Beck-online POCTIVÝ SYSTÉM
Vyplňte prosím kontaktní údaje a zanechte svůj vzkaz. Ozveme se Vám.

Přes 260.000 dokumentů české a evropské judikatury zaručuje, že v Beck-online naleznete snad všechna rozhodnutí, která pro svou práci potřebujete. A aby to bylo snadnější, je většina judikátů důsledně zpracovávána, provázána s předpisy až na úroveň paragrafů, opatřena klíčovými slovy a dalšími informacemi.

Beck-online pak může vyhodnotit dotaz uživatele a podle relevance mu nabídnout ta nejpodstatnější rozhodnutí přednostně. Práce s judikaturou nebyla nikdy jednodušší!

Zdroje

C. H. Beck monitoruje všechny podstatné zdroje judikatury, abyste je nalezli na jednom místě. Samozřejmostí jsou oficiální sbírky připravované evidenčními senáty jednotlivých soudů. K tomu pro vás monitorujeme rozhodnutí publikovaná na webových stránkách Nejvyššího soudu, Ústavního soudu, Nejvyššího správního soudu a institucí (např. ÚOHS, ÚPV a další). Naši zákazníci oceňují především fakt, že judikaturu ze všech důležitých zdrojů naleznou na jednom místě.

Navíc je však řada rozhodnutí publikována v časopisech, publikacích či sbírkách nakladatelství C. H. Beck, autorsky zpracována a provázána mezi sebou. Tyto zdroje, jako jsou např. Právní rozhledy, Soudní rozhledy či Sbírka trestních a civilních rozhodnutí Nejvyššího soudu, podléhají autorským právům a nalézt je můžete pouze v Beck-online.

Výběr ze zdrojů judikatury:

  • Sbírka soudních rozhodnutí a stanovisek a další judikatura na základě doporučení soudců Nejvyššího soudu ČR od roku 1960
  • Sbírka rozhodnutí Nejvyššího správního soudu
  • Sbírka nálezů a usnesení Ústavního soudu
  • Sbírka soudních rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva ve Strasbourgu
  • judikatura uveřejňovaná nakladatelstvím C. H. Beck v Souboru rozhodnutí Nejvyššího soudu a v jednotlivých časopisech
  • Sbírka rozhodnutí Nejvyššího soudu Československé republiky ve věcech občanských z let 1919 – 1948, kterou uspořádal Dr. František Vážný
  • důležité webové stránky