VYSOKÁ KVALITA, SPOLEHLIVOST

Vysoká kvalita informací je požadavek, který máme na naše publikace již přes 20 let. Standardy kvality skupiny C. H. Beck dodržujeme i ve vývoji Beck-online. Motorem ve vývoji jsou připomínky přímo od právníků z praxe, kteří s Beck-online již pracují. Zapojte se i Vy.

PODPORA ODBORNÍKŮ

Beck-online vnímáme jako komplexní službu. Proto nezapomínáme ani na úroveň klientského servisu. Odbornou konzultaci k Beck-online Vám přímo v terénu poskytují naši právníci a k dispozici na hot-line jsou školení kolegové, kteří Vám pomohou s jakýmkoli dotazem.

RYCHLOST A PŘESNOST

Smyslem Beck-online je, abyste potřebné informace získali co nejrychleji a neztráceli cenný čas. Maximální pozornost proto věnujeme vyhledávání, provázání informací a omezení kliků na nezbytné minimum. Každý prvek na obrazovce má jasnou funkci. Proto vždy víte kam kliknout, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Uživatelé sami nám pomáhají s náměty na další vývoj!

JISTOTA

Velké množství informací a jejich provázání znamená jistotu, že vše, co potřebujete, máte vždy aktuální a dostupné v jedné databázi. Svým klientům pak můžete dodávat službu v kvalitě, kterou od Vás očekávají.

Jádro naší služby – jednoduché řešení pro profesionály

Předpisy, judikatura a další základní dokumenty s plnou funkcionalitou. Tady začínají profesionálové. PRO nabízí plnou funkcionalitu a všechny základní informace bez ohledu na právní obor. PRO lze rozšířit o komentářovou a další literaturu z produkce C. H. Beck.

Základní modul Cena za první licenci
beck-online PRO 9 990 Kč

Moduly s literaturou – podpora expertům v různých oblastech práva

Literatura dělá z beck-online premiovou službu a právníkům dodává potřebnou jistotu při řešení případů. Tradiční komentáře, časopisy a další publikace od C. H. Beck nabízejí v online světě ještě vyšší přidanou hodnotu propojením s předpisy a judikaturou. Tituly jsou přehledně uspořádané do modulů, které můžete libovolně kombinovat:

Volitelné moduly řazené dle popularity Cena za první licenci
Občanské právo 14 900 Kč
Justiční a procesní právo 6 900 Kč
Obchodní korporace
7 900 Kč
Trestní právo 8 400 Kč
Správní a ústavní právo 5 900 Kč
Správní právo – stavební
2 500 Kč
Správní právo – obce a kraje 2 500 Kč
Správní právo – zvláštní předpisy 1 600 Kč
Soutěžní právo
3 500 Kč
Pracovní a sociální právo
3 600 Kč
Finanční právo 5 200 Kč
Duševní vlastnictví
2 300 Kč
Daňové právo
2 200 Kč
Dokumenty EU
2 700 Kč

 

Otevřený přístup ke sbírce pro každého

Myslíme si, že každý z nás má právo na přístup k aktuálním předpisům. Proto můžete využívat předpisy v beck-online neomezeně a nic za to neplatit.

START

Studium – program SPOLUŽÁCI

Pro studenty jsme připravili cenově výhodnou nabídku, kdy si mohou objednat Beck-online PRO za cenu od 490 Kč (bez DPH).

Proč byste si měli systém objednat?

Protože jednodušeji a rychleji s jiným systémem studovat sotva můžete. Díky inteligentnímu jednořádkovému vyhledávání můžete potřebné informace získat snadno během chvilky. On-line přístup umožňuje práci kdekoliv. A když do toho půjdete se svými spolužáky, je cena minimální:

Počet spolužáků Cena za licenci
1 1 190 Kč
2 890 Kč
3
650 Kč
4 570 Kč
5 a více 490 Kč

*ceny jsou uvedeny za 12 měsíců bez DPH

Společně s objednávkou je třeba zaslat kopii studijního průkazu a originál platného potvrzení o studiu.