1. | Příloha č. 1 zní: „Příloha č. 1 k vyhlášce č. 183/1998 Sb. Jednoletý kurs cizích jazyků s denní výukou, který organizuje: 1. | Soukromá ekonomická škola s.r.o., 256 01 Benešov, Táborská 458/44 |
2. | Obchodní akademie, 266 37 Beroun, U stadionu 486 |
3. | Ing. Hana Vavrečková - Jazyková škola, 266 01 Beroun, Husovo nám. 78 |
4. | Jazyková škola, 611 49 Brno, Kotlářská 9 |
5. | PhDr. Olga Drobáňová - Agentura VIKA, 602 00 Brno, Masarykova 31 |
6. | Anglo - Germ. Services, s.r.o., 602 00 Brno, Malinovského nám. 4 |
7. | Kathryn Coletta Boland - The Boland School, 602 00 Brno, Palackého 148 |
8. | Easy English s.r.o., 602 00 Brno, Pionýrská 249/15 |
9. | Obchodní akademie Emila Holuba, 619 00 Brno, Sokolova 4 |
10. | Grapa Brno, s.r.o., 661 01 Brno, Nádražní 2a |
11. | Majda agency, s.r.o., 602 00 Brno, Heinrichova 41 |
12. | Mgr. Ludmila Markesová - jazyková laboratoř, 602 00 Brno, Grohova 54 |
13. | PaedDr. Josef Čadík-Jazyková škola Austerlitz, 623 00 Brno, Pavlovská 16 |
14. | SLI-INTERNATIONAL s.r.o., 657 80 Brno, Koliště 13 |
15. | Petr Indra-Jazyková škola Kovalský, 602 00 Brno, Cejl 93 |
16. | Kulturní a informační centrum města Brna, 658 78 Brno, Radnická 4 |
17. | PaedDr. Emil Holeš - H.E. Lingua Centrum jazyková škola, 602 00 Brno, Křenová 52 |
18. | Pavlína Megová - MKM jazyková škola, 614 00 Brno, Česká 11 |
19. | Karel Kalaš - Slon, jazyková škola, 602 00 Brno, Udolní 5 |
20. | ČAZ Brno, spol s r.o., 621 00 Brno, Kořenského 23a |
21. | PhDr. Jan Jílek - jazyková škola, 602 00 Brno, Štefánikova 2 |
22. | Akademie J.Á.Komenského, oblast Brno, 602 00 Brno, Rooseveltova 9 |
23. | Mgr. Pavlos Gurutidis - PERFECT ENGLISH, 612 00 Brno, Josefská 25 |
24. | Ing. Evžen Tomášek - Diplomat School of English, 602 00 Brno, Veveří 10 |
25. | Mgr. Roman Kožnar, 602 00 Brno, Staňkova 361/8c |
26. | Masarykova univerzita v Brně, Centrum jazykového vzdělávání, 601 77 Brno, Žerotínovo náměstí 9 |
27. | ASPENA jazyková škola, s.r.o., 602 00 Brno, Gorkého 15 |
28. | ILC Brno s.r.o., 602 00 Brno, Sokolská 1 |
29. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Bruntál, 792 01 Bruntál, Dukelská 2 |
30. | Gymnázium, 690 21 Břeclav, Sady 28. října 1 |
31. | Akademie J․Á. Komenského, oblast Břeclav, 690 02 Břeclav, 17. listopadu 1 |
32. | Jaroslav Hroch, 549 41 Červený Kostelec, Horní Kostelec 213 |
33. | Akademie J.A. Komenského, oblast Česká Lípa, 470 01 Česká Lípa, Mariánská 605 |
34. | Jazyková škola, 370 43 České Budějovice, J. Š. Baara 2 |
35. | Educo - středisko jazykového a odborného vzdělávání, 370 041 České Budějovice, Štítného 12 |
36. | GAUDEO CB s.r.o., 370 06 České Budějovice, Třebízského 1010 |
37. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Č. Budějovice, 370 04 Č. Budějovice, K. Světlé 2238 |
38. | Jana Pavienská - ASLAN, 370 01 České Budějovice, Lannova třída 14/9 |
39. | Pygmalion, s.r.o., 737 01 Český Těšín, Pod Zvonek 29 |
