Čekejte, prosím...
A A A
13/1986 Sb. znění účinné od 28. 3. 1986

13

 

USNESENÍ

PŘEDSEDNICTVA ČESKÉ NÁRODNÍ RADY

ze dne 12. března 1986

o stanovení volebních obvodů pro volby do České národní rady

Předsednictvo České národní rady stanoví podle § 12 zákona České národní rady č. 53/1971 Sb., o volbách do České národní rady, volební obvody pro volby do České národní rady, jak jsou uvedeny v příloze tohoto usnesení.

Předseda České národní rady:

Kempný v. r.

Příloha

PŘÍLOHA

k usnesení České národní rady č. 13/1986 Sb.,

o stanovení volebních obvodů pro volby

do České národní rady

 

Seznam volebních obvodů pro volby do České národní rady, které se budou konat ve dnech 23. a 24. května 1986.

 

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

 

Volební obvod č. 1 Praha 1

(v městském obvodu městský obvod Praha 1

Praha 1)

 

Volební obvod č. 2 Praha 2

(v městském obvodu západní část ohraničená Bezručovými

Praha 2) sady a ulicemi Slovenská, Francouzská,

Blanická, Vinohradská a Italská

 

Volební obvod č. 3 Praha 2 a 3

(v městských obvodech části obvodů ohraničené na jihu hranicí

Praha 2 a 3) městských obvodů Praha 3 a Praha 2

a dále ulicemi Francouzská, Blanická,

Vinohradská, Italská, Vozová, Slavíkova,

Ondříčkova, Žižkovo náměstí, Křišťanova,

Jičínská, Vinohradská

 

Volební obvod č. 4 Praha 3

(v městském obvodu městský obvod Praha 3 bez jihozápadní

Praha 3) části ohraničené ulicemi Ondříčkova,

Žižkovo náměstí, Křišťanova, Jičínská,

Vinohradská

 

Volební obvod č. 5 Praha 4 - sever

(v městském obvodu) část katastrálního území Nusle

a severní část katastrálního území

Podolí ohraničená ulicemi U podolského

hřbitova, Nad cementárnou a severní

hranicí plaveckého stadiónu

 

Volební obvod č. 6 Praha 4 - střed

(v městském obvodu katastrální území Krč a část katastrálního

Praha 4) území Michle

 

 

Volební obvod č. 7 Praha 4 - západ

(v městském obvodu katastrální území Braník, Hodkovičky,

Praha 4) Lhotka a jižní část katastrálního

území Podolí ohraničená ulicemi

U podolského hřbitova, Nad cementárnou

a severní hranicí plaveckého stadiónu

 

Volební obvod č. 8 Praha 4 a 5

(v městských obvodech sídlištní celek Jižní Město II a katastrální

Praha 4 a 5) území Modřany, Libuš, Komořany, Cholupice,

Písnice, Točná, Kunratice v Praze 4

a katastrální území Zbraslav, Lipence

v Praze 5

 

Volební obvod č. 9 Praha 4 - východ

(v městském obvodu sídlištní celek Spořilov a Jižní Město I

Praha 4) bez katastrálního území Háje

 

Volební obvod č. 10 Praha 5 - jih

(v městském obvodu část zahrnující katastrální území

Praha 5) Lahovice, Radotín, Lochkov, Velká

Chuchle, Slivenec, Holyně, Hlubočepy,

Radlice, Košíře a jižní část

katastrálního území Smíchov

ohraničená ulicemi Plzeňská a Lidická

 

Volební obvod č. 11 Praha 5 - severozápad

(v městském obvodu část městského obvodu zahrnující

Praha 5) území Zadní Kopanina, Řeporyje,

Jinonice, Stodůlky, Třebonice, Sobín,

Zličín, část katastrálního území

Motol a severní část katastrálního

území Smíchov ohraničená ulicemi

Plzeňská a Lidická

 

Volební obvod č. 12 Praha 6 - jih

(v městském obvodu katastrální území Břevnov, Střešovice,

Praha 6) Veleslavín, Řepy a část katastrálního

území Hradčany ohraničená ulicí

U Prašného mostu

 

Volební obvod č. 13 Praha 6 - severozápad

(v městském obvodu katastrální území Ruzyně, Liboc,

Praha 6) Vokovice, Přední Kopanina, Nebušice

a část katastrálního území Dejvice

jižně od hřebenu Šárky

 

Volební obvod č. 14 Praha 6 a 8

(v městském obvodu katastrální území Lysolaje, Suchdol,

Praha 6 a 8) Sedlec a část katastrálního území

Dejvice severně od hřebenu Šárky

v Praze 6, část katastrálního území

Bubeneč v Praze 6, katastrální území

Bohnice a část katastrálního území

Troja v Praze 8

 

Volební obvod č. 15 Praha 7

(v městském obvodu městský obvod Praha 7

Praha 7)

 

Volební obvod č. 16 Praha 8

(v městské obvodu katastrální území Karlín, části

Praha 8) katastrálních území Libeň a Kobylisy

bez sídlištního celku Ďáblice

 

Volební obvod č. 17 Praha 4 a 10

(v městských obvodech katastrální území Petrovice a část

Praha 4 a 10) katastrálního území Hostivař v Praze 10

 

Volební obvod č. 18 Praha 8 a 9

(v městských obvodech katastrální území Čimice, Dolní Chabry,

Praha 8 a 9) Březiněves, Ďáblice, sídlištní celek

Ďáblice v Praze 8, katastrální území

Čakovice, Třeboradice, Letňany, Miškovice

v Praze 9

 

Volební obvod č. 19 Praha 9 - západ

(v městském obvodu katastrální území Prosek a části

Praha 9) katastrálních území Libeň, Střížkov,

Vysočany

 

Volební obvod č. 20 Praha 9 - východ

(v městském obvodu katastrální území Vinoř, Satalice,

Praha 9) Horní Počernice, Klánovice, Újezd

nad Lesy, Koloděje, Dolní Počernice,

Běchovice, Kyje, Kbely a části

katastrálních území Hrdlořezy a Hloubětín

 

Volební obvod č. 21 Praha 10 - východ

(v městském obvodu východní část ohraničená ulicí

Praha 10) Černokosteleckou a západními hranicemi

katastrálních území Malešice, Štěrboholy,

Dolní Měcholupy, Horní Měcholupy, Uhříněves, Křeslice

 

Volební obvod č. 22 Praha 10 - střed

(v městském obvodu část katastrálního území Záběhlice

Praha 10) a část katastrálního území Strašnice na jih od ulice Černokostelecká

 

Volební obvod č. 23 Praha 10 - západ

(v městském obvodu katastrální území Vršovice a části

Praha 10) katastrálních území Michle a Vinohrady v Praze 10

 

STŘEDOČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 24 Benešov

(v okrese Benešov) severní část okresu Benešov ohraničená

obcemi Ostředek, Čakov, Teplýšovice, Struhařov,

Postupice, Bystřice, Maršovice, Křečovice

 

Volební obvod č. 25 Vlašim

(v okrese Benešov) jižní část okresu Benešov ohraničená obcemi

obcemi Vrchotovy Janovice, Olbramovice, Votice,

Jankov, Veliš, Chotýšany, Takonín, Divišov, Český Štenberk

 

Volební obvod č. 26 Beroun

(v okrese Beroun) západní část okresu Beroun ohraničená obcemi

Nový Jáchymov, Otročiněves, Hudlice, Trubská,

Beroun, Tetín, Koněprusy, Zdice, Stašov, Lochovice

 

Volební obvod č. 27 Kladno

(v okrese Kladno) město Kladno bez částí Švermov a Vrapice

 

Volební obvod č. 28 Slaný

(v okrese Kladno) severní část okresu Kladno ohraničená obcemi

Zákolany, Koleč, Třebusice, Brandýsek, Pchery,

Jemníky, Hrdlív, Slaný, Řisuty, Ledce, Hradečno, Stochov

 

