Beck-online POCTIVÝ SYSTÉM
Vyplňte prosím kontaktní údaje a zanechte svůj vzkaz. Ozveme se Vám.

Ve všech činnostech, ve všech ohledech, v jakékoli situaci se snažíme dodržovat stoprocentní a poctivý přístup, jehož výsledkem je kvalitní právní databáze s jedinečnými prvky a spokojení uživatelé

Zpracování textů

Naši uživatelé potřebují kvalitní informace s kvalitními vazbami. Kde je zapotřebí lidský faktor, nespoléháme se na automatické generování vazeb. V C. H. Beck tuto důležitou práci dělají právníci. Relevance souvislostí v Beck-online je proto na vysoké úrovni.

Aktuálnost

Nově zpracovaný obsah je do Vaší aplikace nahráván čtyřikrát denně! Důležitých informací je každý den publikováno tolik, že není v silách jednotlivce všechny zdroje sledovat. Rádi za Vás tuto starost převezmeme.

Nové předpisy, aktualizovaná znění či konec účinnosti předpisů se proto v Beck-online objeví zpravidla ještě v den publikace ve Sbírce.

Literatura

Maximální množství literatury, které nabízíme, publikujeme v plných textech. Skutečně tedy v Beck-online naleznete kompletní knihy či archivy nejdůležitějších právnických časopisů. Při výběru Vašeho systému se proto důkladně přesvědčte, kolik Vám toho nabízí.

Funkcionalita

Při tvorbě funkcí u nás stojí vždy na prvním místě uživatel. Proto všechny nové prvky Beck-online důkladně testujeme s vybranými klienty a po jejich spuštění sbíráme podněty i od ostatních. Po následných úpravách možnosti Beck-online uspokojují nároky většiny uživatelů.

Komunikace

Vyhýbáme se bezobsažným frázím. To co klientům říkáme, je jednoznačné a jasné sdělení. Beck-online je každému s internetovým připojením snadno dostupná, denně aktualizovaná databáze předpisů, judikatury, plnotextové literatury a dalších informací s jasně identifikovatelnými přednostmi.

Nabídka

Naší nabídku připravujeme tak, aby si uživatel mohl vybrat to, co pro svou práci skutečně potřebuje. Jednotlivé moduly obohacují předpisy a judikaturu o kvalitní komentáře, podrobně zpracované informace v dalších publikacích a odborné články. Jakékoli kombinace jednotlivých modulů jsou možné, konečná podoba naší služby závisí pouze na Vaší volbě.

Podpora zákazníka

Na dotazy, které nám napíšete, odpovídáme obratem. Je-li dotaz komplikovanější, předají jej naši zaměstnanci hotline odpovědnému pracovníkovi, který se s Vámi osobně co nejdříve spojí.