Beck-online POCTIVÝ SYSTÉM
Vyplňte prosím kontaktní údaje a zanechte svůj vzkaz. Ozveme se Vám.

Beck-online je služba, která svým uživatelům zpřístupňuje nejen denně aktualizované právní předpisy, ale také veškerou oficiální judikaturu nejvyšších soudů ČR a velké množství judikatury a periodické i neperiodické literatury nakladatelství C. H. Beck, která je s legislativou důsledně provázána.

Je koncipován tak, aby si mohl vybrat skutečně každý. Literatura je proto rozdělena na jednotlivé právní oblasti, které lze libovolně kombinovat, a vytvořit si tak unikátní databázi těch dokumentů, které ke své práci opravdu potřebujete.

 Podívejte se na 5 důvodů pro Beck-online.

Vedle kompletních textů „beckovských“ publikací nejen z edičních řad komentářů v systému dále naleznete archivy časopisů nakladatelství C. H. Beck, veškerou v nakladatelství publikovanou judikaturu a v praxi velmi dobře využitelné vzory smluv a podání z ediční řady Právo pro praxi.

Jádrem produktu je Beck-online PRO. Obsahuje informace, které potřebuje každý právník (zejm. předpisy a judikaturu), tvoří ucelený, samostatně objednatelný produkt. V něm obsažené dokumenty pak lze dle libosti doplňovat o jednotlivé odborné moduly s literaturou.

Internet – nejjednodušší a nejrychlejší přístup k informacím

Internet se za poslední roky stal každodenní součástí Vašeho života. Denně při své práci využíváte stránky soudů, údaje zapsané v obchodním rejstříku a další potřebné zdroje. Prostředí je Vám proto blízké, víte jak se v něm orientovat. Beck-online využívá tyto Vaše znalosti – práce s ním je jednoduchá a rychlá. Bez nutnosti instalace se do systému můžete přihlásit, kdykoliv potřebujete kvalitní a spolehlivé informace – v kanceláři, doma nebo na cestách.