Volební obvod č. 29 Libušín

(v okrese Kladno) jižní část okresu Kladno ohraničená obcemi

Tuchlovice, Kačice, Smečno, Přelíc,

Třebichovice, Vinařice, Kladno, Cvrčovice,

Stehelčeves, Dřetovice

 

Volební obvod č. 30 Kolín

(v okrese Kolín) východní část okresu Kolín ohraničená obcemi

Starý Kolín, Kolín, Nová Ves I, Velim, Břežany I, Cerhenice

 

Volební obvod č. 31 Český Brod

(v okrese Kolín) západní část okresu Kolín ohraničená obcemi

Dobřichov, Plaňany, Svojšice, Libodřice,

Křečhoř, Radovesnice I, Ratboř, Polepy,

Nebovidy, Libenice

 

Volební obvod č. 32 Kutná Hora

(v okrese Kutná Hora) severozápadní část okresu Kutná Hora

ohraničená obcemi Kutná Hora, Miskovice, Vidice,

Nepoměřice, Chlístovice, Čestín, Kácov

 

Volební obvod č. 33 Čáslav

(v okrese Kutná Hora) jihovýchodní část okresu Kutná Hora ohraničená

obcemi Chabeřice, Řendějov, Zbraslavice, Černíny

Malešov, Křesetice, Kluky, Církvice,Nové Dvory

 

Volební obvod č. 34 Mělník

(v okrese Mělník) severní část okresu Mělník ohraničená obcemi

Kostelec nad Labem, Tišice, Kly, Mělník,

Hořín, Lužec nad Vltavou, Vraňany, Nová Ves

 

Volební obvod č. 35 Kralupy nad Vltavou

(v okrese Mělník) jižní část okresu Mělník ohraničená obcemi

Nelahozeves, Veltrusy, Všestudy, Vojkovice,

Zálezlice, Obříství, Neratovice

 

Volební obvod č. 36 Mladá Boleslav

(v okrese Mladá severozápadní část okresu Mladá Boleslav

Boleslav) ohraničená obcemi Bělá pod Bezdězem, Hrdlořezy,

Mladá Boleslav, Bukovno, Krásná Ves, Katusice

 

Volební obvod č. 37 Benátky nad Jizerou

(v okrese Mladá jihovýchodní část okresu Mladá Boleslav

Boleslav) ohraničená obcemi Skalsko, Strenice, Krnsko,

Nepřevázka, Dobrovice, Řepov, Plazy,

Kněžmost, Bakov nad JIzerou, Bítouchov,

Horní Bukovina, Dolní Krupá

 

Volební obvod č. 38 Nymburk

(v okrese Nymburk) západní část okresu Nymburk ohraničená

obcemi Loučeň, Krchleby, Všechlapy,

Nymburk, Budiměřice, Kovanice, Písková

Lhota, Kostelní Lhota, Milčice, Třebestovice,

Hradištko, Chrást

 

Volební obvod č. 39 Poděbrady

(v okrese Nymburk) východní část okresu Nymburk ohraničená

obcemi Poříčany, Tatce, Pečky, Vrbová

Lhota, Poděbrady, Křečkov, Úmyslovice,

Vestec, Oskořínek, Bobnice, Jíkev, Mcely

 

Volební obvod č. 40 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

(v okrese Praha - severní část okresu Praha - východ

východ) ohraničená obcemi Horoušany, Nehvizdy,

Čelákovice, Toušeň, Brandýs nad Labem -

Stará Boleslav, Brázdim, Sluhy, Měšice,

Hovorčovice

 

Volební obvod č. 41 Říčany

(v okrese Praha - jižní část okresu Praha - východ ohraničená

východ) obcemi Veleň, Přezletice, Podolanka,

Dřevčice, Zeleneč, Jirny, Úvaly

 

Volební obvod č. 42 Jílové u Prahy

(v okrese Praha - jižní část okresu Praha - západ ohraničená

západ) obcemi Chotěč, Dobříč, Zbuzany

 

Volební obvod č. 43 Hostivice

(v okrese Praha - severní část okresu Praha - západ ohraničená

západ a Beroun) obcemi Jinočany, Nučice, Tachlovice,

a východní část okresu Beroun ohraničená

obcemi Hostomice, Neumětely, Libomyšl,

Suchomasty, Tmaň, Měňany, Srbsko,

Bubovice, Loděnice, Vráž, Chýňava,

Hýskov, Nižbor

 

Volební obvod č. 44 Příbram

(v okrese Příbram) západní část okresu Příbram ohraničená obcemi

Voznice, Dobříš, Svaté Pole,Obořiště, Drásov,

Višňová, Příbram, Bohutín, Obecnice, Brdy

 

Volební obvod č. 45 Sedlčany

(v okrese Příbram) východní část okresu Příbram ohraničená

obcemi Věšín, Rožmitál pod Třemšínem,

Vranovice, Láz, Vysoká u Příbramě,

Třebsko, Milín, Jablonná, Dolní Hbity,

Obory, Nečín, Ouběnice, Daleké Dušníky,

Rybníky, Stará Huť, Mokrá Vrata,

Nová Ves pod Pleší

 

Volební obvod č. 46 Rakovník

(v okrese Rakovník) okres Rakovník

 

JIHOČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 47 České Budějovice - město

(v okrese České město České Budějovice 2 a České

Budějovice) Budějovice 7

 

Volební obvod č. 48 České Budějovice - jih

(v okrese České jižní část okresu České Budějovice

Budějovice) ohraničená na severu obcemi Žabovřesky,

Čejkovice, Dubné, Litvínovice, částí

České Budějovice 7 z města České Budějovice,

obcemi Staré Hodějovice, Srubec, Ledenice,

Rudolfov, Hrdějovice, Borek, Lišov

 

Volební obvod č. 49 České Budějovice - sever

(v okrese České severní část okrsu České Budějovice

Budějovice a ohraničená na jihu obcemi Ševětín, Hosín,

Strakonice) částí České Budějovice 2 z města České

Budějovice , obcemi Hluboká nad Vltavou,

Zliv, Sedlec a východní část okresu

Strakonice ohraničená na západě obcemi

Drahonice a Bílsko

 

Volební obvod č. 50 Český Krumlov

(v okrese Český okres Český Krumlov

Krumlov)

 

Volební obvod č. 51 Jindřichův Hradec - východ

(v okrese Jindřichův východní část okresu Jindřichův Hradec

Hradec) ohraničená na západě obcemi Číměř, Horní

Pěna, Hospříž, Blažejov, Rodvínov,

Jarošov nad Nežárkou, Horní Radouň,

Deštná, Pluhův Žďár, Kardašova

Řečice

 

Volební obvod č. 52 Jindřichův Hradec - západ

(v okrese Jindřichův západní část okresu Jindřichův Hradec

Hradec) ohraničená na východě obcemi Hatín,

Lodhéřov, Jindřichův Hradec, Lásenice,

Stráž nad Nežárkou

 

Volební obvod č. 53 Pelhřimov

(v okrese Pelhřimov) jižní část okresu Pelhřimov ohraničená

na severu obcemi Kamenice nad Lipou,

Těmice, Božejov, Pelhřimov

 

Volební obvod č. 54 Humpolec

(v okrese Pelhřimov) severní část okresu Pelhřimov ohraničená

na jihu obcemi Mladé Bříště, Kletečná,

Sedlice, Želiv, Červená Řečice, Útěchovice,

Nová Cerekev, Lidmaň, Černovice, Mnich

 

Volební obvod č. 55 Písek

(v okrese Písek) část okresu ohraničená na východě obcemi

Božetice, Preštěnice, Milevsko, Kostelec

nad Vltavou, Smetanova Lhota, Ostrovec,

Vráž, Čížová, Písek, Tálín, Protivín

 

Volební obvod č. 56 Prachatice

(v okrese okres Prachatice

Prachatice)