40. | Obchodní akademie a obchodní škola, 406 81 Děčín, Komenského nám. 2 |
41. | Jan Těšík - Lion, jazykové centrum, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, nám. Míru 14 |
42. | Státní jazyková škola, 738 02 Frýdek-Místek, Palackého 123 |
43. | Institut vzdělávání a rekvalifikace o.p.s., 736 01 Havířov-město, E.F.Buriana 4a |
44. | Obchodní akademie, 695 11 Hodonín, Velkomoravská 13 |
45. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Hodonín, 695 01 Hodonín, Dukelských hrdinů 1 |
46. | Obchodní akademie, 500 02 Hradec Králové, tř. ČSA 274 |
47. | Soukromá jazyková škola Hradec Králové, s.r.o , 500 03 Hradec Králové, SNP 170 |
48. | Soukromá jazyková škola PSJG Hradec Králové, s.r.o., 500 02 Hradec Králové, Brandlova 875 |
49. | Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Hronov, s.r.o., 549 31 Hronov, Čapkova 193 |
50. | Winfield College - Czech, s.r.o., 350 02 Cheb, K nemocnici 2 |
51. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Chomutov, 430 01 Chomutov, Jakoubka ze Stříbra 8 |
52. | Hana Kubešová – 1. soukromá škola jazyků, 537 01 Chrudim, Skolní náměstí 11 |
53. | Hotelová škola Bohemia s.r.o., 537 01 Chrudim 3, Víta Nejedlého 482 |
54. | Mgr. František Kozderka - Lingua, nestátní jazyková škola, 466 01 Jablonec n. Nisou, Jánská 6 |
55. | Eva Kořánová-Educa, vzdělávací centrum, 462 00 Jablonec nad Nisou, Mlýnská 46 A |
56. | Soukromá střední podnikatelská škola - ALTMAN, s.r.o., 506 01 Jičín, Na Tobolce 389 |
57. | Akademie J. Á. Komenského, oblast Jičín, 506 01 Jičín, Havlíčkova 177 |
58. | International Education Center, s.r.o. - jazyková škola, 586 05 Jihlava, Rantířovská 9 |
59. | Obchodní akademie, 586 01 Jihlava, Nám. Svobody 1 |
60. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Jihlava, 586 01 Jihlava, Havlíčkova 44 |
61. | Obchodní akademie T.G. M., 377 11 Jindřichův Hradec, Husova 156 |
62. | Obchodní akademie a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, 360 01 Karlovy Vary, Bezručova 17 |
63. | Karlovarský vzdělávací institut s.r.o., 360 01 Karlovy Vary, T.G.Masaryka 3 |
64. | PhDr. Blanka Zeithammerová-Soukromá jazyková škola MENTA, 360 26 Karlovy Vary, Západní 15 |
65. | Obchodní a bankovní akademie Karviná společnost s ručením omezeným, 733 01 Karviná-Hranice, Leonovova 1795 |
66. | 1. Kladenská soukromá střední odborná škola (1. KŠPA) s.r.o., 272 01 Kladno, Holandská 2531 |
67. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Kladno, 272 01 Kladno, Náměstí Sitná 3105 |
68. | Vyšší odborná škola a Obchodní akademie, 339 01 Klatovy, Plánická 196 |
69. | Střední průmyslová škola, 280 50 Kolín IV, Heverova 191 |
70. | Jazyková škola ATHENA s.r.o., 767 01 Kroměříž, Kazimíra Rudého 3702/41 |
71. | Vyšší odborná škola a Střední průmyslové škola, 284 11 Kutná Hora, Masarykova 197 |
72. | Dr. Jana Jílková, 284 01 Kutná Mora, Ostašova 524 |
73. | Jazyková škola, 460 01 Liberec, Tř. 1. máje 14 |
