Č Á S T I
Vymezená území při západní hranici Československé socialistické
republiky (podle správního členění k 1. lednu 1986)
Západočeský kraj
Okres: Cheb
obce: Cheb, Aš, Dolní Žandov, Drmoul, Františkovy Lázně, Hazlov, Hranice, Křižovatka, Lázně Kynžvart, Libá, Lipová, Luby, Mariánské Lázně, Milhostov, Mnichov, Nebanice, Nový Kostel, Plesná, Skalná, Trstěnice, Tři Sekery.
Okres: Tachov
obce: Tachov, Bezdružice, Bor, Cebiv, Černošín, Erpužice, Halže, Hošťka, Chodová Planá, Chodský Újezd, Kladruby, Konstantinovy Lázně, Lesná, Lestkov, Planá, Přimda, Rozvadov, Staré Sedliště, Staré Sedlo, Stráž, Stříbro, Svojšín, Třemešné.
Okres: Domažlice
obce: Domažlice, Bělá nad Radbuzou, Blížejov, Černíkov, Česká Kubice, Draženov, Horšovský Týn (mimo části obce Křenovy, Semošice), Hostouň, Chodov, Chodská Lhota, Chrastavice, Kdyně, Klenčí pod Čerchovem, Klíčov, Kout na Šumavě, Luženičky, Meclov, Mezholezy u Domažlic, Mezholezy u Horšovského Týna, Milavče, Mrákov, Nemanice, Nevolice, Pec, Poběžovice, Pocinovice, Postřekov, Rybník, Semněvice, Stráž, Tlumačov, Trhanov, Újezd, Úsilov, Všeruby, Zahořany.
části obce: Bukovec, Čečovice, Černovice a Nemněnice v obci Holýšov.
Okres: Klatovy
obce: Čachrov, Dešenice, Dlouhá Ves, Dobrá Voda, Hartmanice, Hlavňovice, Hrádek, Chudenín, Kašperské Hory, Nezdice, Nýrsko, Petrovice, Rejštejn, Srní, Strašín, Strážov, Sušice, Velhartice, Železná Ruda, Žihobce.
Jihočeský kraj
Okres: Prachatice
obce: Borová Lada, Horní Vltavice, Ktiš, Kvilda, Lenora, Nová Pec, Stožec, Strážný, Volary, Zbytiny.
Okres: Český Krumlov
obce: Benešov nad Černou, Boletice, Bujanov, Černá v Pošumaví, Dolní Dvořiště, Frymburk, Horní Dvořiště, Horní Planá, Hořice na Šumavě, Chvalštiny, Kájov, Lipno nad Vltavou, Loučovice, Malonty, Omlenice, Přední Výtoň, Přídolí, Rožmberk nad Vltavou, Rožmitál na Šumavě, Světlík, Větřní, Vyšší Brod.
Č Á S T II
Stabilizovaná střediska osídlení
Okres a obce: Stabilizované části obcí:
okres Cheb
Cheb Cheb, Dolní Dvory, Háje, Horní
Dvory, Hradiště, Podhrad, Střížov
Františkovy Lázně Františkovy Lázně, Dolní Lomany,
Horní Lomany, Slatina Mariánské Lázně ,
Mariánské Lázně, Hamrníky, Klimentov,Ušovice, Velká Hleďsebe
okres Tachov
Tachov Tachov
Planá Planá
Stříbro Stříbro
okres Domažlice
Domažlice Bezděkovské Předměstí, Dolejší
Předměsí, Hořejší Předměstí, Město,
Týnské Předměstí
Kdyně Brnířov, Kdyně, Prapořiště
Horšovský Týn Malé Předměstí, Město, Nová Ves,
Plzeňské Předměstí, Svatá Anna,
Velké Předměstí
okres Klatovy
Nýrsko Bystřice nad Úhlavou, Nýrsko
Sušice Sušice I., Sušice II., Sušice III.
okres Prachatice
Volary Volary
okres Český Krumlov
Větřní Větřní