Podpora vašich klientů rychle, bezchybně a jednoduše

Publikace se vzory smluv z produkce nakladatelství C. H. Beck vždy patřily k bestsellerům. Statické dokumenty již však nevyhovují nárokům dnešní doby.

Proto jsme spojili své know-how a zkušenosti našich autorů a s využitím platformy Legito jsme vzory posunuli výrazně dále. Vzory se během vyplňování uzpůsobují potřebám konkrétního případu. Stačí jen navolit vhodné podmínky a vyplnit příslušné údaje.

Interaktivní vzory pohlídají, aby se zadané informace správně propsaly na všechny místa dokumentu, nestane se, že byste omylem vymazali důležitý text a pokud nějaké ustanovení vypustíte, nebo naopak doplníte, zbytek dokumentu se ihned přečísluje.
Interaktivní vzory jsou tak perfektním nástrojem pro rychlé a bezchybné zpracování dokumentů v jednotlivých oblastech práva. Vytvořenou smlouvu si můžete stáhnout jako word či pdf.

Perfektní podpora pro vaši agendu

ÚSPORA ČASU

Připravit dobrou smlouvu zabere čas. Smyslem Interaktivních smluv je zkrátit tento čas na minimum, aniž by utrpěla kvalita. Dokumentaci pro klienta tak připravíte za zlomek času, než kolik vám to zabere dnes.

NEUSTÁLE AKTUÁLNÍ

V Beck-online hlídáme legislativu každý den a novely předpisů ihned zpracováváme. Chytré interaktivní vzory v návaznosti na tyto změny revidujeme a aktualizujeme, abyste se na ně mohli spolehnout každý den.

JEDNODUCHÁ SPRÁVA DOKUMENTŮ

Jednotlivé smlouvy si můžete rozpracované uložit, sdílet je se svými klienty během přípravy a následně uložit. Kdykoli se k nim můžete vrátit, připravit dodatek nebo je zkopírovat a znovu použít.

GENEROVÁNÍ ZISKŮ

Práce s Interaktivními vzory je velmi efektivní. Již po zpracování dokumentace pro prvního klienta, se vám roční náklady na tento užitečný modul vrátí. Každý další obchodní případ jen zvyšuje jeho profitabilitu.

Akciová společnost
Společnost
s ručením omezeným
Realitní právo