74. | Miroslav Schiffert - STAMINA, jazykové kurzy, 460 06 Liberec, Žitná 826 |
75. | Akademie J.Á.Komenského, oblast Liberec, 460 01 Liberec, Revoluční 13 |
76. | Swallow School Of English s.r.o., 460 01 Liberec, Husova 29/1 |
77. | Vyšší odborná škola hospodářská s.r.o., 460 10 Liberec 3, Hanychovská 37 |
78. | Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o., 412 01 Litoměřice, Sovova 480/2 |
79. | TRADING CENTRE s.r.o., jazyková škola, 570 01 Litomyšl, Tyršova 237 |
80. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Mělník, 276 01 Mělník, Náměstí Karla IV 144 |
81. | Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, 293 80 Mladá Boleslav, T.G.Masaryka 14 |
82. | Mezinárodni jazykový institut, s.r.o., 434 47 Most, Růžová 1427 |
83. | Regionální středisko výchovy a vzdělávání s.r.o., 434 01 Most, Báňská 286 |
84. | Mgr. Lenka Soušková, 798 27 Němčice n./H., Tyršova 469 |
85. | Soukromá střední odborná škola podnikatelská a textilní a střední odborné učiliště textilní s.r.o., 741 11 Nový Jičín, Dvořákova 33 |
86. | Akademie J.Á.Komenského, oblast Nymburk, 288 00 Nymburk, Palackého 222 |
87. | CZ.YES, s.r.o., 288 02 Nymburk, Ivana Olbrachta 1904 |
88. | Státní jazyková škola, 772 00 Olomouc, Tř. Kosmonautů 6 |
89. | Mgr. Jaroslav Baďura-Amadeus, 779 00 Olomouc, Schweitzerova 50 |
90. | Mgr. Pavel Pospíšil - Lingua Centrum, 772 00 Olomouc, U stadionu 10 |
91. | Vzdělávací centrum Klíč, 746 01 Opava, Krnovská 69 |
92. | Mgr. Zbyněk Rybka - FAKTUM, 746 01 Opava, Pivovarská 6 |
93. | Soukromá střední podnikatelská škola a střední odborné učiliště s. r. o., 746 01 Opava, Zámecký okruh 29 |
94. | Nadační fond obchodní akademie v Orlové, 735 14 Orlová-Lutyně, Polní 964 |
95. | Cloverleaf spol. s r.o., 702 00 Ostrava 1, Puchmajerova 7 |
96. | Státní jazyková škola, 701 33 Ostrava - Mor. Ostrava, Na Jízdárně 4 |
97. | Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o., 700 39 Ostrava - Hrabůvka, Hasičská 44 |
98. | JUNIOR COLLEGE LAROS OSTRAVA, s.r.o., 716 02 Ostrava-Radvanice, Lihovarská 10 |
99. | Ing. Petr Till - Till English Academy, 710 00 Ostrava - Slezská Ostrava, Čs. armády 10/1318 |
100. | Mgr. Petr Polášek - TEBURG, 708 00 Ostrava - Porubu, Havlíčkovo náměstí 794/5 |
101. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Ostrava, 702 00 Ostrava 1, Nádražní 120 |
102. | Slůně s.r.o., 703 00 Ostrava - Vítkovice, Kotkova 271/6 |
103. | Obchodní akademie, 530 43 Pardubice, Štefánikova 325 |
104. | Klub Polabiny IV., s.r.o. - vzdělávací středisko, 530 09 Pardubice, Mozartova 456 |
105. | Polabská soukromá obchodní akademie, s.r.o., 530 02 Pardubice, Gorkého 867 |
106. | Obchodní akademie, 370 01 Písek, Karlova 111 |
107. | Státní jazyková škola, 301 14 Plzeň, Sady 5. května 42 |
108. | Mgr. Naděžda Paboučková - Evropa, jazyková škola, 301 00 Plzeň, Tylova 15 |
109. | Jazykové centrum, s.r.o., 326 00 Plzeň, Úslavská 447/17 |