 

Volební obvod č. 57 Strakonice

(v okrese část okresu Strakonice ohraničená na východě

Strakonice) obcemi Čejetice, Cehnice, Paračov,

Čepřovice

 

Volební obvod č. 58 Tábor

(v okrese Tábor) severní část okresu Tábor ohraničená na jihu

obcemi Vodice, Pohnání, Ratibořské Hory,

Tábor, Sezimovo Ústí, Radimovice u Želče,

Dražice, Jistebnice

 

Volební obvod č. 59 Soběslav

(v okresech Tábor jižní část okresu Tábor ohraničená na severu

a Písek) obcemi Opařany, Malšice, Planá nad Lužnicí,

Nová Ves u Chýnova, Chýnov, Dolní Hořice

a východní část okresu Písek ohraničená

na západě obcemi Albrechtice nad Vltavou,

Kluky, Záhoří, Vrcovice, Oslov, Kučeř,

Branice, Sepekov

 

ZÁPADOČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 60 Plzeň I

(v okrese Plzeň - část městského obvodu Plzeň 3 ohraničená

město) od mostu Ant. Zápotockého Třídou 1. máje,

ulicemi Plachého, Koperníkovou, Hálkovou,

U trati, k železničnímu mostu tratě

Plzeň - Cheb proti toku řeky Radbuzy

 

Volební obvod č. 61 Plzeň II

(v okrese Plzeň - městský obvod Plzeň 2 a západní část

město) městského obvodu Plzeň 4 ohraničená

sportovní střelnicí v Lobzích a ulicemi

Jiřinovou, K Špitálskému lesu, Na dlouhých,

Mohylovou, Leningradskou, Zábělskou,

Na rybníčku, Potoční, ke kostelu sv. Jiří a řece Berounce

 

Volební obvod č. 62 Plzeň III

(v okrese Plzeň - městský obvod Plzeň 1 a východní část

město) městského obvodu Plzeň 4 ohraničená

řekou Berounkou a kostelem sv. Jiří,

ulicemi Potoční, Na rybníčku, Zábělskou,

Leningradskou, Mohylovou, Na dlouhých,

K Špitálskému lesu, Jiřinovou po

zahrádkářskou kolonii Švábiny a část

městského obvodu Plzeň 3 ohraničená řekou

Berounkou, dále směrem k viaduktu pod

železniční tratí Plzeň - Praha a ulicemi

U Prazdroje, Švihovskou, Kolejní, Šumavskou,

železnišní tratí Plzeň - Cheb a ulicemi

U trati, Hálkovou, Koperníkovou, Plachého,

Třídou 1. máje k mostu Ant. Zápotockého

 

Volební obvod č. 63 Domažlice

(v okrese Domažlice) okres Domažlice

 

Volební obvod č. 64 Cheb

(v okrese Cheb) severozápadní část okresu Cheb ohraničená

obcí Nebanice a městem Cheb

 

Volební obvod č. 65 Mariánské Lázně

(v okresech Cheb jižní část okresu Cheb ohraničená obcemi

a Karlovy Vary) Lipová a Dolní Žandov a jihovýchodní část

okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi

Stanovice, Kolová, Stružná a Hradiště

 

Volební obvod č. 66 Karlovy Vary

(v okrese Karlovy město Karlovy Vary

Vary)

 

Volební obvod č. 67 Ostrov

(v okrese Karlovy severní část okresu Karlovy Vary

Vary) ohraničená obcemi Stráž nad Ohří,

Vojkovice, Velichov, Kyselka, Šemnice,

Sadov Nová Role

 

Volební obvod č. 68 Klatovy

(v okrese Klatovy) západní část okresu Klatovy ohraničená obcemi

Plánice, Mochtín, městem Klatovy, obcemi

Janovice nad Úhlavou, Strážov, Dešenice

a Železná Ruda

 

Volební obvod č. 69 Sušice - Horažďovice

(v okrese Klatovy) východní část okresu Klatovy ohrničená obcemi

Dobrá Voda, Čachrov, Běšiny, Vrhaveč,

Kolinec, Zavlekov, Nalažovské Hory a Myslív

 

Volební obvod č. 70 Dobřany - Nýřany

(v okrese Plzeň - jih západní část okresu Plzeň - jih ohraničená

a Plzeň - sever) obcemi Losiná, Čižice, Netunice, Útušice,

Chlumčany, Dnešice, Soběkury, Lužany

a jižní část okresu Plzeň - sever

ohrničená obcemi Blatnice, Nýřany, Tlučná,

Vejprnice

 

Volební obvod č. 71 Přeštice

(v okrese Plzeň - východní část okresu Plzeň -jih ohraničená

jih) obcemi Příchovice, Přeštice, Dolní Lukavice,

Řenče, Střížovice, Chválenice, Šťáhlavy

a Starý PLzenec

 

Volební obvod č. 72 Plasy

(v okrese Plzeň - území okresu Plzeň - sever bez obcí

sever) Blatnice, Heřmanova Huť, Líně, Nýřany,

Přehýšov, Tlučná, Úherce, Vejprnice, Zbůch

 

Volební obvod č. 73 Rokycany

(v okrese Rokycany) okres Rokycany

 

Volební obvod č. 74 Sokolov

(v okrese Sokolov) jižní část okresu Sokolov ohraničená

obcemi Kynšperk nad Ohří, Libavské

Údolí, Citice, městem Sokolov, obcemi

Staré Sedlo, Loket

 

Volební obvod č. 75 Chodov

(v okrese Sokolov) severní část okresu Sokolov ohraničená

obcemi Nové Sedlo, Královské Poříčí,

Lomnice, Krajková, Habartov, Bukovany,

Dasnice, Chlum nad Ohří, Kaceřov

 

Volební obvod č. 76 Tachov

(v okrese Tachov) okres Tachov

 

SEVEROČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 77 Ústí nad Labem - sever

(v okrese část okresu Ústí nad Labem ohraničená

Ústí nad Labem) obcemi Povrly a Chuderov a část města

Ústí nad Labem s městskými obvody 1 a 3

 

Volební obvod č. 78 Ústí nad Labem - jih

(v okrese část okresu Ústí nad Labem ohraničená

Ústí nad Labem) obcemi Řehlovice, Dolní Zálezly a částí

města Ústí nad Labem a městskými

obvody 4 až 6 a obcí Velké Březno

 

Volební obvod č. 79 Česká Lípa - sever

(v okrese česká Lípa) část okresu česká Lípa s obcemi Česká

Lípa, Nový Bor, Nový Oldřichov a Kamenický Šenov

 

Volební obvo č. 80 Česká Lípa - jih

(v okrese Česká Lípa) okres Česká Lípa mimo obcí Česká Lípa,

Nový Bor, Kamenický Šenov a Nový Oldřichov

 

Volební obvod č. 81 Děčín - město

(v okrese Děčín) město Děčín bez částí Děčín VII -

Chrochvice, Děčín XII - Vilsnice,

Děčín XXIV - Krásný Studenec,

Děčín XXV - Chmelnice, Děčín XXXI -

Křešice, Děčín XXXII - Boletice,

Děčín XXXIII Nebočady,

Děčín XXXIV - Těchlovice,

Děčín XXXV - Lesná, Děčín XXVI -

Bachlejovice, Děčín XXVII - Březiny

a obce Hřensko a Arnoltice

 

Volební obvod č. 82 Děčín

(v okrese Děčín) část okresu Děčín ohraničená obcí

Jílové, částmi města Děčín XXIV -

Krásný Studence, Děčín VII - Chrochvice,

Děčín XXXI - Křešice, Děčín XXVI -

Bachlejovice, Děčín XXVII - Březiny,

dále obcemi Huntířov, Česká Kamenice,

Jetřichovice, Krásná Lípa, Chřibská

Dolní Podluží

 

