník a Velká Bíteš
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 164 Ostrava I
(v okrese Ostrava - městský obvod Ostrava 1 bez městských
město) částí Hošťálkovice, Lhotka, Petřkovice
a bez severního okraje městské části Přívoz
ohraničeného na jihu ulicemi Horovou a
Osvoboditelů, železniční tratí Přerov -
Bohumín a ulicemi Mariánskohorskou,
Dusíkárenskou a Chemickou
Volební obvod č. 165 Ostrava II
(v okrese Ostrava - městský obvod Ostrava 2 a městské části
město) Hošťálovice, Lhotka, Petřkovice včetně
severního okraje městské části Přívoz ohraničené
na jihu ulicemi Horovou a Osvoboditelů, železniční
tratí Přerov - Bohumín a ulicemi Mariánskohorskou,
Dusíkárenskou a Chemickou městského obvodu Ostrava 1
Volební obvod č. 166 Ostrava III - východ
(v okrese Ostrava - městské části Vítkovice, Hrabůvka, Hrabová, Nová
město) Bělá a Dubina a východní okraj městké části
Zábřeh organičený třídou Stalingradských hrdinů
a ulicemi Hulváckou a Dolní v městském obvodu
Ostrava 3
Volební obvod č. 167 Ostrava III - západ
(v okrese Ostrava - městské části Výškovice, Stará Bělá, Proskovice
město) a jižní část městké části Zábřeh na severu
ohraničená ulicí Rudnou
Volební obvod č. 168 Ostrava IV - jih
(v okrese Ostrava - městské části Třebovice, Svinov, Polanka a jižní
město) část městské části Poruba ohraničená ulicemi
Gottwaldovou, Zápotockého, Leninovou, Fučíkovou,
Gottwaldovou městkého obvodu Ostrava 4 a severní
část městké části Zábřeh ohraničená třídou
Stalingradských hrdinů a ulicí Rudnou městkého
obvodu Ostrava 3
Volební obvod č. 169 Ostrava IV - sever
(v okrese Ostrava - městské části Martinov, Plesná, Krásné Pole
město) a Pustkovec a severní část městské čtvrti
Poruba ohraničená na východě ulicí
Martinovskou, na jihu ulicemi Zápotockého,
Leninovou, Fučíkovou, Gottwaldovou
a třídou Vítězného února
Volební obvod č. 170 Bruntál
(v okrese Bruntál) jižní část okresu Bruntál ohraničená obcemi
Rýmařov, Václavov u Bruntálu, Světlá Hora,
Široká Niva, Karlovice, Hošťálkovy,
Brantice a Lichnov
Volební obvod č. 171 Krnov
(v okrese Bruntál) severní část okresu Bruntál ohraničená
obcemi Krnov, Město Albrechtice, Holčovice,
Vrbno pod Pradědem, Karlova Studánka,
Malá Morávka, Dolní Moravice
Volební obvod č. 172 Frýdek - Místek
(v okrese Frýdek - město Frýdek - Místek a obec Baška
Místek)
Volební obvod č. 173 Vratimov
(v okrese Frýdek - sevrozápadní část okresu Frýdek - Místek
Místek) ohraničená obcemi Lučina, Dobrá, Bruzovice,
Sedliště, Vratimov, Paskov, Brušperk,
Fryčovice, Hukvaldy, Palkovice, Lhotka a Kozlovice
Volební obvod č. 174 Třinec
(v okrese Frýdek - město Třinec a obec Hnojník
Místek)
Volební obvod č. 175 Frýdlant nad Ostravicí
(v okrese Frýdek - jihovýchodní část okresu Frýdek - Místek
Místek) ohraničená obcemi Kunčice pod Ondřejníkem,
Frýdlant nad Ostravicí, Morávka a Bystřice
Volební obvod č. 176 Karviná
(v okrese Karviná) území města Karviná zahrnující části
Mizerov, Hranice, Fryšták a část části
Nové Město ohraničenou ulicemi Leninovou
a Kl. Gottwalda
Volební obvod č. 177 Český Těšín
(v okrese Karviná) obec Český Těšín a části Ráj, Lázně Darkov,
a Louky města Karviná
Volební obvod č. 178 Bohumín
(v okrese Karviná) obec Bohumín, Dolní Lutyně, Dětmarovice
a Petrovice u Karviné a části Doly,
Staré Město, část části NOvé Město
ohraničené ulicemi Leninovou a Kl.