110. | Jaroslava Bogučaninová-Jazyková škola EXTERN, 301 17 Plzeň, Sady Pětatřicátníků 33 |
111. | Dům u Slunce, DIMENZE Plzeň, s.r.o., 301 11 Plzeň , Na Roudné 1 |
112. | Plzeňská obchodní akademie, s.r.o., 301 00 Plzeň, Politických vězňů 5 |
113. | Hotelová škola a Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu, 290 60 Poděbrady, Komenského 156/III |
114. | Jazyková škola hl. města Prahy, 116 72 Praha 1, Školská 15 |
115. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Praha, 118 43 Praha 1, Tržiště 20 |
116. | Prague Language Centre spol. s r.o., 110 00 Praha 1, Štěpánská 24 |
117. | David Holiš Language Centre, 110 00 Praha 1, Celetná 11 |
118. | ET CETERA Co.- Jazyková škola ETC, 110 00 Praha 1, Dušní 17 |
119. | Vzdělávací středisko Společnosti přátel USA, 110 00 Praha 1, Navrátilova 2 |
120. | Berlitz Schools of Languages s.r.o., 110 00 Praha 1, Hybernská 24 |
121. | Lingua Viva, s.r.o., 110 00 Praha 1, Spálená 57/113 |
122. | Jaromír Ježek - The Language House, 120 00 Praha 2, Škrétova 8 |
123. | Petr Prokop, PhDr. - Lingua Pro, 120 00 Praha 2, Vinohradská 28 |
124. | ESO, Euroškola s.r.o., 128 00 Praha 2, Na Moráni 3 |
125. | PhDr. Milena Kellyová - Angličtina Expres, 120 00 Praha 2, Korunní 2 |
126. | Schola Comeniana, spol. s r.o., 130 00 Praha 3, Viklefova 20 |
127. | Mc Neilus School, Eva Kudrnová, 130 00 Praha 3, Slavíkova 26 |
128. | Českomoravská konfederace odborových svazů, 113 59 Praha 3, nám. W. Churchila 2 |
129. | MUDr. Jitka Slavíčková - J.S. AGENCY , 130 00 Praha 3, Husitská 1251/28 |
130. | Elvis, 140 00 Praha 4, Dačického 8 |
131. | POLYGLOT spol. s r.o., 140 00 Praha 4, Mečislavova 8 |
132. | Akcent, družstvo, 140 00 Praha 4, Bítovská 3 |
133. | ALVIN, s.r.o., 149 00 Praha 4 - Chodov, Bachova 1587/14 |
134. | Zarina Radžabová - Ability-jazykové studio, 140 00 Praha 4, Točitá 1731 |
135. | The Caledonian School, 150 00 Praha 5, Vltavská 24 |
136. | Mgr. Lenka Pavilkova - CHANNEL CROSSINGS SERVICES, 153 09 Praha 5, Vrážská 238/8 |
137. | Ing. Slavomír Pospíchal - Obchodní institut, 150 00 Praha 5. Ostrovského 36 |
138. | London School of Modern Languages s.r.o., 160 00 Praha 6. Charlese de Gaula 19 |
139. | English Link s.r.o., 160 05 Praha 6 - Dejvice, Na Beránce 57/2 |
140. | Ing. Daniel Vondráček - Agentura EDUCO, 170 00 Praha 7, Veletržní 24 |
141. | Jazyková škola hl. města Prahy, 180 00 Praha 8, Dolákova 537 |
142. | MAVO s.r.o., 186 00 Praha 8, 1. pluku 17 |
143. | IGL Praha, s.r.o., 186 00 Praha 8, Vítkova 23 |
144. | Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA) s.r.o., 198 00 Praha 9, Mochovská 570 |
145. | Česko - italské jazykové gymnázium s.r.o., 194 00 Praha 9 - Hloubětín, Sadská 530 |
146. | Univerzita Karlova v Praze, Ústav jazykové a odborné přípravy, 198 00 Praha 9, Hloubětínská 26 |
147. | The Bell School a.s., 100 00 Praha 10, Nedvězská 29 |