Volební obvod č. 83 Děčín - sever

(v okrese Děčín) část okresu Děčín ohraničená obcemi

Varnsdorf, Rumburk, Staré Křačany

 

Volební obvod č. 84 Chomutov - okres

(v okrese Chomutov) město Chomutov

 

Volební obvod č. 85 Chomutov - okres

(v okrese Chomutov) okres Chomutov bez města Chomutov

 

Volební obvod č. 86 Jablonec nad Nisou - město

(v okrese město Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou)

 

Volební obvod č. 87 Jablonec nad Nisou - okres

(v okrese okres Jablonec nad Nisou bez města

Jablonec nad Nisou) Jablonec nad Nisou

 

Volební obvod č. 88 Liberec - město - střed

(v okrese Liberec) část města Liberec ohraničená ulicemi

Hejnická, Kateřinská, Hlávkova, Na cvičišti,

Sokolovská, Květnové revoluce,

Ruprechtická, Staškova, Hostivítova, Horská,

Rudolfovská, Nastoupilova, Jizerská,

Na zhořelci, Pekárkova, Svobody, Cidlinská,

Vrbenského, Ve slatinách, Kunratická,

Jablonecká, Vratislavická, Poštovní nám.,

Doubská, Nákladní, Žitavská, Londýnská,

Polní, Letná, Oblouková, Svárovská, Pod strání,

Stříbrný kopec, Londýnská, Stará a částí

Liberec XXXIV - Bedřichovka

 

Volební obvod č. 89 Liberec - jih

(v okrese Liberec) část okresu LIberec ohraničená obcemi

Křižany, Světlá pod Ještědem, částmi

Liberec XXXIII - Machnín a Liberec XXXIV -

Bedřichovka a ulicemi Stará, Londýnská,

Stříbrný kopec, Pod strání, Svárovská,

Oblouková, Letná, Polní, Londýnská,

Žitavská, Nákladní, Doubská, Poštovní nám.,

Vratislavická, Jablonecká, Kunratická,

Ve slatinách, Vrbenského, Cidlinská,

Svobody, Pekárkova, Na zhořelci, Jizerská

a Nastoupilova

 

Volební obvod č. 90 Liberec - sever

(v okrese Liberec) část města ohraničená ulicemi Bedřichovská,

Jizerská, Rudolfovská, Horská, Hostivítova,

Staškova, Ruprechtická, Květnové revoluce,

Sokolovská, Na cvičišti, Hlávkova,

Kateřinská a Hejnická a část okresu

Liberec ohraničená obcemi Chrastava

a Rynoltice

 

Volební obvod č. 91 Litoměřice - sever

 

(v okrese Litoměřice) část okresu Litoměřice ohraničená

obcemi Úštěk, Liběšice, Ploskovice,

Litoměřice, Terezín, Lovosice a Velemín

 

Volební obvod č. 92 Litoměřice - jih

(v okrese Litoměřice) část okresu Litoměřice ohraničená obcemi

Třebenice, Čížkovice, Siřejovice,

Vrbičany, Rochov, Brozany, Brňany,

Bohušovice nad Ohří, Travčice, Křešice,

Polepy, Hošťka a Snědovice

 

Volební obvod č. 93 Louny - východ

(v okrese Louny) část okresu Louny ohraničená obcemi

Ročov, Louny, Postoloprty, Výškov

a Žiželice

 

Volební obvod č. 94 Louny - západ

(v okrese Louny) část okresu Louny ohraničená obcemi

Nové Sedlo, Žatec, Tuchořice, Hřivice a Domoušice

 

Volební obvod č. 95 Most - město

(v okrese Most) město Most mimo části ohraničené

ulicí Vl. Vančury, třídou ČSA a ulicí Žateckou

 

Volební obvod č. 96 Most - okres

(v okrese Most) území okresu Most a části města Most

ohraničené ulicí Vl. Vančury, třídou ČSA a ulicí Žateckou

 

Volební obvod č. 97 Teplice - město

(v okrese Teplice) město Teplice a obec Kladruby

 

Volební obvod č. 98 Teplice - sever

(v okrese Teplice) část okresu ohraničená obcemi Krupka,

částí města Teplice - Sobědruhy a obcemi

Proboštov, Novosedlice, Dubí,

Újezdeček, Košťany, Jeníkov,

Háj u Duchcova a Osek

 

Volební obvod č. 99 Teplice - jih

(v okrese Teplice) část okresu Teplice ohraničená

obcemi Bílina, Duchcov, Lahošť,

Zabrušany, Ohníč, Bžany, Srbice a Modlany

 

VÝCHODOČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 100 Hradec Králové

(v okrese Hradec část města Hradec Králové zahrnující

Králové) části Březhrad, Kukleny, Piletice,

Plačice, Pouchov, Rusek, Třebeš,

Věkoše, část Pražského Předměstí

ohraničenou ulicí Sladkovského,

nám. J. Fučíka, ulicí Puškinovou,

nám. 28. října, ulicemi Dukelskou,

Resslovou, Průmyslovou, Labskou k pravému

břehu Labe, část Hradce Králové od

železniční tratě Hradec Králové - Týniště

nad orlicí směrem ke Gočárovu okruhu,

ulicí Buzulucku, Hradební, k sadům

Vít. Nováka, část Moravského Předměstí

ohraničenou ulicí Malšovickou,

Brněnskou, Mrštíkovou, Na Občinách,

Na Brně, Dimitrovovou, jižně na ulici

Blodkovu a západním směrem k levému

břehu řeky Labe

 

Volební obvod č. 101 Nový Bydžov

(v okrese Hradec západní část okresu Hradec Králové

Králové) ohraničená obcemi Hořiněves, Sendražice,

Čístěves, Všestary, městem Hradec

Králové - částmi Plácky, Plotiště nad Labem,

Svobodné Dvory, částí Pražského Předměstí

od pravého břehu řeky Labe jižně ulicí

Labskou, Průmyslovu, Resslovou, Dukelskou,

nám. 28. října, ulicí Puškinovou, nám.

J. Fučíka, ulicí Sladkovského a obcemi

Stěžery, Praskačka

 

Volební obvod č. 102 Třebechovice po Orebem

(v okrese Hradec východní část okresu Hradec Králové

Králové) ohraničená obcemi Vysoká nad Labem,

městem Hradec Králové - částmi

Malšova Lhota, Malšovice,

Nový Hradec Králové, Roudnička, Slatina,

Svinary, částí Moravského Předměstí od

ulice Blodkovy směrem na ulici Dimitrovovu,

ulicemi Brněnskou, Na Brně, Na Občinách,

Mrštíkovou, částí Slezského Předměstí

od sadů Vít. Nováka, ulicemi Hradební,

Buzuluckou směrem na Gočárův okruh,

k žel.trati Hradec Králové - Týniště

nad Orlicí a obcemi Černilov, Skalice,

Předměřice nad Labem,

Lochenice, Smiřice, Habřina

 

Volební obvod č. 103 Havlíčkův Brod

(v okrese Havlíčkův jižní část okresu Havlíčkův Brod

Brod) ohraničená obcemi Lipnice nad Sázavou,

Krásná Hora, Okrouhlice, Příseka

u Světlé, Malčín, Tis, Kámen, Čachotín,

Rozsochatec, Kojetín, Česká Bělá,

Žižkovo Pole, Modlíkov

 

Volební obvod č. 104 Chotěboř

(v okrese Chrudim) severozápadní část okresu Havlíčkův

Brod ohraničená obcemi Havlíčkova Borová,

Oudoleň, Počátky, Chtěboř, Vepříkov,

Habry, Sázavka, Světlá nad Sázavou,

Nová Ves u Světlé, Dolní Město

 

Volební obvod č. 105 Hlinsko

(v okrese Chrudim) jihovýchodní část okresu Chrudim ohraničená

obcemi Trhová Kamenice, České Lhotice,

Libkov, Nasavrky, Miřetice, Horka,

Zaječice, Honbice, Trojovice,Přestavlky,

Rosice, Jenišovice - Zalažany

 

