Beck-online POCTIVÝ SYSTÉM
Vyplňte prosím kontaktní údaje a zanechte svůj vzkaz. Ozveme se Vám.

Beck-online PRO je základem celého systému, který lze následně libovolně kombinovat s jednotlivými moduly. Na rozdíl od modulů lze tento produkt zakoupit také samostatně – získáte denně aktualizovaný, snadno ovladatelný právní informační systém za bezkonkurenční cenu.

S Beck-online PRO získáte přístup k těmto informacím:

Právní předpisy

Jakmile vyjde nová částka Sbírky zákonů, je okamžitě zpracována editory. Právníci doplní relevantní souvislosti a překontrolují správnost zapracovaných novel. Několikrát dendě jsou nová data  aktualizována na serveru. Nové předpisy, aktualizovaná znění či konec účinnosti předpisů se proto v Beck-online objeví zpravidla ještě v den publikace ve Sbírce.

<více>

Judikatura

Přes 260.000 dokumentů české a evropské judikatury zaručuje, že v Beck-online naleznete snad všechna rozhodnutí, která pro svou práci potřebujete. A aby to bylo snadnější, je většina judikátů důsledně zpracovávána, provázána s předpisy až na úroveň paragrafů, opatřena klíčovými slovy a dalšími informacemi.

Beck-online pak může vyhodnotit dotaz uživatele a podle relevance mu nabídnout ta nejpodstatnější rozhodnutí přednostně. Práce s judikaturou nebyla nikdy jednodušší!

<více>

Časopisy

Všechny články z časopisů publikovaných v Beck-online, starší dvanácti měsíců.

Předpisy místní samosprávy, věstníky a zpravodaje

  • Předpisy hlavního města Prahy, statutárních měst a všech krajů
  • Archivy oficiálních periodik ministerstev a ústředních orgánů státní správy
  • Publikované důvodové zprávy

Právnický slovník

  • téměř 5 000 hesel, sestavených autorským kolektivem pod vedením prof. Dušana Hendrycha, která vysvětlují jednotlivé právní pojmy

Právní zpravodaj

  • aktuality ze světa legislativy a judikatury, jejichž základem je kompletní archiv časopisu Právní zpravodaj