Gottwalda města Karviná
Volební obvod č. 179 Orlová
(v okrese Karviná) obce Orlová, Petřvald a Rychvald
Volební obvod č. 180 Havířov I
(v okrese Karviná) území města Havířov zahrnující
části Dolní Datyně, Šumbark, Suchá,
Horní Suchá a část části Město ohraničenou
ulicemi Leninovou, Fibichovou a Dělnickou
Volební obvod č. 181 Havířov II
(v okrese Karviná) území města Havířov zahrnující části
Bludovice, Životice a část části Město
ohraničenou ulicemi Leningradskou,
Fibichovou, Dělnickou a obce Stonava,
Albrechtice a Těrlicko
Volební obvod č. 182 Nový Jičín
(v okrese Nový Jičín) obce Bartošovice, Sedlnice, město Nový
Jičín, obce Veřovice, Mořkov, Hodslavice, a Starý Jičín
Volební obvod č. 183 Bílovec
(v okrese Nový Jičín) sverozápadní část okresu Nový Jičín
ohraničená obcemi Jistebník, Studénka,
Fulnek, Suchdol nad Odrou a Jeseník nad Odrou
Volební obvod č. 184 Frenštát pod Radhoštěm
(v okrese Nový Jičín) jihovýchodní část okresu Nový Jičín
ohraničená obcemi Trojanovice, Frenštát pod
Radhoštěm, Štramberk, Kopřivnice, Příbor a Petřvald
Volební obvod č. 185 Olomouc I
(v okrese Olomouc) obce Kožušany, Bystročice, Hněvotín a Těšetice,
části Břuchotín, Křelov,
Řepčín, Hejčín, Neředín, Topolany,
Nová Ulice, POvel, Nové Sady, Slavonín,
Nedvězí a Nemilany města Olomouc
Volební obvod č. 186 Olomouc II
(v okrese Olomouc) východní část města Olomouc ohraničená
na západě částmi Chomoutov, Černovír,
Lazce, Olomouc, Hodolany, Nový Svět a Holice
Volební obvod č. 187 Šternberk
(v okrese Olomouc) severovýchodní část okresu Olomouc
ohraničená obcemi Dub nad Moravou, Grygov,
Velký Týnec, Velká Bystřice, Hlubočky,
Dolany, Bohuňovice, Štěpánov, Hnojice,
Újezd, Dlouhá Loučka
Volební obvod č. 188 Litovel
(v okrese Olomouc) západní část okresu Olomouc ohraničená obcemi
Šumvald, Uničov, Litovel, Žerotín - Strukov,
Náklo, Horka nad Moravou, Příkazy, Senice
na Hané, Drahanovice, Slatinice a Lutín
Volební obvod č. 189 Opava
(v okrese Opava) město Opava
Volební obvod č. 190 Hlučín
(v okrese Opava) severovýchodní část okresu Opava
ohraničená obcemi Hlučín, Bohuslavice,
Bolatice, Kravaře, Velké Hoštice, Oldřišov
Volební obvod č. 191 Vítkov
(v okrese Opava) západní část okresu Opava ohraničená
obcemi Holasovice, Stěbořice, Slavkov,
Otice, Hradec nad Moravicí, Vršovice,
Raduň, Pustá Polom, Mokré Lazce,
Štítina, Háj ve Slezsku, Dolní Benešov a Velká Polom
Volební obvod č. 192 Přerov I
(v okrese Přerov) město Přerov
Volební obvod č. 193 Přerov II
(v okrese Přerov) jihozápadní část okresu Přerov (bez města
Přerov) ohraničená obcemi Dolní Újezd,
Osek nad Bečvou, Soběchleby, Paršovice,
Opatovice a Býškovice
Volební obvod č. 194 Přerov III
(v okrese Přerov) severovýchodní část okresu Přerov
ohraničená obcemi Všechovice, Skalička,
Teplice nad bečvou, Hranice, Lipník nad Bečvou
Volební obvod č. 195 Šumperk
(v okrese Šumperk) část okresu Šumperk ohraničená obcemi
Písařov, Bušín, Ruda nad Moravou,
Bohdíkov, městem Šumperk, obcemi
Nový Malín, Bludov, Svébohov, Jedlí a Štíty
Volební obvod č. 196 Jeseník
(v okrese Šumperk) severní část okresu Šumperk ohraničená
obcemi Sobotín, Velké Losiny, Hanušovice
a Malá Morava
Volební obvod č. 197 Zábřeh
(v okrese Šumperk) jižní část okresu Šumperk ohraničená
obcemi Zábřeh, Rovensko, Postřelmov,
Sudkov, Dlouhomilov, Hrabišín, a Oskava
Volební obvod č. 198 Vsetín
(v okrese Vsetín) jižní část okresu Vsetín ohraničená
obcemi Malá Bystřice a Halenkov
Volební obvod č. 199 Rožnov pod Radhoštěm
(v okrese Vsetín) severovýchodní část okresu Vsetín
ohraničená obcemi Nový Hrozenkov,
Valšská Bystřice, Vidče a Zašová
Volební obvod č. 200 Valašské Meziříčí
(v okrese Vsetín) severozápadní část okresu Vsetín
ohraničená obcemi Valašské Meziříčí,
Velká Lhota, Bystřička, Růžďka,
Jablůnka, Ratiboř a Hošťálková