Volební obvod č. 106 Chrudim

(v okrese Chrudim) severozápadní část okresu Chrudim ohraničená

obcemi Vinary, Chroustovice, Holešovice,

Čankovice, Hrochův Týnec, Nabočany,

Kočí - Topol, Orel, Lukavice Výsonín,

Žumberk, Podlíšťany - Vížky, Svídnice,

Liboměřice, Bojanov, Krásné, Horní Bradlo

 

Volební obvod č. 107 Hořice

(v okrese Jičín) východní část okresu Jičín ohraničená

obcemi Žlunice, Češov, Slatiny,

Nemyčeves, Vitiněves, Žeretice, Třtenice,

Podhorní Újezd, Mlázovice, Nová Paka,

Stará Paka

 

Volební obvod č. 108 Jičín

(v okrese Jičín) západní část okresu Jičín ohraničená

obcemi Úbislavice, Lužany, Konecchlumí,

Tuř, Jičín, Podhradí, Jičíněves, Vršce, Kopidlno

 

Volební obvod č. 109 Jaroměř

(v okrese Náchod) jihozápadní část okresu Náchod ohraničená

obcemi Červený Kostelec, Žernov,

Česká Skalice, Provodov - Šonov,

Přibyslav, Náchod

 

Volební obvod č. 110 Náchod

(v okrese Náchod) severozápadní část okresu Náchod

ohraničená obcemi Náchod, Studnice,

Kramolna, Zábrodí, Horní Radechová, Hronov, Stárkov

 

Volební obvod č. 111 Holice

(v okrese Pardubice) východní část okresu Pardubice ohraničená

městem Pardubice - částmi Mnětice,

Nemošice, Dražkovice, ulicemi

Chrudimskou, Pod břízkami,

řekou Chrudimkou, ulicemi Okružní,

Na drážce, severním směrem k řece Labi,

obcemi Staré Hradiště, Srch, Dolany, Rohoznice

 

Volební obvod č. 112 Pardubice

(v okrese Pardubice) střed města Pardubic ohraničený na jihu

ulicemi Pod břízkami, kpt. Nálepky,

na západě žel. tratí Chrudim - Rosice,

ulicemi Říjnové revoluce, Okrajovou,

Jiřího Potůčka, Karla Šipka, severně

na Poděbradskou, na severu řekou Labe,

na východě ulicí Na drážce, Okružní

a řekou Chrudimkou

 

Volební obvod č. 113 Přelouč

(v okrese Pardubice) západní část okresu ohraničená obcemi

Kasalice, Lázně Bohdaneč, městem

Pardubice - částmi Doubravice,

Ohrazenice, Trnová, ulicemi Karla Šipka,

Jiřího Potůčka, Okrajovou, Říjnové

revoluce, žel tratí Rosice - Chrudim,

ulicemi kpt. Nálepky, Chrudimskou

a obcemi Staré Jesenčany, Mikulovice, Ostřešany

 

Volební obvod č. 114 Rychnov nad Kněžnou

(v okrese Rychnov severozápadní část okresu Rychnov

nad Kněžnou) nad Kněžnou ohraničená obcemi Sedloňov

Dobřany, Kounov, Dobré, Osečnice,

Skuhrov nad Bělou, Rychnov nad Kněžnou,

Častolovice, Olešnice, Lípa, Týniště nad Orlicí

 

Volební obvod č. 115 Vamberk

(v okresech Rychnov jihovýchodní část okresu Rychnov nad

nad Kněžnou a Ústí Kněžnou ohraničená obcemi Žďár nad

nad Orlicí) Orlicí, Čestice, Kostelec nad Orlicí,

Vamberk, Rybná nad Zdobnicí, Slatina nad

Zdobnicí, Javornice, Liberk, Deštné

v Orlických horách a severní část

okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi

České Petrovice, Pastviny, Nekoř, Letohrad,

Písečná, Žampach, Hejnice, Česká Rybná

 

Volební obvod č. 116 Semily

(v okrese Semily a severovýchodní část okresu Semily

Trutnov) ohraničená obcemi Horní Branná, Jilemnice,

Víchová nad Jizerou, Roprachtice, Příkrý,

Benešov u Semil, Semily a severozápadní část

okresu Trutnov ohraničená obcemi

Špindlerův Mlýn, Strážné, Dolní Dvůr,

Lánov, Vrchlabí

 

Volební obvod č. 117 Turnov

(v okrese Semily) jihozápadní část okresu Semily ohraničená

obcemi Záhoří, Chuchelna, Slaná, Košťálov,

Bystrá nad Jizerou, Peřimov, Mříčná,

Roztoky u Jilemnice, Studenec, Čistá

 

Volební obvod č. 118 Polička

(v okrese Svitavy) západní část okresu Svitavy ohraničená

obcemi Janov, Čistá, Trstěnice, Květná,

Pomezí, Radiměř, Lavičné, Brněnec, Pohledy, Rudná

 

Volební obvod č. 119 Svitavy

(v okrese Svitavy) východní část okresu Svitavy ohraničená obcemi

Slatina, Březina, Křenov, Dlouhá Loučka,

Moravská Třebová, Sklené, Svitavy,

Vendolí, Mikuleč, Opatov

 

Volební obvod č. 120 Trutnov

(v okrese Trutnov) severozápadní část okresu Trutnov

ohraničená obcemi Maršov u Úpice, Libňatov,

Havlovice, Rtyně v Podkrkonoší, Batňovice,

Velké Svatoňovice, Trutnov, Mladé Buky,

Janské Lázně, Pec pod Sněžkou

 

Volební obvod č. 121 Dvůr Králové nad Labem

(v okrese Trutnov) jižní část okresu Trutnov ohraničená

obcemi Dolní Branná, Kunčice, Dolní

Lánov, Černý Důl, Rudník, Vlčice,

Pilníkov, Staré Buky, Hajnice, Úpice

 

Volební obvod č. 122 Ústí nad Orlicí

(v okrese Ústí nad západní část okresu Ústí nad Orlicí

Orlicí) ohraničená obcemi Sopotnice, České

Libchavy, Ústí nad Orlicí Knapovec,

Řetová, Sloupnice

 

Volební obvod č. 123 Česká Třebová

(v okrese Ústí nad východní část okresu Ústí nad Orlicí

Orlicí) ohraničená obcemi Němčice, Vlčkov,

Přívrat, Česká Třebová, Dolní Dobrouč,

Hnátnice, Petrovice, Verměřovice,

Mistrovice, Jablonné nad Orlicí,

Studené, Mladkov

 

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 124 Brno - město - jihozápad

(v okrese Brno - městský obvod Brno I bez městské

město) části Brno - město

 

Volební obvod č. 125 Brno - město - severozápad

(v okrese Brno - městský obvod Brno II bez městských

město) částí Veveří, Žabovřesky, Komín

 

Volební obvod č. 126 Brno - město - sever

(v okrese Brno - městský obvod Brno V bez městských

město) částí Ivanovice, Medlánky, Řečkovice

a městské části Žabovřesky, Komín

z městského obvodu Brno II

 

Volební obvod č. 127 Brno - město - severovýchod

(v okrese Brno - městský obvod Brno III bez městské části

město) Černá Pole ohraničené ulicemi Lidická,

Drobného, nám. 28. října, tř. Říjnové

revoluce, sady Osvobození, Lesnická,

Trávníky, Jugoslávská, Merhautova

a bez městské čtvrti Zábrdovice,

z městského obvodu Brno V městské

čtvrti Ivanovice, Medlánky, Řečkovice

 