148. | Eva Mocová, Ing. - Bohemia Institut, 100 00 Praha 10, Nad Vodovodem 20 |
149. | Tomáš Líbal - INTER-CONTACT, 101 00 Praha 10, 28. pluku 8 |
150. | Rolino s.r.o., 101 00 Praha 10, Bratří Čapků 10 |
151. | Merkurion s.r.o - Institut vzdělávání, 796 01 Prostějov, Palackého 4-6 |
152. | Obchodní akademie, 751 52 Přerov, Bartošova 24 |
153. | Michal Frank Interlingua Redsquares, 750 00 Přerov, Dr. Skaláka 1 |
154. | Mgr. Naděžda Pavlíková - Jazyková škola Beskyd, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, 1. máje 823 |
155. | Mgr. Markéta Peroutková - LINGUA RUMBURK, 408 01 Rumburk, Růžová 4 |
156. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Sokolov, 356 01 Sokolov 1, Jednoty 1931 |
157. | Základní škola s rozšířeným vyučováním jazyků, 342 01 Sušice, Lerchova 1112 |
158. | Gymnázium, 568 02 Svitavy, Sokolovska I |
159. | Obchodní akademie, 787 01 Šumperk, Hlavní třída 31 |
160. | Akademie J.Á.Komenského, oblast Šumperk, 787 01 Šumperk, Nám. Míru 4 |
161. | Střední odborná škola obchodní a Střední odborné učiliště obchodní, 390 01 Tábor, Lužická 2572 |
162. | ETC a Nobile s.r.o. - jazyková škola, 541 01 Trutnov, Vítězná 156/1 |
163. | Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, 674 01 Třebíč, Bráfova 9 |
164. | Akademie J.Á. Komenského, oblast Třebíč, 674 01 Třebíč, Komenského náměstí 11 |
165. | Ing. Evžen Rajzl, RAJZL - soukromá jazyková škola, 686 01 Uherské hradiště, Dlouhá 205 |
166. | MARLIN B & V s.r.o , 686 01 Uherské Hradiště, Leoše Janáčka 180 |
167. | Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, 686 57 Uherské hradiště, Nádražní 22 |
168. | Ivana Kusáková - Akademie vzdělávání J.Á.Komenského, 686 01 Uherské Hradiště, Masarykovo nám. 157/8 |
169. | Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, 688 01 Uherský Brod, Nivnická 41 |
170. | Gymnázium J. Á. Komenského, 688 31 Uherský Brod, Komenského 169 |
171. | Obchodní akademie, 400 01 Ústí nad Labem, Pařížská 15 |
172. | Obchodní akademie a Obchodní škola, 400 03 Ústí nad Labem, Národního odboje 17 |
173. | Svatava Plechačová, Germa, 400 01 Ústí nad Labem, Pařížská 2 |
174. | Richard Musil spol. s r.o., 400 01 Ústí nad Labem, Masarykova 656/179 |
175. | Střední odborná škola, 757 01 Valašské Meziříčí, Palackého 49 |
176. | Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, 387 02 Volyně, Lidická 135 |
177. | Masarykovo gymnázium, 755 01 Vsetín, Tyršova 1069 |
178. | PaedDr. Karel Kostka - jazyková škola, 755 01 Vsetín, Pod Pecníkem 1666 |
179. | Státní jazyková škola, 761 47 Zlín, nám. T.G. Masaryka 2734 - 9 |
180. | Přemysl Čížek - Lingua, jazyková škola, 760 01 Zlín, Svatopluka Čecha 22 |
181. | Jazyková škola, 669 02 Znojmo, Bezručova 19 |
182. | Mgr. Miriam Plíšková - EUROPEAN LANGUAGE INSTITUTE, 669 02 Znojmo, M.Kudeříkové 36 |
183. | Ing. Pavel Štohl, 669 02 Znojmo, Václavské nám. 6 |
184. | Mgr. Keith Wangle, 411 01 Žalhostice 109“. |
|