FAQ

Ne nutně. Myslíme si, že na přístup k platným a účinným předpisům má mít každý. Sbírku zákonů proto můžete využívat zcela zdarma a bez přihlášení! Vlastní login má své výhody – můžete si vytvářet vlastní složky a ukládat si do nich dokumenty, máte k dispozici historii používání beck-online, můžete využívat alerty a další funkce. Není to však nezbytné.

Je to zcela na Vás. Při vývoji a testování beck-online se primárně soustředíme na nejrozšířenější prohlížeče na trhu, hlídáme ale i ty ostatní. Na přímý dotaz klientům doporučujeme prohlížeč Chrome, Firefox a Internet Explorer od verze 9 výš.

Ano. Beck-online je služba, jejíž součástí je průběžná aktualizace obsahu. Nová vydání komentářů, články z časopisů a další publikace, stejně jako předpisy a judikatura v základním modulu PRO do databáze ihned zařazujeme.

Stejně, jako u jiných online aplikací, byste se měli i při ukončení práce s beck-online řádně odhlásit (položka Profil/Odhlásit vpravo nahoře).  Pokud zavřete prohlížeč bez odhlášení, nic se neděje. Zhruba 10 minut ještě zůstává spojení se serverem aktivní a pak se automaticky přeruší. Po tu dobu se může stát, že se nezdaří opětovné přihlášení.

Pokud si nemůžete vzpomenout na heslo ke svému loginu, využijte možnosti u přihlašovacího formuláře a pošlete požadavek. Heslo obdržíte na email uvedený u uživatelského účtu.

V případě, že jste zapomněl/a uživatelské jméno, obraťte se na naši zákaznickou linku: 273 139 222 nebo napište na adresu beck-online@beck.cz.

Změnu hesla můžete provést sami v případě individuálního účtu. Po přihlášení do beck-online klikněte vpravo nahoře na položku Můj profil a vyberte možnost změnit heslo. Je to jednoduché. V případě víceuživatelského účtu se prosím obraťte na naši zákaznickou linku beck-online@beck.cz / 273 139 222.

Na zákaznickou linku se obraťte i v případě, že potřebujete provést změnu uživatelského jména.