Volební obvod č. 128 Brno - město - střed

(v okrese Brno - městská čtvrť Veveří z městského obvodu

město) Brno II, z městského obvodu Brno III

část měststké části Černá Pole ohraničená

ulicemi Drobného, Lesnická, Trávníky,

Jugoslávská, Merhautova, tř. Říjnové

revoluce, nám. 28. října a část městské

čvtrti Zábrdovice ohraničené ulicemi

Příkop, Bratislavská, Gottwaldova,

Tkalcovská, tř. Říjnové revoluce

 

Volební obvod č. 129 Brno - město - východ

(v okrese Brno - severní část městského obvodu Brno IV

město) s městskými částmi Líšeň, Slatina, Židenice

 

Volební obvod č. 130 Brno - město - jihovýchod

(v okrese Brno - jižní část městského obvodu Brno IV

město) s městkými částmi Brněnské Ivanovice,

Černovice, Dolní Heršpice, Dvorska,

Holásky, Horní Heršpice, Chrlice,

Komárov, Přízřenice, Trnitá, Tuřany,

městská čtvrť Brno - město

z městského obvodu Brno I a část městské

čtvrti Zábrdovice z městského obvodu

Brno III ohraničená ulicemi tř. Říjnové

revoluce, Příkop, Bratislavská, Gottwaldova,

Tkalcovská a železniční tratí

Brno - Česká Třebová

 

Volební obvod č. 131 Blansko

(v okrese Blansko) jižní část okresu Blansko ohraničená

obcemi Rozhozec, Bukovice, Zhoř,

Brťov - Jeneč, Žernovník, Černá Hora,

Bořitov, Doubravice nad Svitavou,

Kuničky, Žďár, Sloup a Vysočany

 

Volební obvod č. 132 Boskovice

(v okrese Blansko) severní část okresu Blansko ohraničená

obcemi Žďárná, Boskovice, Obora, Krhov,

Lysice, Býkovice, Dlouhá Lhota,

Kunčina Ves a rašov

 

Volební obvod č. 133 Tišnov

(v okrese Brno - severozápadní část okresu Brno - venkov

venkov) ohraničená na severu obcí vranov a dále

obcemi Ostrovačice, Rosice, Hlína,

Neslovice, Kratochvilka, Příbram a Vysoké Popovice

 

Volební obvod č. 134 Ivančice

(v okrese Brno - jihozápadní část okresu Brno - venkov

venkov) ohraničená obcemi Lukovany, Zakřany,

Zbýšov, Oslavany, Ivančice, Moravské

Bránice, Silůvky, Prštice, Radostice,

Střelice, Omice, Popůvky a na jihu

obcemi Rajhradice, Opatovice, Rajhrad,

Holasice, Sobotovice, Ledce, Bratčice,

Mělčany, Dolní Kounice a Trboušany

 

Volební obvod č. 135 Šlapanice

(v okrese Brno - východní část okresu Brno - venkov

venkov) ohraničená obcemi Kupařovice, Pravlov,

Němčičky, Medlov, Hrušovany u Brna,

Židlochovice, Blučina, Měnín, Telnice,

Sokolnice a na severu obcí Bílovice nad Svitavou

 

Volební obvod č. 136 Břeclav

(v okrese Břeclav) jižní část okresu Břeclav ohraničená

obcemi Břeclav, Podivín a Hrušky

 

Volební obvod č. 137 Mikulov

(v okrese Břeclav) jihozápadní část okresu Břeclav

ohraničená obcemi Vranovice, Uherčice,

Popice, Strachotín, Šakvice, Zaječí,

Pavlov, Milovice, Bulhary, Sedlec, Hlhovec a Valtice

 

Volební obvod č. 138 Hustopeče

(v okrese Břeclav) severovýchodní část okresu Břeclav

ohraničená obcemi Moravský Žižkov,

Velké Bílovice, Rakvice, Lednice,

Přítluky, Velké Pavlovice, Starovičky,

Hustopeče, Starovice, Velké Němčice a Nosislav

 

Volební obvod č. 139 Gottwaldov I

(v okrese Gottwaldov) střední část okresu Gottwaldov ohraničená

obcí Racková a částmi města Gottwaldova

Mladcová, Zlínské Paseky, Zlín bez

sídliště Jižní svahy, Jaroslavice,

Kudlov, Březnice, Salaš, Lhota, Karlovice,

Louky a Prštné

 

Volební obvod č. 140 Gottwaldov II

(v okrese Gottwaldov) jihozápadní část okresu Gottwaldov

ohraničená obcemi Mysločovice,

Hostišová, částmi města Gottwaldova

Lhotka, Chlum, Tečovice, Malenovice a obcí Napajedla

 

Volební obvod č. 141 Slavičín

(v okrese Gottwaldov) jihovýchodní část okresu Gottwaldov

ohraničená obcemi Šarovy,

Bohuslavice u Gottwaldova, Doubravy,

Březůvky, Provodov, Horní Lhota,Slopné,

Loučka, Újezd, Vysoké Pole a Drnovice

 

Volební obvod č. 142 Vizovice

(v okrese Gottwaldov) severovýchodní část okresu Gottwaldov

ohraničená obcemi Bratřejov, Vizovice,

Zádveřice - Raková, částmi města

Gottwaldova Lípa, Želechovice nad

Dřevnicí, Příluky, z městské čtvrti

Zlín města Gottwaldova sídliště Jižní svahy,

částí města Gottwaldova Kostelec

a dále obcí Fryšták

 

Volební obvod č. 143 Hodonín

(v okrese Hodonín) jižní část okresu Hodonín ohraničená

obcemi Ježov, Vracov, Ratíškovice,

Hodonín bez částí Rohatec a Lužice,

Dubňany, Milotice, Skoronice, Vlkoš, Jostelec a Čeložnice

 

Volební obvod č. 144 Kyjov

(v okrese Hodonín) severozápadní část okresu Hodonín

ohraničená obcemi Kyjov, Svatobořice Mistřín,

Hovorany, Mutěnice a Dolní Bojanovice

a část Lužice z města Hodonína

 

Volební obvod č. 145 Bzenec

(v okrese Hodonín) východní část okresu Hodonín ohraničená

částí města Hodonín a Rohatec a dále

obcemi Petrov, Strážnice, Bzenec, Těmice a Žeravice

 

Volební obvod č. 146 Jihlava

(v okrese Jihlava) severovýchodní část okresu Jihlava

ohraničená obcemi Meziříčko, Nadějov,

Věžnice, Rybné, Kozlov, Velký Beranov

a částmi města Jihlavy Kosov,

Sasov, Rančířov, Vysoká Popice, Pístov

a ulicemi Brněnská, nám. Míru, Obránců

Míru, Obránců míru, Telečská, Leninova,

U koželuhů, U větrníku, Nad plovárnou,

Evžena Rošického, Erbenova, Leoše

Janáčka, Vrchlického, Dvořákova a dále

částmi Staré Hory, Hybrálec a Smrčná

 

Volební obvod č. 147 Třešť

(v okrese Jihlava) jihozápadní část okresu Jihlava ohraničená

obcemi Zbirohy, Větrný Jeníkov, Bílý

Kámen, Plandry a částí města Jihlavy

Horní Kosov ulicemi Brněnská, nám.Míru

Obránců míru, Telečská, Leninova,

U koželuhů, U větrníku, Nad plovárnou,

Evžena Rošického, Erbenova, Leoše Janáčka,

Vrchlického a Dvořákova, dále částí Hosov

a obcemi Kostelec, Třešť, Vílanec, Puklice,

Luka nad Jihlavou, Vysoké Studnice,

Kamenice, Řehořov a Kamenička

 

Volební obvod č. 148 Kroměříž

(v okrese Kroměříž) jihozápadní část okresu Kroměříž ohraničená

obcemi Bezměrov, Kroměříž a Střížovice

 

Volební obvod č. 149 Holešov

(v okrese Kroměříž) severovýchodní část okresu Kroměříž

ohraničená obcemi Hulín, Břest a Chropyně

 

Volební obvod č. 150 Prostějov

(v okrese Prostějov) východní část okresu Prostějov ohraničená

obcemi Klopotovice, Biskupice, Kralice

na Hané, Prostějov a Hrdibořice

 

Volební obvod č. 151 Plumlov

(v okrese Prostějov) západní část okresu Prostějov ohraničená

obcemi Vrbátky, Smržice, Kostelec na Hané,

Bílovice - Lutotín, Lešany, Ohrozim,

Plumlov, Krumsín, Určice, Výšovice,

Bedihošť, Čehovice, Hrubčice a Ivaň

 

Volební obvod č. 152 Třebíč

(v okrese Třebíč) severní část okresu Třebíč ohraničená obcemi

Nový Telečkov, Vlčatín, Rudíkov, Trnava,

Vladislav, Smrk, Čímeř, Třebíč, Hvězdoňovice,

Heraltice, Štěměchy a Předín

 

Volební obvod č. 153 Náměšť nad Oslavou

(v okrese Třebíč) jižní část okresu Třebíč ohraničená obcemi

obcemi Želetava, Lesná, Cidlina, Římov,

Rokytnice na Rokytnou, Chlístov, Markvartice,

Výčapy, Petrůvky, Klučov, Slavičky, Dolní

Vilémovice, Třebenice, Koněšín, Studenec,

Pozďatín, Budišov, Nárameč, Hodov a Rohy

 

Volební obvod č. 154 Uherské Hradiště I

(v okrese Uherské severní část okresu Uherské Hradiště

Hradiště) ohraničená obcemi Pašovice, Prakšice,

Nedachlebice, Mistřice, Popovice, Podolí

a částmi města Uherské Hradiště Míkovice,

Kunovice, Vésky, Mařatice a na západě

plavebním kanálem až po silniční most

přes řeku Moravu, tř. Obránců míru,

tř. maršála Malinovského až po železniční

podjezd na trati Brno - Vlára a částí

Staré Město a dále obcemi Zlechov,

Tupesy, Buchlovice a Stupava

 

Volební obvod č. 155 Uherské Hradiště II

(v okrese Uherské jihozápadní část okresu Uherské Hradiště

Hradiště) ohraničená obcemi Osvětimany, Medlovice,

Stříbrnice, Boršice u Buchlovic,

Kostelany nad Moravou a částí Uherské

Hradiště města Uherské Hradiště, dále

železniční tratí Staré Město - Kunovice

až po silniční přejezd na Průmyslové

ulici, Průmyslovou ulicí, tř. maršála

Malinovského až po silniční podjezd

železnice brno - Vlára, dále částí Sady

a obcemi Ostržská Nová Ves, Hluk,

Dolní Němčí, Slavkov, Horní Němčí,

Korytná, Suchá Loz, Březová a Lopeník

 

Volební obvod č. 156 Uherský Brod

(v okrese Uherské jihovýchodní část okresu Uherské

Hradiště) Hradiště ohraničená obcemi Vyškovec,

Vápenice, Bojkovice, Bystřice pod

Lopeníkem, Bánov, Nivnice, Vlčnov,

Veletiny, Hradčovice, Drslavice a Uherský Brod

 

Volební obvod č. 157 Vyškov

(v okrese Vyškov) severozápadní část okresu Vyškov

ohraničená obcemi Březina, Vyškov,

Dražovice, Rousínov, Velešovice -

Holubice, Křenovice, Hrušky,

Šaratice, Milešovice, Bošovice

 

Volební obvod č. 158 Bučovice

(v okrese Vyškov) jihovýchodní část okresu Vyškov

ohraničená obcemi Slavkov u Brna,

Němčany, Letonice, Kučerov, Hlubočany,

Prusy - Boškůvky, Ivanovice na Hané,

Pustiměř, Radslavice, Zelená Hora a Drysice

 

Volební obvod č. 159 Znojmo

(v okrese Znojmo) západní část okresu Znojmo ohraničená

obcemi Horní Kounice, Čermákovice,

Medlice, Křepice, Mikulovice, Horní

Dunajovice, Želetice, Žerotice,

Tvořihráz, Znojmo a Podmolí

 

Volební obvod č. 160 Moravský Krumlov

(v okrese Znojmo) východní část okresu Znojmo ohraničená

obcemi Hnanice, Havraníky, Chvalovice,

Vrbovec, Strachotice, Tasovice,

Těšetice, Kyjovice, Prosiměřice,

Vítonice, Hostěradice, Morašice,

Trstěnice, Višňové, Džbánice, Vémyslice,

Tulešice a Rešice

 

Volební obvod č. 161 Žďár nad Sázavou

(v okrese Žďár nad severní část okresu Žďár nad Sázavou

Sázavou) ohraničená obcemi Věstín, Vír, Dalečín,

Strachujov, Věcov, Kuklík, Kadov,

Fryšava, Žďár nad Sázavou, Obyčtov,

Hodíškov, Řečice, Ostrov nad Oslavou

a Radostín

 

Volební obvod č. 162 Nové Město na Moravě

(v okrese Žďár nad severovýchodní část okresu Žďár nad

Sázavou) Sázavou ohraničená obcemi Blahoňov,

Kuřimská Nová Ves, lubné, Rojetín,

Vratislávka, Strážek, Moravec,

Bobrůvka, Bohdalec, Podolí, Radešínská,

Svratka, Nové Město na Moravě, Lísek,

Bystřice pod Perštejnem, Koroužné a Prosetín

 

Volební obvod č. 163 Velké Meziříčí

(v okrese Žďár nad jihozápadní část okresu Žďár nad Sázavou

Sázavou) ohraničená obcemi Vepřová, Velká

Losenice, Sázava, Matějov, Budeč,

 

 

Nové Veselí, Březí nad Oslavou, Kotlasy,

Radostín nad Oslavou, Radenice, Jívoví,

Kudratice, Horní Libochová,

Dolní Libochodá, Nová Ves, Radňoves,

Vidonín, Rozseč, Borovník a Velká Bíteš

 

SEVEROMORAVSKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 164 Ostrava I

(v okrese Ostrava - městský obvod Ostrava 1 bez městských

město) částí Hošťálkovice, Lhotka, Petřkovice

a bez severního okraje městské části Přívoz

ohraničeného na jihu ulicemi Horovou a

Osvoboditelů, železniční tratí Přerov -

Bohumín a ulicemi Mariánskohorskou,

Dusíkárenskou a Chemickou

 

Volební obvod č. 165 Ostrava II

(v okrese Ostrava - městský obvod Ostrava 2 a městské části

město) Hošťálovice, Lhotka, Petřkovice včetně

severního okraje městské části Přívoz ohraničené

na jihu ulicemi Horovou a Osvoboditelů, železniční

tratí Přerov - Bohumín a ulicemi Mariánskohorskou,

Dusíkárenskou a Chemickou městského obvodu Ostrava 1

 

Volební obvod č. 166 Ostrava III - východ

(v okrese Ostrava - městské části Vítkovice, Hrabůvka, Hrabová, Nová

město) Bělá a Dubina a východní okraj městké části

Zábřeh organičený třídou Stalingradských hrdinů

a ulicemi Hulváckou a Dolní v městském obvodu

Ostrava 3

 

Volební obvod č. 167 Ostrava III - západ

(v okrese Ostrava - městské části Výškovice, Stará Bělá, Proskovice

město) a jižní část městké části Zábřeh na severu

ohraničená ulicí Rudnou

 

Volební obvod č. 168 Ostrava IV - jih

(v okrese Ostrava - městské části Třebovice, Svinov, Polanka a jižní

město) část městské části Poruba ohraničená ulicemi

Gottwaldovou, Zápotockého, Leninovou, Fučíkovou,

Gottwaldovou městkého obvodu Ostrava 4 a severní

část městké části Zábřeh ohraničená třídou

Stalingradských hrdinů a ulicí Rudnou městkého

obvodu Ostrava 3

 

Volební obvod č. 169 Ostrava IV - sever

(v okrese Ostrava - městské části Martinov, Plesná, Krásné Pole

město) a Pustkovec a severní část městské čtvrti

Poruba ohraničená na východě ulicí

Martinovskou, na jihu ulicemi Zápotockého,

Leninovou, Fučíkovou, Gottwaldovou

a třídou Vítězného února

 

Volební obvod č. 170 Bruntál

(v okrese Bruntál) jižní část okresu Bruntál ohraničená obcemi

Rýmařov, Václavov u Bruntálu, Světlá Hora,

Široká Niva, Karlovice, Hošťálkovy,

Brantice a Lichnov

 

Volební obvod č. 171 Krnov

(v okrese Bruntál) severní část okresu Bruntál ohraničená

obcemi Krnov, Město Albrechtice, Holčovice,

Vrbno pod Pradědem, Karlova Studánka,

Malá Morávka, Dolní Moravice

 

Volební obvod č. 172 Frýdek - Místek

(v okrese Frýdek - město Frýdek - Místek a obec Baška

Místek)

 

Volební obvod č. 173 Vratimov

(v okrese Frýdek - sevrozápadní část okresu Frýdek - Místek

Místek) ohraničená obcemi Lučina, Dobrá, Bruzovice,

Sedliště, Vratimov, Paskov, Brušperk,

Fryčovice, Hukvaldy, Palkovice, Lhotka a Kozlovice

 

Volební obvod č. 174 Třinec

(v okrese Frýdek - město Třinec a obec Hnojník

Místek)

 

Volební obvod č. 175 Frýdlant nad Ostravicí

(v okrese Frýdek - jihovýchodní část okresu Frýdek - Místek

Místek) ohraničená obcemi Kunčice pod Ondřejníkem,

Frýdlant nad Ostravicí, Morávka a Bystřice

 

Volební obvod č. 176 Karviná

(v okrese Karviná) území města Karviná zahrnující části

Mizerov, Hranice, Fryšták a část části

Nové Město ohraničenou ulicemi Leninovou

a Kl. Gottwalda

 

Volební obvod č. 177 Český Těšín

(v okrese Karviná) obec Český Těšín a části Ráj, Lázně Darkov,

a Louky města Karviná

 

Volební obvod č. 178 Bohumín

(v okrese Karviná) obec Bohumín, Dolní Lutyně, Dětmarovice

a Petrovice u Karviné a části Doly,

Staré Město, část části NOvé Město

ohraničené ulicemi Leninovou a Kl.

Gottwalda města Karviná

 

Volební obvod č. 179 Orlová

(v okrese Karviná) obce Orlová, Petřvald a Rychvald

 

Volební obvod č. 180 Havířov I

(v okrese Karviná) území města Havířov zahrnující

části Dolní Datyně, Šumbark, Suchá,

Horní Suchá a část části Město ohraničenou

ulicemi Leninovou, Fibichovou a Dělnickou

 

Volební obvod č. 181 Havířov II

(v okrese Karviná) území města Havířov zahrnující části

Bludovice, Životice a část části Město

ohraničenou ulicemi Leningradskou,

Fibichovou, Dělnickou a obce Stonava,

Albrechtice a Těrlicko

 

Volební obvod č. 182 Nový Jičín

(v okrese Nový Jičín) obce Bartošovice, Sedlnice, město Nový

Jičín, obce Veřovice, Mořkov, Hodslavice, a Starý Jičín

 

Volební obvod č. 183 Bílovec

(v okrese Nový Jičín) sverozápadní část okresu Nový Jičín

ohraničená obcemi Jistebník, Studénka,

Fulnek, Suchdol nad Odrou a Jeseník nad Odrou

 

Volební obvod č. 184 Frenštát pod Radhoštěm

(v okrese Nový Jičín) jihovýchodní část okresu Nový Jičín

ohraničená obcemi Trojanovice, Frenštát pod

Radhoštěm, Štramberk, Kopřivnice, Příbor a Petřvald

 

Volební obvod č. 185 Olomouc I

(v okrese Olomouc) obce Kožušany, Bystročice, Hněvotín a Těšetice,

části Břuchotín, Křelov,

Řepčín, Hejčín, Neředín, Topolany,

Nová Ulice, POvel, Nové Sady, Slavonín,

Nedvězí a Nemilany města Olomouc

 

Volební obvod č. 186 Olomouc II

(v okrese Olomouc) východní část města Olomouc ohraničená

na západě částmi Chomoutov, Černovír,

Lazce, Olomouc, Hodolany, Nový Svět a Holice

 

Volební obvod č. 187 Šternberk

(v okrese Olomouc) severovýchodní část okresu Olomouc

ohraničená obcemi Dub nad Moravou, Grygov,

Velký Týnec, Velká Bystřice, Hlubočky,

Dolany, Bohuňovice, Štěpánov, Hnojice,

Újezd, Dlouhá Loučka

 

Volební obvod č. 188 Litovel

(v okrese Olomouc) západní část okresu Olomouc ohraničená obcemi

Šumvald, Uničov, Litovel, Žerotín - Strukov,

Náklo, Horka nad Moravou, Příkazy, Senice

na Hané, Drahanovice, Slatinice a Lutín

 

Volební obvod č. 189 Opava

(v okrese Opava) město Opava

 

Volební obvod č. 190 Hlučín

(v okrese Opava) severovýchodní část okresu Opava

ohraničená obcemi Hlučín, Bohuslavice,

Bolatice, Kravaře, Velké Hoštice, Oldřišov

 

Volební obvod č. 191 Vítkov

(v okrese Opava) západní část okresu Opava ohraničená

obcemi Holasovice, Stěbořice, Slavkov,

Otice, Hradec nad Moravicí, Vršovice,

Raduň, Pustá Polom, Mokré Lazce,

Štítina, Háj ve Slezsku, Dolní Benešov a Velká Polom

 

Volební obvod č. 192 Přerov I

(v okrese Přerov) město Přerov

 

Volební obvod č. 193 Přerov II

(v okrese Přerov) jihozápadní část okresu Přerov (bez města

Přerov) ohraničená obcemi Dolní Újezd,

Osek nad Bečvou, Soběchleby, Paršovice,

Opatovice a Býškovice

 

Volební obvod č. 194 Přerov III

(v okrese Přerov) severovýchodní část okresu Přerov

ohraničená obcemi Všechovice, Skalička,

Teplice nad bečvou, Hranice, Lipník nad Bečvou

 

Volební obvod č. 195 Šumperk

(v okrese Šumperk) část okresu Šumperk ohraničená obcemi

Písařov, Bušín, Ruda nad Moravou,

Bohdíkov, městem Šumperk, obcemi

Nový Malín, Bludov, Svébohov, Jedlí a Štíty

 

Volební obvod č. 196 Jeseník

(v okrese Šumperk) severní část okresu Šumperk ohraničená

obcemi Sobotín, Velké Losiny, Hanušovice

a Malá Morava

 

Volební obvod č. 197 Zábřeh

(v okrese Šumperk) jižní část okresu Šumperk ohraničená

obcemi Zábřeh, Rovensko, Postřelmov,

Sudkov, Dlouhomilov, Hrabišín, a Oskava

 

Volební obvod č. 198 Vsetín

(v okrese Vsetín) jižní část okresu Vsetín ohraničená

obcemi Malá Bystřice a Halenkov

 

Volební obvod č. 199 Rožnov pod Radhoštěm

(v okrese Vsetín) severovýchodní část okresu Vsetín

ohraničená obcemi Nový Hrozenkov,

Valšská Bystřice, Vidče a Zašová

 

Volební obvod č. 200 Valašské Meziříčí

(v okrese Vsetín) severozápadní část okresu Vsetín

ohraničená obcemi Valašské Meziříčí,

Velká Lhota, Bystřička, Růžďka,

Jablůnka, Ratiboř a Hošťálková